Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 15-21.07.19 r.

Miłość: Bardzo dobry okres na relacje partnerskie. Miłość jest nieposkromiona i zawsze zaskakująca. Bądź jeszcze bardziej otwarty, innowacyjny dla partnera.

Praca: Sporo pracy, ale za każdym razem jest ona adekwatna z późniejszym wynagrodzeniem. Zawsze staraj się być odpowiedzialny za swoje decyzje. Poszerzaj swój horyzont możliwości.

Finanse: Bardzo dobry czas na inwestycje lub inne działania związane z wydatkami. Tydzień spokojny, bez zaskoczeń. Pod koniec tygodnia dopływ gotówki będzie miłym zaskoczeniem.

Zdrowie: Dużo się ruszaj, jazda na rowerze bardzo pozytywnie wpłynie na twoją figurę i nastawienie. Uważaj na układy krążeniowe, ale i nie popadaj w paranoje w ułożeniu innych delikatniejszych dolegliwości.

Horoskop tygodniowy został opracowany przez Wróżka Julianna



Najnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.