Heart_5

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop miesięczny klasyczny - Baran - Wrzesień 2021

Miłość: Drogie Barany, wrzesień niesie Wam odrobinę wytchnienia. Będziecie mogli ze spokojem spojrzeć na Waszą przyszłość, będziecie mogli spędzić więcej czasu z ukochaną osobą. Większość spraw, które były trudne, właśnie mają szansę we wrześniu się wygładzić.
 

W stałych związkach karty mówią o ponownym zakochaniu się, o niespodziankach, które będziecie robić i których sami możecie oczekiwać. Karty mówią o spędzaniu czasu wspólnie, razem. Jeśli uda się Wam wyjechać dosłownie na dzień, dwa, może być to bardzo ważne i przełomowe dla Was. Jeżeli macie też możliwość, spróbujcie wychodzić troszkę wcześniej z pracy i skoncentrujcie swoją uwagę i siły na ukochanej osobie. Naprawdę zaskoczą Was najbliższe dni.

Wolne Barany będziecie ze spokojem patrzeć w przyszłość. Na Waszym horyzoncie może pojawić się interesująca osoba. Nie obiecuję miłości, natomiast zdecydowanie obiecuję przyjaźń, szacunek i bardzo miło spędzony czas. Szukajcie tej osoby w miejscu publicznym, miejscu gdzie jest bardzo dużo ludzi.

Finanse: Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że są Barany, które mają szansę wygrać niewielką kwotę pieniędzy, więc spróbujcie swoich sił w grach liczbowych, zdrapkach, w różnorakich konkursach. Niewielka kwota, ale zawsze jest to wygrana.

Natomiast karty chcą wszystkim Baranom powiedzieć, że trzeba będzie pewne sprawy urzędowe uregulować. Zwłaszcza jeśli prowadzicie działalność gospodarczą, karty podpowiadają, że możecie mieć błąd w rozliczeniach i może to być błąd, który jest powielany miesiąc w miesiąc. Sprawdźcie dokładnie co i jak rozliczacie.

Praca: Wrzesień będzie dość spokojnym miesiącem, może panować jeszcze letnie rozleniwienie. Wśród Was są osoby, które jeszcze nie zakończyły urlopów, wakacji więc będzie spokojnie. Może w drugiej połowie zaczynie się robić bardziej nerwowo. Nie ukrywam, że możecie otrzymać nowe obowiązki, bądź też nowe zadania.

Barany, które poszukują pracy - wrzesień może być dla Was bardzo ważny. Myślę, że będziecie chodzić od spotkania do spotkania, będziecie prezentować swoją osobę na rozmowach kwalifikacyjnych i na pewno, podkreślam na pewno, przejdziecie do kolejnych etapów rozmów. Wśród Was są osoby, które dostaną pracę marzeń.

Zdrowie: Karty zwracają uwagę na problemy kondycyjne. Karty podpowiadają, że wskazany jest powrót do ćwiczeń fizycznych bądź też powrót do aktywności, którą już wcześniej uprawialiście. Zdrowy tryb życia będzie teraz wskazany bo dzięki temu uda się Wam zapobiec trudnościom, które mogłyby się pojawić. Zwróćcie uwagę na stawy, na kolana, uważajcie na palce rąk i nóg.

Rada z karty Tarota
Możecie w najbliższym czasie doświadczyć bardzo przyjemnej zmiany. Może być tak, że ktoś kto do tej pory wydawał się być nieprzystępny, nieprzychylny może zmienić swoją postawę względem Was. Uważnie obserwujcie otoczenie, uważnie obserwujcie ludzi wokół Was. Nie bójcie się prosić o pomoc, ale i sami zaofiarujcie ją innym.

Horoskop miesięczny klasyczny został opracowany przez Mira WróżkaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.