Pomocnik
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

PROGRAMY NA ŻYWO

Wieczor_sd WrozkaApolonia

Wróżka Apolonia

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 18:00

Wieczor_hd Ayla

Ayla

Zapraszamy 2018-07-22
na żywo godz. 21:00

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 16.07.18.-22.07.18 r.

Miłość: Czas będzie sprzyjał weryfikacji. Jeśli czujesz, że pora coś zmienić, to po prostu działaj. Nawet jeśli nie możesz liczyć na Jej/Jego zrozumienie i pełną akceptację. Zdrowy egoizm pomoże Ci teraz uwolnić się z krępujących sytuacji i otworzyć na nowe. Samotnym Strzelcom przyjdzie jeszcze poczekać na miłość. Warto ożywić się towarzysko i poświęcić więcej czasu znajomym.

Praca: Dla wielu Strzelców najbliższe dni okażą się bardzo wymagające. Masz teraz doskonały czas, by nadrobić zaległości oraz pokazać się jako rzetelny, pracowity, kompetentny pracownik, współpracownik. Aura wokół Ciebie sprzyjać także będzie podnoszeniu kwalifikacji zawodowych oraz planowaniu rozwoju kariery. 

Finanse: Jeśli odczuwasz niezadowolenie ze swojej sytuacji finansowej, to najwyższa pora bardzo krytycznie przyjrzeć się własnym poczynaniom i radykalnie zmienić podejście do tej sfery życia. Liczenie na łaskawość losu w tej dziedzinie zdecydowanie zakończy się rozczarowaniem. Unikaj pożyczek: nie pożyczaj nikomu i od nikogo. Jeśli ktoś poprosi Cię o wsparcie, to potraktuj to jako prezent i - jeśli zechcesz - podaruj tyle, ile możesz.

Zdrowie: Strzelce powinny teraz zadbać o wzmocnienie odporności poprzez większą dbałość o dietę i wypoczynek. Jeśli zatroszczysz się siebie, to dolegliwości, które dokuczały Ci w ostatnim czasie, miną. Jak zawsze zachowaj ostrożność, pijąc alkohol oraz jedząc słodycze. Jeśli nie zatroszczysz się o siebie, to w najbliższym czasie groźne i długotrwałe w skutkach mogą okazać się drobne kontuzje, zatrucia pokarmowe itp.

Horoskop tygodniowy został opracowany przez AkiaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2018 © All Connect Sp. z o.o.