Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady
Chefron

Chefron

teraz dostępny

Dziedziny : Miłość i partnerstwo, Kariera i praca, Finanse, Rodzina i przyjaciele, Wsparcie duchowe, Rozwój duchowy

Metody : Tarot, Jasnowidzenie, Numerologia, Czytanie ze zdjęcia, Wahadełko, Karty anielskie, Karty wyrocznie

Styl porady : Bezpośrednio i szczerze

STATYSTYKI
4072 Ilość
porad
Ostatnio
online
1 Lat
na portalu
15964 Wyświetleń
profilu

Odkąd pamiętam zawsze interesował mnie człowiek oraz jego problemy. Zacząłem poszerzać swoją wiedzę o ezoteryce wiele lat temu i ta pasja trwa nieprzerwanie do dziś. Potrafię wysłuchać, zrozumieć, doradzić oraz podpowiedzieć jak szeroki wachlarz perspektyw może namalować przed Tobą przyszłość. Bardzo ważne jest dla mnie połączenie energetyczne z klientem: głos, przedstawienie problemu oraz wspólny dialog. Praca z kartami to nie tylko sam odczyt, ale również wiele dodatkowych czynników, które mają wpływ na wróżbę.

Ukończyłem Silva International Inc. co dało mi umiejętność pozytywnej kreacji życia. Posiadam wiedzę na temat kontroli umysłu przez podświadomość. Ukończenie studiów z dziedziny fitoterapii na Uniwersytecie Medycznym oraz kursów ziołolecznictwa w studium Edukacji Ekologicznej, rozwinęło we mnie możliwości dobierania dla ludzi energii uzupełniających ze świata natury. Zapoznałem się także z tajnikami systemów uzdrawiania Energią Reiki.

Jestem parapsychologiem. Posługuję się kartami Tarota, które stanowią główne narzędzie prognostyczne, są drogowskazem i wsparciem w każdej sytuacji życiowej. Korzystam także z wiedzy numerologicznej, wahadła oraz kart anielskich. Moje porady cechuje konkretny przekaz, przedstawienie szans i możliwości oraz spojrzenie na Twój problem z innej perspektywy. W szczególnych sytuacjach, potrafię także „potrząsnąć” człowiekiem tak, żeby zrozumiał jakie kroki powinien podjąć, aby postąpić właściwie. Nie obawiaj się powierzyć mi swoich problemów, możesz mieć pewność, że odpowiem na każde Twoje pytanie najlepiej jak będę potrafił. Zapraszam także osoby z problemami trudnymi, nietypowymi, intymnymi. Często jest tak, że wstydzimy się porozmawiać z kimś bliskim, a rozsądna porada kogoś kto wysłucha Cię „z boku” naświetli Ci właściwy kierunek postępowania. Dzięki mojej intuicji oraz podpowiedziom z kart, wiele osób szerzej spojrzało na swoje problemy oraz odzyskało możliwość pozytywnej kreacji własnego życia.

 

Zapraszam serdecznie do kontaktu.

Chefron

Dostępność Eksperta

Poniedziałek
po zalogowaniu
Wtorek
po zalogowaniu
Środa
po zalogowaniu
Czwartek
po zalogowaniu
Piątek
po zalogowaniu
Sobota
po zalogowaniu
Niedziela
po zalogowaniu

Opinie klientów (77)

loading
1 z 9
1 2 3 4 5
Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2024 © 4C sp. z o.o.