Pomocnik
Sugestia

Programy na żywo

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 22:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Finanse w zodiaku - Lew

Lwy uwielbiają przepych i życie w luksusie. Przez całe swoje życie dążą do celu, by posiadać wielkie bogactwa, którymi będą mogli się pochwalić wśród znajomych. W ten sposób podkreślają swoją wysoką pozycję społeczną.

Lew to doskonały partner to szalonych, długich zakupów. Wierzy, że fortuna nigdy się od niego nie odwróci i zawsze będzie miał szczęście w interesach, a co za tym idzie – pełny portfel. Nie uważa się za człowieka skąpego, gdyż często pojawia się na wszelkich balach czy akcjach charytatywnych lub dobroczynnych, gdzie walka z biedą i ubóstwem jest sprawą priorytetową. Lew pomimo uwielbienia i dążenia do bogactwa nie potrafi wydawać z głową – często wydaje znacznie więcej niż zarabia, przez co może popaść w kłopoty finansowe. Radzi sobie z tym poprzez koneksje i dobre stosunki z bogatymi znajomymi. Liczy na pożyczki z ich strony – oczywiście bezzwrotne. To jego sposób na problemy. Nie można się temu dziwić, skoro Lew nie zna słowa „oszczędność”. Uwielbia huczne i bogate imprezy, gdzie szampan leje się strumieniami. Najczęściej to on sam jest organizatorem takich spotkań, ku uciesze swoich znajomych. Lew czuje radość i szczęście, gdy jego goście bawią się w najlepsze. Jest skory do komplementów i pochlebstw na temat jego wystawnego życia i luksusów, którymi się otacza. Pokazuje to jego próżną część charakteru. Nikt i nic nie potrafi go odciągnąć od takiej postawy i takiego sposobu życia. Przepych jest mu przypisany bezpowrotnie. Uważają, że to pokazuje ich szlachetny charakter i lojalność wobec przyjaciół. Szczodrość to cecha która doskonale opisuje Lwa i jego zachowanie. Chętnie pożyczają znajomym znaczne sumy pieniędzy i nigdy nie odmawiają takiej pomocy. Nie dopytują się o zwrot kwoty, liczą jednak na podziw otoczenia z powodu swej dobroci. Nie potrafią oprzeć się nagłym porywom serca, ani zauroczeniom, czasem opartym na ułudzie. Lew nie cofa się przed największym ryzykiem i nigdy nie ukrywa za plecami innych. Ma silną wolę, olbrzymią wiarę w siebie i dumę, przez co usuwa ze swej drogi problemy finansowe. Nie ukrywajmy, Lew to doskonały handlowiec czy makler giełdowy. Ma szczęście w interesach i szósty zmysł w zdobywaniu fortuny, a jeśli to powoduje zazdrość wśród innych to jeszcze lepiej.
 Najnowsze horoskopy w astroczytelni

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.