Pomocnik
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop tygodniowy miłosny - Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 10-16.12.18 r.

Koziorożce w tym tygodniu najwięcej czasu poświęcą na oczyszczanie atmosfery w związku. Jeżeli są jakieś nieporozumienia lub sprawy, które są nie do końca wyjaśnione, to teraz Koziorożce je wyjaśnią. A co najważniejsze, naprawdę będą zainteresowane naprawianiem relacji z Partnerem. Dlatego mogą nawet zaproponować terapię dla par. Jedynie Koziorożce powinny unikać wplątywania rodziny w rozsądzanie wewnętrznych ich spraw lub robienia rodzinnych werdyktów, kto ma racje Partner czy Koziorożec.

Pod koniec tygodnia Koziorożec poczuje się spokojniejszy i z poczuciem spełnienia misji naprawienia związku. Zaproponuje nawet wspólne wyjście na wieczorna zabawę.

Wolne Koziorożce będą bardzo zajęte analizowaniem swoich uczuć, uczuć byłych Partnerów, uczuć otoczenia i szukaniem błędów. Przez to tak mocno skupią się na emocjach, że przegapią osobę, która będzie robiła do nich „słodkie oczy „. Przez to w weekend najwyżej Koziorożce wyjdą na spotkanie ze znajomymi, ale może okazać się, że doprowadzą na nim do problemów. Bo zaczną analizować wszystkich dookoła i przez to wyciągną na światło dzienne sprawy, jakich nie powinny były poruszać. I tak popsują zabawę innym i sobie i na dodatek mogą doprowadzić do konfliktu.

Horoskop tygodniowy miłosny został opracowany przez MargaretNajnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2018 © All Connect Sp. z o.o.