Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Programy na żywo

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy 2019-12-09
na żywo godz. 22:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Horoskop na 2019 rok - Panna

Horoskop na 2019 rok - Panna

Nie będzie to spokojny i leniwy rok. Zmiany w życiu Panien będą zmieniać się jak w kalejdoskopie więc nie będzie to do końca przyjemne. Jednak wyjątkowo dobra passa na wielu polach przyniesie ogromne zadowolenie i perspektywy na lepsze. Jedynie urodzeni między 5-14 września mogą doświadczyć chwili zwątpienia, zagubienia i smutku. Pierwsze trzy miesiące roku zapowiadają się rewelacyjnie. Dobry nastrój będzie towarzyszył przez cały rok. Poprawa kondycji i układu odpornościowego czeka każdą osobą spod znaku Panny. Mogą pojawiać się depresyjne stany, z którymi i tak świetnie sobie poradzicie. Przed osobami spod znaku Panny będzie to jeden z najlepszych czasów pod względem finansowym i zawodowym. Czas na docenienie i awans. Z lekkością zacznie się zdobywanie zamierzonych celów i wspinanie się po szczeblach kariery. Dla osób szukających pracy pojawi się wiele ciekawych ofert i aż nie będzie wiadomo, którą wybrać. SŁUCHAJCIE INTUICJI, ONA WAS POKIERUJE !!! Nowy Rok w uczuciach pozwoli Ci kontrolować każdą sytuację i udowodni, że finalnie masz rację z osądami czy wnioskami. Różowe okulary nie będą towarzyszyły przez cały rok i wiele relacji może się zakończyć. W stałych związkach spokojny i stabilny czas bez większych rewelacji.


Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.