3627477ad79e15fd05459f0bb88d37b6
Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Programy na żywo

Wieczor_hd Ayla

Ayla

Zapraszamy 2020-01-26
na żywo godz. 20:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop tygodniowy dla Barana 20-26.01.2020 r.

Miłość: Szykuje się wykwintne towarzyskie spotkanie, podczas którego z wielką szczodrością i hojnością obdarzysz bliską osobę niespodziewanym podarunkiem. Twój dobry gust i elegancka kolacja na długo zapadnie jej w pamięć osobie, ona również miło się odwzajemni.

Praca: Czas sukcesu, korzystnych finansowych czy handlowych transakcji z początkiem tygodnia umocni Twoją pozycję w firmie i podniesie Twój prestiż. Zabłyśniesz również z organizatorskiej strony, odpowiednio rozdzielając zadania i obowiązki. Wiesz od dawna ze wspólne dążenie do celu jest najlepszym rozwiązaniem.

Finanse: Sytuacja w pracy przekłada się i na finansowy sukces, dla tego też wspomożesz krewnych znajdujących się w trudniejszej sytuacji, co przyjmą z zadowoleniem. Pamiętaj tylko ze krążą koło Ciebie osoby, które nie są tego warte, abyś cokolwiek im ofiarował .

Zdrowie: Wigor i energia, która w Tobie się rozgościła doskonale sprawdzi się na lodowisku czy na górskich stokach. Jeśli jeszcze do pary zaprosisz osobę z rodziny, duma Cię będzie roznosić

Horoskop tygodniowy został opracowany przez MokaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © All Connect Sp. z o.o.