Pomocnik
Sugestia

Programy na żywo

Wieczor_hd Ayla

Ayla

Zapraszamy 2020-05-31
na żywo godz. 20:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 25-31.05.2020

Miłość: Uczucia mogą prowadzić do nieodżałowanych pomyłek, ryzyko rozstania. Strapienie, smutek który się nawarstwia, apatia, bierne czekanie na poprawę.

Finanse: Brak zaufania do współpracowników, bronienie się, porywczość. Nowy start który przynosi radość i sukces. Rozstrzygnięcie spraw urzędowych lub sądowych.

Praca: Znajdowanie wrogów, pochłonięcie przez konflikty. Zbyt wiele wziąłeś na siebie, pomysł na wyjście z kłopotów. Powolna poprawa sytuacji, długa droga przez pustynię, kłopoty.

Zdrowie: Beztroska przeplatana ze zbytnią nerwowością. Zła ocena innych, zadufanie w sobie. Kuracja która przywróci Ciebie do zdrowia.

Horoskop tygodniowy został opracowany przez RobertNajnowsze horoskopy w astroczytelni

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.