461956980ac1d9cb47f45a64e6445260
Pomocnik
Sugestia

Programy na żywo

Wieczor_hd TarocistaSzandor

Tarocista Szandor

Zapraszamy 2020-02-26
na żywo godz. 21:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop tygodniowy miłosny - Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 24.02-01.03.2020 r.

Koziorożce poczują, że żyją. Nie tylko staną się wobec siebie mniej krytyczne to na dodatek pozbędą się też kilku ze swoich kompleksów. Szczególnie tych dotyczących, wieku, wyglądu i seksu. A to doskonale wpłynie na ich związek. Bo nie dość, że będą bardziej radosne, mniej spięte i skore do uśmiechu, to na dodatek ich relacja z Partnerem nabierze nowego wymiaru. Szczególnie w nocy. Dodatkowo Koziorożce poczują się szczęśliwe, jak okaże się, że jedna z ich rad pomogła ich przyjacielowi w potrzebie i okazała się przydatna. W weekend Koziorożec może zaplanować spa lub wizytę u kosmetyczki. Zadba o siebie, odświeży swoją fryzurę lub całkowicie ją zmieni. Z pewnością w tym tygodniu Partner nie będzie się nudził z Koziorożcem o nie.

Wolne Koziorożce mogą mieć okazję do podjęcia ważnej decyzji dotyczącej ich życia uczuciowego. Z pewnością będzie ona odrobinę rewolucyjna. I choć z początku przyjaciele Koziorożca nie za bardzo będą rozumieli o co chodzi. To już wkrótce przekonają się, że były one trafne i przynoszą efekty. Szczególnie gdy zobaczą Koziorożca z nową osobą u swojego boku.

Horoskop tygodniowy miłosny został opracowany przez MargaretNajnowsze horoskopy w astroczytelni

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © All Connect Sp. z o.o.