Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Horoskop na 2019 rok - Wodnik

Horoskop na 2019 rok - Wodnik

Rok 2019 będzie dla Wodników stosunkowo spokojny, nie każda osoba spod tego znaku będzie mogła liczyć na stabilizację, swobodę i komfort. Osoby urodzone w I dekadzie znaku będą znajdywały się pod trudnym wpływem kwadratury Urana. To rok licznych zmian, mocnych zawirowań i rewolucji. I chodź wszystko się nie poukłada jak byście chcieli zdobytego doświadczenia nikt Wam nie będzie wstanie odebrać. W lutym i marcu będzie dość ciężko pod względem energetycznym. Równowaga psychiczna może zostać mocno nadszarpnięta, jednak sytuacja zdecydowanie pojawi się już wiosną i poczujecie przypływ energii i wiary, że wszystko się poukłada. Organizm dobrze poradzi sobie z przeciążeniem i stresem. Mimo to należy unikać ryzyka i ekstremalnych sportów. Korzystnie wpłyną techniki relaksacyjne i medytacja. W finansach nie ma co liczyć na jakiś wielki przełom, który miałby dokonać cudu. Koniecznie musicie unikać SUPER OKAZJI I OSÓB OBIECUJĄCYCH "ZŁOTE GÓRY"!!!! Musicie kierować się rozsądkiem i racjonalnymi decyzjami by nie wpaść w kłopoty. W uczuciach burzliwy i niespokojny rok. Trudno będzie szło budowanie stabilnego związku. Jednak na polu erotycznym szalonych spotkań i przygód nie zabraknie. Kryzys zaś dopadnie te związki, w których emocje wypaliły się już dawno temu. Wasza wspólna przyszłość stanie pod wielkim znakiem zapytania.


Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.