Pomocnik
Sugestia

Programy na żywo

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 22:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop tygodniowy miłosny - Horoskop tygodniowy dla Strzelca 01-07.06.2020

Teraz twoja druga połówka nie będzie mogła narzekać, że nie zwracasz na nią uwagi lub, że nie poświęcasz jej czasu. Spełnisz każdą zachciankę Partnera, postarasz się go zabawić a nawet zaczniesz uwodzić jak za pierwszych dni waszego związku. Nawet zorganizujesz romantyczną randkę tak ja było to kiedyś. Ten tydzień będzie wyjątkowy i pełen romantycznych uniesień. W weekend będzie również wspaniale. Z tym, że więcej czasu spędzicie razem na łonie natury.

Wolne Strzelce mogą być figlarne i z dość specyficznym poczuciem humory. Jak mało kiedy ich żarty mogą być dość pikantne, dlatego nie jedną osobę mogą one zaskoczyć. Jednak jak ktoś nie zniechęci się na początku specyficznym poczuciem humoru Strzelca, to potem odkryje jego drugą stronę. I będzie zachwycony.

Horoskop tygodniowy miłosny został opracowany przez MargaretNajnowsze horoskopy w astroczytelni

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.