Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Programy na żywo

Wieczor_hd Inessa

Inessa

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 20:00

Wieczor_sd TarocistaSzandor

Tarocista Szandor

Zapraszamy 2019-05-22
na żywo godz. 21:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop tygodniowy dla Barana 20-26.05.2019 r.

W tym tygodniu zapanuje gorąca atmosfera w życiu uczuciowym Baranów. W stałych związkach w których pojawił się kryzys nastąpi odnowienie sielankowego nastroju sprzed kilku miesięcy, a u singli nowe znajomości! Pojawią się skrajne emocje: jednego dnia tęsknota, następnego buntowniczy nastrój. Ciężko będzie się połapać o co tak naprawdę chodzi lecz bez stresu przyjmijcie te wszystkie stany emocjonalne i skupcie się na samorozwoju. W pracy stabilnie, jest to bardzo dobry okres na podpisywanie nowych umów i kończenie projektów, które wymagają więcej niż zwykle zaangażowania. Teraz nie będziecie mieć z niczym problemu. Jeśli chodzi o aspekt zdrowia to bardzo ważne jest to by dbać o swój układ trawienny bo w tym tygodniu może mocno dać się we znaki, u niektórych Baranów może pojawić się nawet zatrucie pokarmowe. Sprawdzajcie kochani daty ważności jedzenia i unikajcie budki z fast-foodami.

Horoskop tygodniowy został opracowany przez Wróżka MNajnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.