Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Programy na żywo

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy 2019-12-16
na żywo godz. 22:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Dar uwodzenia w zodiaku - Byk

Byk jest prostolinijny, pełen uroku, tajemniczej zmysłowości co sprawia, że nie sposób mu ulec. Jego bliskość jest wręcz pożądana mimo, że wzburza zmienne uczucia, z jednej strony niepokój a z drugiej bezpieczeństwo. Można powiedzieć, że ma wrodzony dar uwodzenia ale nie wykorzystuje go, działa bezpiecznie, etapami, najpierw musi poznać grunt zanim zacznie zabiegać o uczucie.

 

Pan spod znaku Byka – jeśli pojawi się obiekt jego zainteresowania najpierw musi wybadać grunt, jeśli okaże się bezpieczny zaczyna zabiegać ale w subtelny sposób. Nie lubi flirtować gdyż uważa to za ryzykowną grę dlatego działa otwarcie. Jest sentymentalny, wręcz romantyczny i trochę powolny w swych działaniach. Długo adoruje swoją wybrankę okazując jej zainteresowanie przy lada okazji. Stawia na czyny : kwiaty, prezenty, niespodzianki. Nie wypowie deklaracji słownych dopóki nie będzie pewny swych uczuć. A zastanawia się długo. Pani może zdobyć jego serce uwydatniając swoją kobiecość. Piękne stroje, które odsłonią troszkę ciała działają na jego zmysły. Najlepszy sposób to przez żołądek do serca, jest wytrawnym smakoszem i dla niego dobra gospodyni to skarb bo przecież w swojej wybrance widzi swoją przyszłą żonę, która będzie miała zadbać o dom.

 

Pani spod znaku Byka – ufa swoim emocjom i sercu. Ma olbrzymi urok osobisty i wie, jak z niego korzystać. To urodzona uwodzicielka. Jeśli zobaczy obiekt zainteresowania przyodziewa lekkie, zwiewne suknie, by podkreślić swoje wdzięki. Zdaje sobie sprawę, że łatwo trafić przez żołądek do serca mężczyzny, więc skrupulatnie wykorzystuje ten fakt. Buduje harmonię barw u siebie w mieszkaniu, co działa relaksująco i odprężająco u mężczyzn.
 Najnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.