Pomocnik
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 72140 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

PROGRAMY NA ŻYWO

Wieczor_sd Yosei

Yosei

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 12:00

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 20:00

Wieczor_sd JasnowidzMajaPracon

Jasnowidz Maja Pracoń

Zapraszamy 2017-09-23
na żywo godz. 17:00

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop tygodniowy dla Barana 18.09.17 r. – 24.09.17 r.

Miłość: W tym tygodniu trudniej Ci się będzie włączyć w życie rodzinne, bo wszyscy będą zaganiani i przejęci swoimi sprawami. Osoby samotne mogą mieć mniej okazji do randek, ale propozycje, jakie otrzymają, mogą być bardzo poważne. Być może spotkasz na swojej drodze kogoś, kto pokaże Ci świat z zupełnie innej strony. Masz szansę postąpić mądrze, ale nie spiesz się zbytnio z podejmowaniem ostatecznych i radykalnych decyzji.

Praca: W bieżącym tygodniu będziesz potrzebować dobrego planu i dyscypliny, aby dobrze wykorzystać czas. Inaczej okaże się w połowie tygodnia możesz mieć zaległości. Przyłóż się w pracy bo szef może testować twoją lojalność i gotowość do wytężonego wysiłku. Nawet jeśli będziesz musiał trochę dłużej w niej zostać lub przejąć tymczasowo czyjeś obowiązki, na pewno Ci się opłaci być w gotowości. Osoby, które szukają pracy, powinny zintensyfikować swoje działania. Z pewnością pojawi się więcej ofert dla specjalistów i osób z nietypowym wykształceniem. Wytrwali odbiorą swoją nagrodę i będą spać spokojnie. Może być to także okres kiedy masz dosyć pracy i odczujesz potrzebę wycofania się z aktywności zawodowej, czyli konieczność urlopu, bądź przejścia na emeryturę lub rentę.

Finanse: Nie powinieneś mieć kłopotów ze zdobywaniem pieniędzy, ale raczej nie będzie interesować Cię wielka fortuna. Wykorzystaj więc ten czas na zwrócenie się do swojego wnętrza i przewartościowanie dotychczasowych wyobrażeń o sukcesie i ambicji, oraz dobrobycie materialnym.

Zdrowie: Mogą nasilić się i aktywować choroby o podłożu psychosomatycznym i przewlekłym charakterze. Może też towarzyszyć Ci poczucie zniechęcenia, zmęczenia oraz brak zainteresowania życiem zewnętrznym. Nie uciekaj więc w samotność. Na swoje zdrowie powinni zwrócić szczególną uwagę seniorzy.

Horoskop tygodniowy został opracowany przez Perełka

Strona jest zarządzana przez firmę Scenic Group Sp. z o.o.
Copyright 1998-2017 © Scenic Group Sp. z o.o.