Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Programy na żywo

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy 2019-12-09
na żywo godz. 22:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Horoskop na 2019 rok - Waga

Horoskop na 2019 rok - Waga

W życie zacznie wkraczać poczucie spełnienia i stabilizacji na każdej płaszczyźnie. Mimo, że pierwsze trzy miesiące będą pod wpływem mocnego kryzysu i nie będzie czasu na spokój wszystko ustąpi i wyjdzie słońce. W kwietniu i maju wszystkie Wagi odzyskają spokój, wreszcie odżyją i przyjdzie upragnione uczucie bezpieczeństwa. W 2019 roku trzeba będzie liczyć się z mocnymi huśtawkami nastroju. Kiepsko i nieprzyjemnie zapowiada się okres zimowy. Organizm będzie narażony na przykre dolegliwości, przeziębienie czy depresje. W finansach sytuacja powoli będzie się poprawiać i będzie to dobry czas na wychodzenie z dołka. Jednak nie będzie to rok wielkich zmian i rewolucji. Zmiana pracy nie będzie opłacalna, a osoby poszukujące zatrudnienia spotkają się z wieloma odmowami zanim znajdą coś odpowiedniego. Dopiero końcówka roku przyniesie sukces i dobrą passę. W relacjach partnerskich Wagi będą stawiały na siebie i swoje dobro. Wkradnie się dość sporo egoistycznego podejścia, ale dzięki temu uda się uniknąć wchodzenia w relacje, które były by destrukcyjne. W stałych związkach spokój i dobra komunikacja. OBY TAK DALEJ!


Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.