Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Programy na żywo

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 22:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop tygodniowy miłosny - Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 19-25.08.2019 r.

Koziorożce najwięcej czasu poświęcą dbaniu o siebie i swoją urodę. Fryzjer, masaż, zabiegi upiększające. To sprawi im najwięcej przyjemności i pozwoli się zrelaksować. Również ich Partnerzy dostrzegą różnicę w ich wyglądzie. Mogą spodziewać się, że Koziorożec postanowi również zadbać o poprawę i wzmocnienie uczuć w związku. Partner odczuje to szczególnie w nocy. Wtedy Koziorożec może naprawdę zaskoczyć go czymś nowym i egzotycznym. Ważne jest by partnerzy obydwoje doskonale się bawili i cieszyli sobą. To poprawi ich związek. A Koziorożec poczuje się szczęśliwszy.

Wolne Koziorożce będą bardzo zaabsorbowani osobą ze swojego bliskiego otoczenia, która nagle wzbudzi ich zainteresowanie. A co ciekawsze odkryją, że mimo, że znają ją od dłuższego czasu to nigdy nie dostrzegali w niej tego, co widzą teraz. To zmobilizuje Koziorożca by więcej czasu poświęcić na poznanie tej osoby i na zacieśnienie relacji.

Horoskop tygodniowy miłosny został opracowany przez MargaretNajnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.