Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Programy na żywo

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy 2019-12-09
na żywo godz. 22:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Horoskop na 2019 rok - Lew

Horoskop na 2019 rok - Lew

Zabawa i dobra passa to wyznacznik Nowego Roku u Lwów. Pozytywne nastawianie do świata i doskonałe tępo zmian czeka na wszystkie Lwy. Umysł będzie otwierał się na nowe przygody, doznania i cele w życiu. Zrozumiecie, że sukces nie musi być okupiony nie wiadomo jakimi wielkimi boleściami. Wszystko będzie sprawnie funkcjonowało do przodu. Początek wiosny będzie bardzo intensywny i stresujący w szczególności dla Lwów z I dekady znaku. Nie unikniecie rywalizacji w pracy i ostrych konfliktów. Kondycja i samopoczucie Lwów nie będą szwankować i zdrowiem nie będzie trzeba się szczególnie przejmować. Będzie to dobry rok by zabrać się za swoje słabości i rozstać się z niezdrowymi nawykami. Wiele Lwów odkryje nowy pomysł na życie i rozpocznie coś nowego. To doskonały czas na zakładanie własnych firm czy działalności. Finansowo dobra passa, lecz należy odłożyć trochę grosza na gorsze dni, a takie mogą się pojawić w III dekadzie roku. Na polu partnerskim rok 2019 zapowiada się spokojnie i stagnacyjnie. Nie będzie wielkich rewolucji i kryzysów. Do osób samotnych miłość przyjdzie sama i zostanie na wiele długich lat. Nie będzie trzeba się wiele starać by osiągnąć wyższy poziom w związku jakim jest małżeństwo.


Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.