Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Programy na żywo

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy 2019-04-26
na żywo godz. 20:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop tygodniowy miłosny - Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 22-28.04.2019 r.

Koziorożce zauważą, że lepiej wychodzą na tym, że słuchają swojej intuicji a nie podszeptów innych osób. Zaczną to stosować bardziej intensywnie. Ich Partnerzy będą prawić im komplementy i chętnie wszystko dla nich zrobią. Dzięki temu atmosfera w związku będzie idealna a w weekend Koziorożce poczują chęć na wzmocnienie łączącej ich więzi. Wyjazd lub upojne noce we dwoje. To sprawi, że Partner Koziorożca będzie w siódmym niebie. Choć jeśli będą razem na wyjeździe lub w lokalu, to Koziorożec może spodziewać się zazdrości ze strony Partnera. A to sprawi, że Koziorożec poczuje się spełniony i bardzo atrakcyjny.

Wolne Koziorożce będą radosne i bardzo otwarte na innych. Będą żartowały, śmiały się i flirtowały. Przyciągną do siebie ciekawych i wesołych ludzi. A wśród nich będzie osoba, która bardzo się nimi zainteresuje. Co prawda z początku Koziorożec nie zwróci na nią uwagi, jednak druga strona wykona pierwszy ruch a potem wszystko potoczy się własnym rytmem.

Horoskop tygodniowy miłosny został opracowany przez MargaretNajnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.