Pomocnik
Sugestia

Programy na żywo

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy 2020-08-14
na żywo godz. 21:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop tygodniowy miłosny - Horoskop tygodniowy dla Wagi 10-16.08.2020 r.

Możesz Wago stracić na moment swoje wrodzone wyczucie i takt. Przez to w twoim związku może dojść do nieporozumień a nawet dość mocnej kłótni. Na dodatek możesz mieć problem by zachować się odpowiedzialnie i racjonalnie. Dlatego postaraj się odpuścić sobie dawne nieporozumienia z Partnerem i zamiast zadręczać się podejrzeniami i zazdrością, zróbcie coś razem. Wyjście na spacer, wspólna wycieczka rowerowa, to teraz pomoże Ci Wago dojść do siebie i nabrać dystansu. Załagodzi też problemy w związku.

Wolne Wagi poświęcą sporo czasu na spotkania z przyjaciółmi. Tam poczują się mniej samotne. Ale od środy Wagi zaczną zastanawiać się czy nie zmienić taktyki. Lubią być zdobywane i gdy to o nie ktoś się stara. Ale nagle poczują, że zdobywanie innych im też sprawia przyjemność i jest interesujące. Dlatego od piątku zaczną szukać znajomości, które od nich wymagają większego zaangażowania z ich strony. Tak by zdobywanie sprawiało im przyjemność.

Horoskop tygodniowy miłosny został opracowany przez MargaretNajnowsze horoskopy w astroczytelni

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.