Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Programy na żywo

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 21:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop tygodniowy miłosny - Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 09-15.12.2019 r.

Koziorożce powinny postawić na prostą i jasną komunikację w związku. Mimo, że Partner Cię kocha i pragnie dla ciebie jak najlepiej to nie zawsze potrafi wyczuć czego potrzebujesz w danej chwili. Nie obrażaj się o to, tylko jasno powiedź czego potrzebujesz lub oczekujesz. Możesz być zaskoczony Koziorożcu jak bardzo Partner postara się spełnić twoje oczekiwania. Zrozumiesz, że jego brak reakcji na twoje sprawy to nie brak zainteresowania lecz tylko niewiedza jak Ci pomóc. Zrozumiesz jak bardzo Partner chce Ci wszystko ułatwiać, tylko czasem nie wie jak.

Wolne Koziorożce mają teraz szczęście do romansów ale przez portale randkowe. Częściej będziesz rozmawiać z nowo poznaną osobą prze internet niż w realu. Dlatego zaniedbasz troszkę randki i więcej czasu spędzisz przed monitorem komputera.

Horoskop tygodniowy miłosny został opracowany przez MargaretNajnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.