Pomocnik
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 72140 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

PROGRAMY NA ŻYWO

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy 2018-04-20
na żywo godz. 20:00

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 16.04.-22.04.18 r.

Miłość: Samotne zodiakalne Strzelce będą cieszyć czasem spędzonym w gronie znajomych. Nie będzie to dobry moment na poznanie wartych zainteresowania osób i nawiązywania nowych relacji, ale na wszystko w końcu kiedyś przyjdzie czas. Nic straconego.

U Strzelców będących w związkach czekają spory z partnerem o drobne i nie istotne sprawy. Nie wpłynie to negatywnie na ich relację, chociaż będą one miały wrażenie, że ich zdanie w wielu kwestiach nie jest brane wcale pod uwagę.

Praca: W pracy wszystko będzie szło tak jak do tej pory zakładałeś. Nie czekają na Ciebie jakiekolwiek niespodzianki i tydzień ten będzie czasem zaliczonym przez Ciebie do jednych ze spokojniejszych. Uważaj jednak na osoby oferujące Ci bezinteresowną pomoc, bo może to negatywnie wpłynąć na odebranie Twojej osoby przez szefa.

Finanse: Jeśli chodzi o finanse czekają na Ciebie wydatki związane z rodziną i bliskimi. I chociaż tego nie planowałeś pamiętaj, że nawet mała pomoc bądź miły gest może zostać w przyszłości odwzajemniony w momencie którego nie będziesz się spodziewał.

Zdrowie: W tym tygodniu nie będziesz mógł narzekać na swoje samopoczucie. Zadbaj jednak o prawidłowe nawodnienie organizmu i dostarczeniu sobie odpowiedniego kompleksu witamin.

Horoskop tygodniowy został opracowany przez Wróżbita NereuszNajnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2018 © All Connect Sp. z o.o.