Pomocnik
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 72140 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

PROGRAMY NA ŻYWO

Wieczor_sd Yosei

Yosei

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 12:00

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 20:00

Wieczor_sd JasnowidzMajaPracon

Jasnowidz Maja Pracoń

Zapraszamy 2017-09-23
na żywo godz. 17:00

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 18.09.17 r. - 24.09.17 r.

Miłość: Przed singlami dużo zmian oraz związanego z nimi zamieszania, będziesz podatny na kuszenie ze strony potencjalnych partnerek. Jeżeli jesteś w związku, pomyśl nad tym czy jesteście dobraną parą, jeśli nie to może lepiej zerwać ze sobą niż ciągnąć taki związek w nieskończoność?

Praca: W sferze zawodowej pojawi się pełny sukces, będziesz trzymał rękę na pulsie. Wykażesz się determinacją pomocną przy rozwiązaniu problemów. Umiejętnie przeciwstawisz się niesprzyjającym okolicznościom, podejmiesz skuteczną walka z przeciwnościami i utrudnieniami. Możesz spodziewać się zasłużonej pochwały lub nagrody. Zapowiada się dynamiczny, „skokowy” rozwój Twojej firmy, a w związku z tym ciężka, ale satysfakcjonująca praca. Warto postawić na biznes związany ze sportem lub dowolnego rodzaju produkcją.

Finanse: Nagły przypływ gotówki, będący efektem Twojej wytężonej pracy i starań. Okażesz się skutecznym przedsiębiorcą, możesz liczyć więc na duże dochody i spektakularne zyski z inwestycji. Miej też na uwadze, że czasami lepiej nie ryzykować, dobrze jest po prostu robić to co nam inni narzucili z góry i nie wychodzić na przód. Działanie pochopne oraz niezorganizowane może tylko pogorszyć Twoją pozycję

Zdrowie: Na Twojej drodze pojawi się dużo pokus, z którymi będziesz musiał walczyć. Weź się w garść je w tym roku pokonasz, co wpłynie pozytywnie na twoje zdrowie i samopoczucie. Jeśli zrobisz odpowiedni plan treningowy, zaplanujesz zmianę diety na zdrowszą czy spróbujesz bardziej efektywnie zarządzać swoim czasem, sukces jest w Twoim zasięgu. Pojawia się nadzieja na rychły powrót do zdrowia przed osobami, które przechodzą kuracje zdrowotną lub poddają się rehabilitacji.

Horoskop tygodniowy został opracowany przez Perełka

Strona jest zarządzana przez firmę Scenic Group Sp. z o.o.
Copyright 1998-2017 © Scenic Group Sp. z o.o.