Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Programy na żywo

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy 2019-12-13
na żywo godz. 21:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Horoskop na 2019 rok - Bliźnięta

Horoskop na 2019 rok - Bliźnięta

Kochane Bliźniaki, Waszym żywiołem jest powietrze i taki też będzie 2019 rok: zmienny, rychliwy i niestały. W Nowym Roku uda się spełnić wszelkie marzenia dotyczące podróżowania, nauką nowych umiejętności, poznawaniem ciekawych ludzi i miejsc. ODKRYWAJ NIEZNANE! Jedyne co może stopować to nadmiar wrażeń. Już w połowie roku będzie trzeba złapać oddech i skupić się troszkę na sobie i swojej psychice by nie zagubić siebie. Początek roku (cała zima) będzie dość leniwa i stagnacyjna, ale wraz z nadejściem wiosny wszystko ruszy w zawrotnym tempie. I chodź 2019 rok będzie czasem kariery, pieniądze nie będą się trzymać Bliźniąt. UWAGA NA NIESPODZIEWANE STRATY FINANSOWE!!! To doskonały rok na wszelkie kursy i rozwój duchowy. Wiele osób spod tego znaku odkryje swoje przeznaczenie i zacznie w końcu robić to co lubi. W miłości rok 2019 nie sprzyja stabilizacji i w relacjach partnerskich może szykować rozpady tego co niedopracowane bądź nowo rozpoczęte. Mimo wszystko to również doskonały czas na nowe znajomości, niezobowiązujące spotkania i randki, które często mogą kończyć się płomiennym seksem. W stałych związkach (w szczególności tych zalegalizowanych) czas spokoju i stagnacji. Może się nawet wydawać, że chwilami będzie wręcz nudno. Nie denerwujcie się kochane Bliźnięta gdyż lepiej żyć spokojnie niż wywoływać tornada. W zdrowiu trzeba będzie uważać na wszelkie kontuzje i urazy. Musicie patrzeć pod nogi na spacerze by nie wywinąć fikołka i nie skręcić kostki.


Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.