Pomocnik
Sugestia

Programy na żywo

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 21:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Horoskop miłosny na 2020 rok

Wiele Ryb czeka karmiczny rok. Od pewnych spraw trudno się uwolnić dopóki nie zostaną odrobione lekcje duchowe. Początek roku może być jeszcze nieco niepewny. Możecie chcieć przedobrzyć, a nie jesteście mistrzami ani manipulacji, ani kombinowania więc istnieje spore ryzyko, że weźmiecie na swoje barki zbyt wiele i możecie się przez to pogubić. Będziecie skrywać coś przed swoim partnerem, ale na szczęście w okolicach Marca wejdziecie w swoją energię i pożegnacie te intelektualne manewry i zaufacie swojej intuicji. I słusznie, bo otworzy to Was na miłość. Okres wiosennoletni to nowe miłości i namiętności lub orzeźwienie w stałych związkach. Widać szanse na wielką miłość i dobra passa potrwa do końca roku. Zaledwie początek roku będzie jeszcze pozostałościami z poprzedniego roku lub z poprzednich kilku lat, a od wiosny wyraźne polepszenie w kwestiach uczuciowych. Dla wielu z Was będą to zupełnie nowe doświadczenia, to czas karmienia zmysłów, napełniania serca miłością i budowania stałych związków.

Karty radzą Wam nie unikać zobowiązań i przezwyciężyć swoje lęki, bo miłość jest tuż za zakrętem.


EKSPERCI

Agra
POLSKI 
Tarot Horoskop Karty Lenormand
Dziedziny: Uczucia Zdrowie Praca
Ekspert nie ma włączonych usług telefonów bezpośrednich. Wejdź na profil Eksperta aby zobaczyć metody kontaktu z Ekspertem
zajęty: prowadzi rozmowę


x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.