Pomocnik
Sugestia

Programy na żywo

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 22:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop tygodniowy miłosny - Horoskop tygodniowy dla Lwa 10-16.08.2020 r.

Staniesz się Lwie bardzo stanowczy, niecierpliwy i szczery aż do bólu. Dzięki temu powiesz Partnerowi, czego oczekujesz i co jest Ci potrzebne, by czuć się szczęśliwym i spełnionym w związku. Ta szczerość opłaci się, bo Partner zrozumie twoje potrzeby i zacznie więcej się starać. Jedynie w przypadku, gdy w waszym związku było już źle, ta szczerość może doprowadzić do jego zakończenia. Tak czy tak będziesz Lwie zadowolony, bo albo dostaniesz to co jest Ci potrzebne albo zakończysz to co już i tak nie miało sensu.

Wolne Lwy zaczną intensywnie szukać osoby do romansu lub związku. Starajcie się tylko, by osoba, którą się zainteresujecie była wolna. Jeżeli trafi się wam osoba zajęta, to możecie poczuć się źle, jeżeli was odtrąci. Nie podchodź do związków ambicjonalnie i nie rób niczego na siłę. Rozbijanie związków wcale nie jest dobre.

Horoskop tygodniowy miłosny został opracowany przez MargaretNajnowsze horoskopy w astroczytelni

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.