Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Programy na żywo

Wieczor_sd TarocistaSzandor

Tarocista Szandor

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 21:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop tygodniowy miłosny - Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 24-30.06.2019 r.

Koziorożec zapragnie wolności i przygód. Zacznie zamęczać Partnera o wyjazd i szalone wakacje. Zaskoczy tym całą rodzinę a nawet znajomych. Na szczęście zanim podejmie decyzję o wykupieniu kursu skoków ze spadochronem, porozmawia z Partnerem i wysłucha jego uwag. Dzięki temu uniknie on wydawania pieniędzy na przygodę z której łatwo może zrezygnować. W weekend jednak nadal w duchu przygody wyciągnie Partnera na wycieczkę a najlepiej na kilku dniowy wyjazd. Zresztą to akurat będzie doskonałym pomysłem. Nie tylko Koziorożec z Partnerem wypoczną ale również poczują się swobodnie i nie wykluczone, że troszkę zaszaleją na łonie natury.

Wolne Koziorożce pomyślą o spędzeniu kilku wolnych dni albo weekendu z przyjaciółmi na wyjeździe. Będzie grill, imprezy i alkohol do późnej nocy. A ponieważ humory będą dopisywać wszystkim jest możliwe, że Koziorożec nagle uzna, że jedna z osób które zna od dawna, a jest teraz z nim na wypadzie, jest bardzo atrakcyjna i warta zachodu. Tylko Koziorożcu zastanów się czy to mówi ci serce czy nadmiar alkoholu.

Horoskop tygodniowy miłosny został opracowany przez MargaretNajnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.