Heart_4

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop miesięczny klasyczny - Byk - Kwiecień 2021

Miłość: Miłe drogie byki będące w stałych związkach, karty ostrzegają by w kwietniu nie pozwolić nikomu ingerować Wasze prywatne sprawy. Pojawia mi się tutaj na horyzoncie pewna temperamentna osoba, która będzie próbowała wejść między Was. Karty absolutnie radzą by nie pozwolić sobie na takie panoszenie się w Waszym związku, bo nic dobrego z tego nie wyjdzie. Karty także zwracają uwagę by spróbować spędzić trochę więcej czasu z waszymi dziećmi, wnukami. Zaznaczam mi się tutaj czas spędzony razem z młodymi członkami rodziny. Będziecie bardzo zadowoleni z tego, że uda Wam się wygospodarować trochę czasu dla rodziny. Końcówka miesiąca bardzo miła, bardzo spokojny wspólny czas. Cześć z Was będzie w kwietniu jechała w odwiedziny do starszej kobiety z rodziny.

Wolne byki nie będą miały ochoty w kwietniu na romanse, mimo że za oknami świecić będzie piękne słońce i powoli wszystko zaczyna kwitnąć. Wolne byki będą tak naprawdę skupiać się na swoich poprzednich niepowodzeniach. Będziecie rozpamiętywać osoby, które już wyszły z Waszego życia. Tak naprawdę nie jest to dobre, ba! jest to nawet niekorzystne dla Was. Natomiast może ktoś z Was potrzebuje tych powrotów do przyszłości, potrzebuje sam ze sobą się z tego rozliczyć. Bardziej proponowałabym Wam skupić się na przyszłości, zwłaszcza, że kwiecień jest świetnym miesiącem pod względem numerologii do tego by poznawać nowe, wartościowe osoby.

Finanse: Wiadomości finansowe idą do Was, to na pewno. Jeżeli ktoś z Was miał sprawę sądową o zapłatę, to uda się uzyskać pozytywny wyrok. Jeżeli ktoś z Was czeka na zwrot pożyczki to także powinno się udać w kwietniu otrzymać z powrotem swoje pieniądze. Papiery urzędowe, papiery mówiące o podziale majątku, o podziale firmy spółki, w tym miesiącu mogą na was czekać. Ostrzeżenie jedno jest takie: nie pożyczajcie nikomu w kwietniu pieniędzy. Ktoś, sądzę, że będzie to mężczyzna, zwróci się do Was z prośbą o to byście mu pożyczyli pewną kwotę pieniędzy. Nie róbcie tego bo ten mężczyzna będzie zwlekał ze zwrotem, bądź nawet nie odda Wam pieniędzy.

Praca: Bardzo dużo spotkań, dużo przemieszczania się, dużo ruchu. Będziecie odbywać spotkanie za spotkaniem. Będziecie przemieszczać się z jednego punktu do drugiego. Karty mówią, że do Waszego zespołu może dołączyć nowa osoba, której warto się przyjrzeć. Jeżeli staracie się o nowe zlecenia, to kwiecień będzie bardzo dobrym miesiącem by przejąć trochę rynku dla siebie. Uważajcie tylko na drobne, drobne nieporozumienia w pracy. Nie zaczynajcie sprzeczek, tematy, które Was bezpośrednio nie dotyczą niech takimi pozostaną, nie próbujcie interweniować w cudzej sprawie.

Byki, które szukają pracy mogą napotkać trudności. Mam pokazaną w sytuację taką, która mówi o tym, że możecie owszem wykonywać coś, ale byłoby to coś na zasadzie dzieła, zlecenia wykonywanego w domu, bądź pomoc czy też opieka nad kimś kto pozostaje w domu. Pracę jako takiej na etat, na umowę o pracę niestety w kwietniu nie widzę.

Zdrowie: Bardzo spokojne karty, mówiące o tym, że tak naprawdę ważna będzie profilaktyka, a nie leczenie jako takie. Jedyne na co spróbowałabym zwrócić uwagę to są kości i stawy. Ale bardzo łatwo uda się temu zaradzić poprzez wprowadzenie do Waszej codzienności niewielkiej gimnastyki, ruchu. Na początek powinno to wystarczyć. Uważajcie na zranienia, oparzenia, na skórę.

Rada z karty tarota
Karta mówi o tym, że wchodzimy w taką strefę marzeń, realizujemy w głowie różne scenariusze, budujemy opowieści, a brak Wam jest działania. Karta także mówi o tym, że owszem może być wiele opcji do wyboru w tym miesiącu, natomiast pytanie na ile te opcje są realne, a na ile one tylko są naszymi wyobrażeniami. Karta ta przestrzega przed idealizowaniem pewnych osób czy też pewnych wydarzeń. Jest to karta mgły, rozmycia, marzeń, a przecież trzeba działać!

Horoskop miesięczny klasyczny został opracowany przez Mira WróżkaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.