Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Programy na żywo

Wieczor_sd TarocistaSzandor

Tarocista Szandor

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 21:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop tygodniowy miłosny - Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 14-20.10.2019 r.

Koziorożce będą tak zmienne, że ich otoczenie nie będzie w stanie za nimi nadążyć. Również Partner Koziorożca stanie przed nie lada wyzwaniem, zrozumieć Koziorożca i o co mu chodzi. Tym bardziej, że będzie on mało komunikatywny i raczej nie da się skłonić go do rzeczowej rozmowy. Za to Koziorożec będzie miał do niego pretensje, że jest niezrozumiany, niekochany, że Partner nie słucha co mówi i co gorsze, nie zna go tak dobrze jak powinien. Taki humor będzie miał Koziorożec nawet w weekend, czym może doprowadzić do poważnej awantury. Bo Partner w końcu nie wytrzyma i zażąda, by Koziorożec jasno powiedział o co mu chodzi a nie żądał telepatycznego zrozumienia swoich oczekiwań. Od tej rozmowy będzie zależał cały weekend a nawet przyszły tydzień, bo emocje teraz rozbudzone trudno będzie uspokoić.

Wolne Koziorożce będą chętnie flirtować ale na coś poważniejszego raczej sobie nie pozwolą. Dodatkowo trafia na osobę, która bardzo poważnie podchodzi do życia i obowiązków. Osoba ta zainspiruje Koziorożca a potem zauroczy. Tylko czy da on radę tak mocno stąpać po ziemi cały czas. To się okaże, bo temperament i osobowość Koziorożca mogą zostać wystawione na próbę.

Horoskop tygodniowy miłosny został opracowany przez MargaretNajnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.