Programy na żywo

Wieczor_hd Yosei

Yosei

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 18:00

Wieczor_hd Ayla

Ayla

Zapraszamy 2020-11-01
na żywo godz. 20:00

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop miesięczny klasyczny - Baran - Październik 2020

Miłość: W tym miesiącu karty pokazują rozłąkę emocjonalną. Fizycznie będziecie razem, jednak albo nakładające się godziny pracy, albo duża ilość zadań przeszkodzi wam w faktycznym spędzaniu czasu razem. Będziecie musieli trochę o to zawalczyć, bo niestety nie da się długo w ten sposób wytrzymać. Rozstania nie widzę, ale zarówno Wy jak i wasz partner będziecie mocno niepocieszeni całą sytuacją. Warto sobie w takim wypadku ustalić jakąś stałą, na którą zawsze będziecie mogli liczyć, np. zawsze w sobotnie wieczory razem gotujemy kolację, a potem oglądamy film. Coś co wprowadzicie jako Wasz rytuał. Długotrwała niestałość może naprawdę naruszyć wasz związek!

Barany szukające miłości mogą liczyć na pomoc…. Internetu! Karty pokazują, że umyka wam wiele ciekawych osób, które są na wyciągnięcie dłoni, wystarczy jedno kliknięcie. Musicie tylko przemóc strach przed randkowaniem online. Dacie radę, pamiętajcie, że zawsze możecie poprosić kogoś o pomoc! Spróbujcie, a jeśli znacie te "rewiry" to odświeżcie swój profil. Może nowe zdjęcie?

Finanse: Czas sporych wydatków nadchodzi wielkimi krokami. Już teraz radzę zacząć zbierać pieniądze, bo im wcześniej, tym więcej będziecie mieli w efekcie. Nie chcecie obudzić się z ręką w nocniku, gdy nagle przyjdzie rachunek na kwotę, o której wam się nie śniło! Dlatego karty doradzają bardzo zaangażowane oszczędzanie już od początku miesiąca. Każdą złotówkę, dosłownie każdy grosz odkładajcie wieczorem nawet do puszki, skarbonki, a zobaczycie jak szybko uzbiera się potrzebna niedługo Wam kwota.

Praca: Październik będzie stał pod znakiem sporej ilości kontroli z góry. Będą sprawdzać między innymi jakość pracy, przestrzeganie wymogów sanitarnych, zaangażowanie pracowników w postęp firmy. Nie mówię od razu, że musicie biegać po biurze z płynem dezynfekującym, jednocześnie wykrzykując motywujące cytaty, ale wykonywanie swojej dotychczasowej pracy na 110% nie zaszkodziłoby. Szefostwo nie będzie was dodatkowo cisnęło, samo będzie pod superwizją, jednak jeśli dostanie informację z góry, że nie nadajecie się na pracownika, to nie będzie miał innej opcji, jak was zwolnić, dlatego radzę się nie obijać mimo wszystko i podejść do tego na poważnie.

Dla Baranów bez pracy oferty pracy na rynku pojawiać się będą jak grzyby po deszczu. Dosłownie! Oczywiście nie wszystkie będą spełniać wasze oczekiwania, a i nie wy będziecie spełniać oczekiwania wszystkich pracodawców, ale naprawdę będzie tego sporo. Szukające pracy Barany będą musiały przebrnąć przez te najciekawsze i wybrać kilka, które najbardziej wam odpowiadają. Zróbcie to jednak do końca miesiąca, a najlepiej od początku października ! Potem zaczną znikać, a wasza szansa przepadnie !

Zdrowie: Sezon przeziębieniowy, grypowy, anginowy czas zacząć! "I padło na Was". Zabezpieczcie się witaminą C, tranem, mikro- i makro-elementami. Poza tym zwracam uwagę na kości i stawy, na ruchomość "członków". Uważajcie na przeciążenia i NIE dźwigajcie nic ponad Wasze możliwości.

Uwaga także - to dla kilkorga z Was na oczy, czy nie macie w tym miesiącu wizyty u okulisty?

Rada z karty tarota
To na co patrzysz NIE jest przeszkodą ani ograniczeniem, to tylko Twoje wyobrażenie. Zaufaj kartom, zrób krok do przodu, tu NIE ma ściany, rusz szybko do przodu, nie bój się. To tylko ograniczenia w Twojej głowie, nic więcej. TERAZ jest Twój czas.

Horoskop miesięczny klasyczny został opracowany przez Mira WróżkaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.