Pomocnik
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 22-28.10.18 r.

Miłość: Coś chyba poszło nie tak, bo zamiast cieszyć się odzyskaną swobodą, jesteś mocno rozczarowany i rozdrażniony. Niestety, trochę to potrwa, zanim odzyskasz pewność siebie i dobry nastrój.

Praca: W pracy również nie odnajdziesz spokoju, wszystko będzie Cię denerwować, będziesz szukać zaczepki i drażnić kolegów. Spróbuj nabrać dystansu, przede wszystkim do siebie, zanim zdążysz się ze wszystkimi pokłócić.

Finanse: Zdaje się, że przegapiłeś jakąś szansę, a szkoda, bo następna nie tak prędko się pojawi. Na szczęście nie jest źle w sprawach finansowych, więc właściwie nie masz powodów do zmartwień.

Zdrowie: Niestety, będziesz tak długo się dołować, dopóki nie doprowadzisz do załamania nerwowego. Spróbuj ogarnąć swoje życie bez tego pesymizmu, który tak chętnie stosujesz. Od razu poczujesz poprawę nastroju.

Horoskop tygodniowy został opracowany przez *Bogumiła*Najnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2018 © All Connect Sp. z o.o.