Pomocnik
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

PROGRAMY NA ŻYWO

Wieczor_sd WrozkaApolonia

Wróżka Apolonia

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 18:00

Wieczor_hd Ayla

Ayla

Zapraszamy 2018-07-22
na żywo godz. 21:00

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop tygodniowy dla Barana 16.07.-22.07.18 r.

Miłość: W najbliższe dni warto pamiętać porzekadło, że "Pośpiech jest wskazany przy łapaniu pcheł"... Będziesz bowiem, drogi Baranie, czuł się prowokowany przez wszystkich dookoła i byle pretekst wystarczy, abyś rozpętał dziką awanturę w obronie własnych pozycji. Poczucie humoru, cierpliwość i dystans pomogą przetrwać ten tydzień bez większych komplikacji, trzaskania drzwiami i cichych dni. Samotne Barany mogą być wyjątkowo podatne na depresję. Na szczęście to minie tak szybko jak i aura energetyczna bieżącego tygodnia.

Praca: Dość skomplikowany czas. Lepiej unikać konfrontacji i spokojnie, rzetelnie robić swoje, nie oglądając się innych. Doskonały czas na weryfikację dotychczasowych osiągnięć i podjęcie decyzji, co dalej. Jeśli zdecydujesz, że pora zakończyć ten etap, to zrób to, ale pamiętaj, by nie palić za sobą mostów. Warto też czerpać z dotychczasowego doświadczenia, a szczególnie nie popełniać dawnych błędów. Dobry czas na podróże służbowe oraz szkolenia.

Finanse: Dość stabilne. Nie należy oczekiwać ani nagłych wydatków, ani nagłych zysków. To nie jest najlepszy czas na ekstrawagancje i zbytki. Bardzo ostrożnie należy także podchodzić do inwestycji. Najlepiej trzymać się standardowych rozwiązań i unikać zaciągania nowych zobowiązań.

Zdrowie: Tydzień może przynieść dość nerwową atmosferę w każdej dziedzinie życia, co odbije się negatywnie na Twoim samopoczuciu. Postaraj się zatem, drogi Baranie, sprawić sobie jakąś miłą niespodziankę. Intensywny trening fizyczny pomoże zharmonizować ciało i duszę. Uwaga na niedyspozycje spowodowane obniżoną odpornością i drobne urazy na skutek braku wewnętrznej harmonii.

Horoskop tygodniowy został opracowany przez AkiaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2018 © All Connect Sp. z o.o.