Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Programy na żywo

Wieczor_hd Inessa

Inessa

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 20:00

Wieczor_sd TarocistaSzandor

Tarocista Szandor

Zapraszamy 2019-05-22
na żywo godz. 21:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 20-26.05.2019 r.

Na wszystko znajdziesz siły i czas. Zdrowie dopisze w tym tygodniu jak mało kiedy. Wystrzegajcie się tylko długiego przebywania na słońcu (jeśli oczywiście pogoda będzie dobra. Jeżeli po cichu liczycie na awans, nie musicie prosić o to szefa gdyż sam o tym pomyśli i będziecie pod baczną obserwacją. W miłości spokojnie. Sparowane Strzelce będą spędzać miłe chwile wśród rodzinnych spotkań czy też najzwyczajniej z partnerem na kanapie z dobrym filmem. U samotnych pojawi się szansa na ciekawą znajomość chodź początkowo nic nie będzie się na to zanosiło, dajcie tej drugiej stronie szanse, a rozwinie skrzydła. Osoby spod znaku Panny czy Byka będą teraz bardzo ciekawymi i inspirującymi rozmówcami. W sklepie czy na poczcie uśmiechajcie się życzliwie, a wszystko uda się załatwić bez problemów.

Horoskop tygodniowy został opracowany przez Wróżka MNajnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.