Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop tygodniowy dla Barana 15-21.07.2019 r.

Miłość: Twoja mądrość i przeczucie załagodzą sytuację partnerską. Nie zadręczaj się rzeczami, na które nie masz wpływu. Nie wchodź między inne osoby, jeśli nie jesteś pewny pozytywnego rezultatu twoich działań.

Praca: Otwórz się na nowe możliwości, na wiedzę. Awans jest na wyciągnięcie ręki natomiast pamiętaj także o zmianach, które przyniesie.

Finanse: Tydzień spokojny pod względem finansowym, ale uważaj na domokrążców. Nie kupuj niczego o czym wcześniej nie przeczytałeś. Pamiętaj, że wydawanie pieniędzy jest dużo łatwiejsze niż ich zarabianie.

Zdrowie: Uważaj na swój cholesterol, wykonaj badania profilaktyczne. Tydzień bardzo dobry dla alergików. Ciśnienie znów będzie się wahało, doprowadzając cię do ostrych zmian nastrojów.

Horoskop tygodniowy został opracowany przez Wróżka JuliannaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.