Pomocnik
Sugestia

Programy na żywo

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy 2020-09-25
na żywo godz. 21:00

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop tygodniowy dla Barana 21-27.09.2020 r.

Miłość: Ten tydzień przyniesienie ochłodzenie w relacjach u osób z pod znaku barana, Bedzie mniej rozmów i możliwe spontaniczne kłótnie. Nie będzie to też sprzyjający tydzień dla samotnych na szukanie drugiej połowy.

Praca: Popsucie relacji w pracy za sprawą tajemniczego przeciwnika, ktoś robi pod Tobą i porusza się w kręgu Twych znajomych. Warto zważać na każdy ruch który zamierzasz wykonać.

Finanse: W tym tygodniu raczej nie będzie zaskakujących zmian w poziomie Twych finansów, niestety pod koniec tego tygodnia zaczną się niezbędne wydatki których nie sposób uniknąć. Warto mieć to na uwadze.

Zdrowie: Możesz czuć lekkie podenerwowanie w najbliższym czasie, warto więc pomyśleć nad metodami relaksacyjnymi. Twój stan fizyczny za to będzie dobry, w wielu aspektach nastąpi poprawa.

Horoskop tygodniowy został opracowany przez GracjanNajnowsze horoskopy w astroczytelni

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.