Pomocnik
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

PROGRAMY NA ŻYWO

Wieczor_hd Ayla

Ayla

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 21:00

Wieczor_hd Inessa

Inessa

Zapraszamy 2018-09-24
na żywo godz. 20:00

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy 2018-09-24
na żywo godz. 22:00

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop tygodniowy miłosny - Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 17.09.18 r.-23.09.18 r.

PARY: twój Partner będzie miał z tobą dość ciężki tydzień. Z początku tygodnia za wszelką cenę będziesz starał się postawić na swoim w każdej kwestii, potem od czwartku staniesz się spokojniejszy i dla odmiany pozwolisz dyrygować sobą Partnerowi. Dlatego w twoim związku może być dość nerwowo. Choć jak Partner troszkę będzie starał się załagodzić sytuację i sprawi Ci niespodziankę lub spełni jakieś twoje marzenie, to nie będzie aż tak nerwowo. Mimo wszystko jednak postaraj się w weekend wynagrodzić mu twoje huśtawki nastroju i humory.

SINGLE: do weekendu raczej nie będziesz mieć za dużo czasu na spotkania i randki. Praca będzie na pierwszym miejscu. I jeżeli tam nie spotkasz kogoś interesującego to dopiero w weekend będziesz mógł Koziorożcu poznać nową, ciekawą osobę.

Tylko nie bądź zbyt sztywny i pozwól by ta osoba troszkę się otworzyła przed tobą. Jak jej żart Ci się nie spodoba to nie skreślaj jej od razu.

Co ciekawe masz szansę poznać Byka, który może nie będzie taki elokwentny i lotny jak inne osoby, które poznawałaś do tej pory. Ale jego solidność i zdrowo rozsądkowe podejście do życia sprawi na tobie wrażenie. Zapragniesz poznać go lepiej.

SENIORZY: wyłącz telewizor, przestań grać na komputerze, rusz się z domu i zacznij aktywniej spędzać czas. Nawet twój partner może czuć się zaniedbany przez ciebie. Bo albo zajmujesz się domem i rodzina albo odpoczywasz a dla niego nie masz zbytnio czasu. Zresztą zwróć uwagę czy do waszego związku nie wdarła się rutyna i codzienność. Czy nadal cieszycie się sobą jak dawniej, czy raczej jesteście już na etapie razem, ale osobno. Odśwież Koziorożcu to, co dobre w waszym związku a zobaczysz, że jeszcze macie sobie wiele do zaoferowania nawzajem.

Horoskop tygodniowy miłosny został opracowany przez MargaretNajnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2018 © All Connect Sp. z o.o.