Pomocnik
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

PROGRAMY NA ŻYWO

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy 2018-07-20
na żywo godz. 20:00

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop tygodniowy miłosny - Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 16.07.18 r. -22.07.18 r.

PARY: będziesz pełen empatii i zrozumienia dla swojego Partnera. Jednak nie przesadź i nie zamęczaj go za bardzo analizowaniem, co i dlaczego się dzieje. Bądź wsparciem, ale nie domorosłym psychologiem. Partner doceni fakt, że go wspierasz i odwdzięczy się w weekend. Ale jak poczuje się za mocno osaczony, to może dojść do awantury. Co prawda Ty nie zrozumiesz, dlaczego Partner ma do Ciebie pretensje i też możesz poczuć się urażony, ale lepiej go wysłuchaj i przemyśl, to co powiedział.

SINGLE: będziesz mieć szczęście do niezręcznych sytuacji, śmiesznych wpadek, lub po prostu do przypadków i drobnych wypadków. Nie przejmuj się tym tylko przeczekaj, bo już od czwartku wszystko się odmieni. Będziesz uroczy i tajemniczy a dzięki temu płeć przeciwna będzie do ciebie ciągnąć. Baw się i korzystaj, szczególnie jak jesteś teraz na urlopie. Nie analizuj wszystkiego i pozwól sobie na luz i wakacyjne zauroczenie.

SENIORZY: nie baw się w alfę i omegę. Nie musisz na wszystkim się znać i wszystko rozumieć. Przestań kontrolować świat swój i twojego otoczenia. Nie wszystko da się rozumowo wytłumaczyć i przepracować. Zamiast tyle myśleć, zacznij działać. Zabierz Partnera na spacer lub na kolację w restauracji. Idźcie na tańce lub koncert w plenerze. Nie myśl i nie nie analizuj, ciesz się chwilą a twój Partner też poczuje się lepiej.

Wolne Koziorożce poświecą więcej czasu na dbanie o siebie i do weekendu więcej czasu spędzą u kosmetyczki i fryzjera. A może Spa. Wszystko zrobią by poprawić swój wygląd i zrelaksować się. A dzięki temu w weekend będą błyszczały i przyciągały płeć przeciwną.

Horoskop tygodniowy miłosny został opracowany przez MargaretNajnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2018 © All Connect Sp. z o.o.