Pomocnik
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

PROGRAMY NA ŻYWO

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 22:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop tygodniowy miłosny - Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 18-24.02.2019 r.

Koziorożce w związku będą się czuły jak na randce. Czułości, uśmiechy, dotyk i wspólne spędzanie czasu. Sielanka i romantyzm w czystej postaci. Dodatkowo urok i czar Koziorożców sprawi, że ich Partner nie będzie mógł im dosłownie dać spokoju. Więc będzie gorąco. Za to w weekend będzie troszkę spokojniej, bo Koziorożce poczują potrzebę uporządkowania swojego wnętrza i poświęcą czas na swoją duchowość. Ale i tu będą miały okazję zachęcić Partnera do poszerzenia swoich doznań na ścieżce rozwoju duchowego.

Wolne Koziorożce mogą być postawione przez przyjaciela w bardzo niekorzystnej sytuacji i to z powodu małej prośby. A coś, co na początku wydawało się niewinnym kłamstwem może potem urosnąć do rangi afery. Dlatego Koziorożcu zanim pomożesz przyjacielowi, to lepiej zastanów się nad konsekwencjami. Bo zamiast chodzić na randki i dobrze się bawić będziesz musiał wiele wyjaśniać i może nawet stracisz paru znajomych.

Horoskop tygodniowy miłosny został opracowany przez MargaretNajnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.