3627477ad79e15fd05459f0bb88d37b6
Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Programy na żywo

Wieczor_hd Ayla

Ayla

Zapraszamy 2020-01-26
na żywo godz. 20:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 20-26.01.2020 r.

Miłość: Ktoś z dalekiej przeszłości będzie ponownie miał ochotę wkroczyć do Twojego życia, dobrze jeśli szybko rozeznasz się, jakie będzie miał intencje, bo powtórki mało kiedy wychodzą na korzyść. W dalszej rodzinie szykuje się duża impreza związana z rocznicą czy chrzcinami i tam masz też okazję, aby reaktywować więzy z dalszą rodziną.

Praca: W pracy poprzeczka ponownie pójdzie w górę, pomyśl czy od wiosny nie warto skorzystać z jakiś form dokształcania w celu podniesienia swoich kwalifikacji, konkurencja nie śpi, a Ty taką postawą umocnisz swoją pozycję w aktualnym miejscu pracy.

Finanse: Coraz mocniej dochodzić do Ciebie będzie myśl aby podnieść swój standard życia. Od dawna krąży Ci po głowie nowy kolor ścian czy zasłon. Nie będzie się wiązać to z jakimś wielkim wydatkiem a nowa energia i świeżość do Twojego domu wpłynie.

Zdrowie: Choroby i niedyspozycje będą cię omijać. Ale zainteresuje cię życie duchowe. Możesz rozpocząć przygodę z jogą, zacząć medytować lub zgłębiać tajniki rozwoju osobistego.

Horoskop tygodniowy został opracowany przez MokaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © All Connect Sp. z o.o.