Pomocnik
Sugestia

Programy na żywo

Wieczor_hd TarocistaSzandor

Tarocista Szandor

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 21:30

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop tygodniowy miłosny - Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 06-12.07.2020 r.

Będziesz pełen empatii i zrozumienia dla swojego Partnera. Jednak nie przesadź i nie zamęczaj go za bardzo analizowaniem, co i dlaczego się dzieje. Bądź wsparciem, ale nie psychologiem. Partner doceni fakt, że go wspierasz i odwdzięczy się w weekend. Ale jak poczuje się za mocno osaczony, to może dojść do awantury. Co prawda Ty nie zrozumiesz, dlaczego Partner ma do Ciebie pretensje i też możesz poczuć się urażony, ale lepiej go wysłuchaj i przemyśl, to co powiedział.

Będziesz mieć szczęście do niezręcznych sytuacji, śmiesznych wpadek, lub po prostu do przypadków i wypadków. Nie przejmuj się tym tylko przeczekaj, bo już od czwartku wszystko się odmieni. Będziesz uroczy i tajemniczy a dzięki temu płeć przeciwna będzie do ciebie ciągnąć. Baw się i korzystaj, szczególnie jak jesteś teraz na urlopie. Nie analizuj wszystkiego i pozwól sobie na luz i wakacyjne zauroczenie.

Horoskop tygodniowy miłosny został opracowany przez MargaretNajnowsze horoskopy w astroczytelni

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.