Pomocnik
Sugestia

Programy na żywo

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy 2020-09-25
na żywo godz. 21:00

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 21-27.09.2020 r.

Miłość: Osoby z pod znaku Strzelca odczują w tym tygodniu poprawę w relacji. Szykuję się dużo romantycznych chwil z drugą połową. To też dobry czas dla osób samotnych, zdecydowanie będzie łatwo znaleźć drugą połowę.

Praca: Dobry okres dla wszystkich strzelców, duża poprawa relacji w pracy zarówno z szefem jak i towarzyskich. Ogólnie ten tydzień będzie też pełen zapału i energii do wykonywanych obowiązków.

Finanse: W tym tygodniu pora sięgnąć po swoje oszczędności, dopiero bliżej weekendu możliwy jakiś mały przychód. Ogólnie to będzie tydzień oszczędzania.

Zdrowie: Najbliższy tydzień upłynie Ci w dobrym zdrowiu psychicznym. Będzie ci towarzyszyć mnóstwo dobrej energii. Fizycznie twój stan zdrowia też będzie dobry w najbliższym czasie.

Horoskop tygodniowy został opracowany przez GracjanNajnowsze horoskopy w astroczytelni

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.