Pomocnik
Sugestia

Programy na żywo

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 21:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Horoskop miłosny na 2020 rok

Początek roku niestety nie przyniesie części z Was miłosnych uniesień. To rozczarowania, brak uczuć, skupienie na materialnej stronie życia. Niezależnie jednak od tego, co negatywne, as monet w tle zapowiada, że wszystko co złe jest tylko chwilowe i przyszło po to, aby nas czegoś nauczyć. Z początkiem wiosny przybędzie do Was energia działania, sprytu i mądrości. Zaufacie własnej intuicji, która doprowadzi Was do ważnych życiowych rozważeń. Single (i nie tylko) będą mieli okazję zabłysnąć w towarzystwie, uwieźć mężczyznę bądź kobietę spod znaku powietrznego – możliwe, że czeka Was romans z Wagą bądź Bliźniętami. Końcówka wiosny to jednak ochłodzenie żaru i skupienie się na mądrości wewnętrznej i logicznym podejściu do sytuacji. Na chwilę wyłączycie uczucia. Jednak lato zapowiada w Waszym życiu wspaniałą drugą połowę roku. Czeka Was dużo ciepła i uczuć, zarówno w stałych związkach, jak i nowych. Single też mogą poznać kogoś na dłużej. To, co wydarzy się między Wami w drugiej połowie roku, będzie niezwykle cenne. Pod koniec 2020 wiele z Was zda sobie sprawę, że spełniły się Wasze miłosne marzenia. Niektórych z Was ogrom szczęścia może przestraszyć, zwłaszcza, jeśli przyjdzie czas na podjęcie kolejnych życiowych decyzji – tym razem we dwoje.

Karty radzą, abyście zachowali równowagę. Spokój i opanowanie pozwoli Wam z dystansu przyjrzeć się nawet tym, najbardziej emocjonalnym sprawom.


EKSPERCI

Agra
POLSKI 
Tarot Horoskop Karty Lenormand
Dziedziny: Uczucia Zdrowie Praca
Ekspert nie ma włączonych usług telefonów bezpośrednich. Wejdź na profil Eksperta aby zobaczyć metody kontaktu z Ekspertem
zajęty: prowadzi rozmowę


x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.