Pomocnik
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 72140 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

PROGRAMY NA ŻYWO

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy 2018-04-20
na żywo godz. 20:00

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop tygodniowy dla Barana 16.04.-22.04.18 r.

Miłość: Samotne zodiakalne Barany nie będą miały w tym tygodniu głowy do zawierania nowych znajomości. W sumie nic na tym nie stracą bo na ich drodze nie pojawi się nikt, kto mógłby przyciągnąć ich uwagę. Całą swoją uwagę poświęcą zaległym porządkom domowym.

Na Barany będące w związkach czeka nietypowa prośba ze strony partnera, dotycząca udzielenia małej pożyczki. Zodiakalne Barany zaś powinny pamiętać, że pożyczka ta może zostać potraktowana jako prezent, więc jeśli oczekujesz jej zwrotu warto to zaznaczyć na samym początku. Unikniesz nie tylko możliwego rozczarowania, ale i ewentualnego sporu, który w miłości może prowadzić do nastania tzw. cichych dni.

Praca: W sferze zawodowej czeka na Ciebie ogrom pracy lecz dzięki swojemu zaangażowaniu we wszystko co robisz zdążysz na czas skończyć powierzone Ci zadania bez najmniejszego problemu. Twoje wyniki pozytywnie zaskoczą nie tylko Ciebie ale i zyskasz tym samym przychylność ze strony szefostwa.

Finanse: Nie będziesz narzekał na finanse pomimo tego, że nie będą one w tym tygodniu należały do najlepszych. Będzie się działo tak, ponieważ nie planujesz poważniejszych wydatków ani nie będą Ci one do niczego potrzebne. Zaplanuj jednak mądrze swój budżet do końca miesiąca.

Zdrowie: Twoje zmęczenie da Ci się we znaki powodując poczucie ospałości i niechęci do wszystkich Twoich codziennych obowiązków. Skup się zatem by spędzać więcej czasu na świeżym powietrzu nie zamykając się w czterech ścianach co z pewnością poprawi Twoje samopoczucie.

Horoskop tygodniowy został opracowany przez Wróżbita NereuszNajnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2018 © All Connect Sp. z o.o.