Heart_2
Wyszukaj Eksperta
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 22:00

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop miesięczny klasyczny - Baran - Styczeń 2021

Miłość: Pierwsze karty podpowiadają, aby w sprawie problemów w związku nie szukać porady osoby trzeciej. Wiem, że często takie osoby mogą pomóc, rzucić świeże spojrzenie na sprawę, jednak nie w tym miesiącu. Styczeń będzie stał pod znakiem ludzi fałszywych, którzy chcą wam źle doradzić, zaszkodzić. Nie zwierzajcie się w sprawach miłosnych koleżankom ani kolegom, rodzinie też nie za bardzo powinniście.

Wolne Barany myślami będą wracały do przeszłości, do dawnych miłości i beztroski. Oczywiście miło sobie powspominać dawne dzieje, jednak nie pozwólcie, żeby marzenie na jawie przyćmiło wam obraz rzeczywistości. Już niebawem możecie poznać kogoś nowego, kogoś bardzo intrygującego, a przegapienie takiej okazji myśląc o młodości, byłoby nie do przebaczenia. Bądźcie tu i teraz!

Finanse: Jeżeli niedawno ktoś od was pożyczał pieniądze, jakaś znajoma lub znajomy, osoba z rodziny, to już niebawem możecie spodziewać się niemal natychmiastowej spłaty. Taki zastrzyk gotówki będzie mógł wam lekko zawirować w głowach, dlatego podejdźcie do tego mądrze i postarajcie się to wszystko lub większość jakoś ulokować, zachować, zaoszczędzić. Nigdy nie wiecie, kiedy przyjdzie potrzeba, lepiej nie wydawać całości od razu.

Praca: Trudne karty. W pracy może czekać was obcięcie pensji, redukcja godzin, mogą być zwolnienia. Nie będzie to spowodowane waszą jakością pracy, po prostu sytuacja na rynku pracy i gospodarcza popchnie przełożonych do podjęcia drastycznych decyzji. Wszystko przyjmijcie na spokojnie, powoli.

Niestety dla Baranów w tym miesiącu zbyt wielu możliwości na rynku pracy również nie będzie. Oczywiście tablica nie będzie zupełnie pusta, ale będą to oferty zupełnie nieodpowiadające waszym oczekiwaniom, kwalifikacjom i nie na wasze nerwy. Zależnie od waszej sytuacji finansowej, warto lub nie warto się chwycić czegoś na moment, przemyślcie to…

Zdrowie: Jak pewnie można wywnioskować z powyższych informacji, w tym miesiącu czeka was sporo stresu. Bardzo ważne jest to, żeby umieć się odciąć od problemów i od czasu do czasu zadbać o siebie. To wam zalecam na styczeń drogie Barany. Ciepła kąpiel, kubek herbaty, chwila dla siebie. Trzymajcie się!

Rada z Karty Tarota
Karta mądrości, piękna, odwagi, ale i roztropności. Teraz jest czas by przyjrzeć się sprawom fachowym okiem. Karta dbania o siebie, o otoczenie. Karta czerwieni i złota. Czas działa na Waszą korzyść miłe Barany!

Horoskop miesięczny klasyczny został opracowany przez Mira WróżkaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.