Pomocnik
ZALOGUJ MENU
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 72140 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

PROGRAMY NA ŻYWO

Wieczor_hd Vera

Vera

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 14:00

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop tygodniowy dla Barana 19.02.-25.02.18 r.

Miłość: Przyszedł czas zbierania owoców pracy nad związkiem. Trudny okres minął i w najbliższych dniach okaże się, że przeszłe poświęcenia były warte swojej ceny. Ciesz się dobrą atmosferą w związku, zabierz swoją połówkę na randkę, żeby jeszcze lepiej wykorzystać ten czas. Osoby samotne mogą spodziewać się wiadomości od swojej dawnej miłości.

Praca: Obecna atmosfera w pracy staje się coraz bardziej nie do zniesienia, a prawda jest taka, że swoją bezpośredniością i nadmierną szczerością dolewasz tylko oliwy do ognia. Najlepsze, co możesz teraz zrobić to po prostu przeczekać, jak najmniej angażując się w problemy innych. Rozwiązanie problemów zostaw swoim przełożonym.

Finanse: Zapowiada się bardzo dobry czas, szczęście będzie Ci sprzyjało, możliwe odzyskanie dawnego długu. Barany, które zastanawiają się nad wzięciem kredytu mogę śmiało decydować się na to w najbliższych dniach.

Zdrowie: Czasem nie trzeba wiele, by pomóc swojemu ciału i rozładować skumulowane w nim napięcie. Bardzo dobrym sposobem jest rozmowa z przyjacielem, kimś bliskim albo doradcą życiowym. Takie otwarcie i podzielenie się tym, co leży Ci na sercu bardzo korzystnie wpłynie na Twoje samopoczucie.

Horoskop tygodniowy został opracowany przez Sylwia KuleszaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2018 © All Connect Sp. z o.o.