Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Przyjaźń i uczucia w zodiaku - Byk

Byk wybiera osoby, które lubią spokój tak jak on sam. W harmonijnym otoczeniu czuje się pewniej i łatwiej mu jest zyskać przychylność otoczenia.

Byk ma trudności w zawieraniu znajomości, jest nieufny i drobiazgowy, dlatego najpierw musi każdego przejrzeć niemalże od podszewki. Byk jest konkretny i nie lubi zbytnich wynurzeń, ale serce ma dobre, ale niech uważa ten, co zechce je wykorzystać. Nade wszystko ceni sobie przyjaźnie z dzieciństwa i intensywnie je pielęgnuje. Znajomi cenią w nim cierpliwość, siłę charakteru i prawość. W kontaktach jest szczery i bezpośredni i podobnych ludzi wybiera na swoich przyjaciół. Nie jest obojętny na ludzką krzywdę i zawsze śpiesznie podąża przyjaciołom z pomocą. Zawsze można na nim polegać. Boleśnie przeżywa, gdy tej pomocy ktoś mu odmówi, a zdradę długo pamięta. Potrafi dochować nawet największej tajemnicy, ale sam rzadko się zwierza. Chętnie spędza z przyjaciółmi czas tworząc harmonijną atmosferę. Wspólne wieczory przy wspólnej kolacji to idealny sposób na spędzenie z przyjaciółmi wieczoru. Idealnymi przyjaciółmi dla Barana jest Panna, Rak i Ryby.

 

Byk i zwierzęta domowe

Zwierzęta to idealni przyjaciele dla Byka. To im potrafi okazać czułość, przed którą broni się w stosunku do ludzi. Byk jest odpowiedzialnym właścicielem, zajmuje się swoim pupilem, opiekuje się, ale nie odpuści mu tresury. Najczęściej wybiera psy rasowe. Kocha przyrodę i wieś, więc na szczególną uwagę zasługują psy, które lubią długie spacery, wspólne biegi czy przejażdżki. Przy boku Byka zobaczymy boksery, husky, labradory i nowofundlandy.
 Najnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.