Pomocnik
Sugestia

Programy na żywo

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy 2020-06-05
na żywo godz. 21:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop tygodniowy dla Barana 01-07.06.2020 r.

Miłość: Najbliższy tydzień będzie bardzo korzystny w sferze uczuciowej. Czeka Cię w tym czasie wiele miłosnych uniesień w związku. Jest to także dobry czas dla samotnych na nowe kontakty towarzyskie.

Praca: Jeśli chodzi o pracę czeka Cię pewna stagnacja. Nie jest to zbyt korzystny dla rozwoju zawodowego czas. Warto spokojnie przeczekać ten tydzień.

Finanse: Warto trochę przystopować z wydatkami i ograniczyć się tylko do tych niezbędnych. Najbliższy czas nie przyniesie żadnych wzrostów w sferze finansowej, dlatego oszczędność jest wskazana.

Zdrowie: Obecny czas sprzyja dbaniu o to co jesz, warto unikać niezdrowych produktów, może to skończyć się problemami żołądkowymi. Nie zapominaj o tym w tym tygodniu.

Horoskop tygodniowy został opracowany przez GracjanNajnowsze horoskopy w astroczytelni

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.