Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop tygodniowy miłosny - Horoskop tygodniowy dla Wagi 11-17.11.2019 r.

Waga zauważy, że osoba z jej towarzystwa bardzo źle na nią wpływa. Wręcz będzie wysysać z niej energię i radość życia. Partner też zauważy zmiany w zachowaniu Wagi i nie będzie wiedział za bardzo o co chodzi. Jednak zanim Waga upewni się kto to jest, to czeka ją kilka bardziej ciężkich psychicznie dni. Dopiero jak odsunie od siebie tą toksyczną osobę, jej humor zacznie się poprawiać. W weekend raczej Waga będzie potrzebowała naładowania akumulatorów. Zaproponuje Partnerowi weekend w zaciszu domowym lub w innym spokojnym miejscu. Dobrze jej zrobi kontakt z naturą.

Wolne Wagi poczują, że jesień jest pełna słońca i ciepła. I nie będzie chodziło o pogodę. Waga spotka bratnią duszę i choć nie będzie to osoba, z którą chciałaby stworzyć związek, to jednak uzna to za powinowactwo duchowe. Wspólne rozmowy, pomysły i zainteresowania, to sprawi, że Waga będzie szczęśliwa.

Horoskop tygodniowy miłosny został opracowany przez MargaretNajnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.