Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop miesięczny klasyczny - Byk - Sierpień 2019

Miłość: Niestety Byki możecie napotkać problemy w domu. Najpierw wydadzą się błahe, ale nie lekceważcie ich, uwierzcie mi!

W związkach sytuacja może być napięta, mogą być to problemy związane z nieszczerością partnera. Moją radą jest jednak wszystko na spokojnie wyjaśnić. Nie kończcie wszystkiego od razu, może sytuacja ma drugie dno. Pamiętajcie o zachowaniu klarownego umysłu w ekstremalnych sytuacjach. Myśleć, a to Byki potrafią robić świetnie. NIE rzucajcie się na Partnera - pomyślcie najpierw.

Natomiast samotne Byki mogą liczyć na udane łowy. Jednak to Wy będziecie mieli pełną kontrolę co do tego, w którą stronę ta nowa znajomość się potoczy. Czy romans, przyjaźń czy poważny związek, wybierajcie z głową!!!

Dla wolnych i zajętych Byków karty rozwagi, myślenia – dobrze.

Praca: W pracy mam dla was tylko jedno słowo – WSPÓŁPRACA. Możecie się zdziwić, ale wysiłek grupowy o wiele bardziej się Wam opłaci niż samotne starania. Jak mówią „w kupie siła”, a dobrze zaprezentowane umiejętności pracy w grupie naprawdę może spodobać się Szefostwu i będą oni patrzeć na Was w lepszym świetle. Dodatkowo miła atmosfera zgody w biurze zawsze jest milsza niż kłótnie, prawda?

Małe ostrzeżenie / rada - dla części z Was więcej pracy. Będzie to wynikiem urlopowania się Koleżanek i Kolegów, a pracę trzeba wykonać. Za Was też ktoś popracuje. No ale tak jest zawsze gdy przychodzą wakacje.

Natomiast dla tych szukających nowej posady nie mam najlepszych wieści. To po prostu jeszcze nie wasz czas. Cierpliwości, to jedyne co wam mogę powiedzieć. Puste strzały, spotkania bez kontynuacji, rozmowy bez powrotów do tematu. Pusty miesiąc.

Cierpliwości - dobrze Byki?

Finanse: W sierpniu bez przeszkód, będziecie na fali gotówki. Pojawi się również możliwość pozwolenia sobie na coś ekstra. Naprawdę dajcie się trochę ponieść, bo zasługujecie na co nieco. Jednak też bez wariactw, pamiętajcie, że wszystko ma koniec i również cudowny przypływ gotówki nie będzie trwał wiecznie.

Karty wskazują ze warto podzielić się przypływami z Rodziną - może wspólny, weekendowy wyjazd, SPA, fajny hotel? Spokojnie znajdziecie jeszcze dobre oferty, a najbliżsi będą zachwyceni. Kto jak kto - Byki umieją rozpieszczą najbliższych i lubią luksus.

Zdrowie: Zdrowie Wam jak najbardziej dopisze, nie będzie się na co skarżyć. W pewnym momencie najdzie Was ochota na sport. Nie ignorujcie jej - tylko skorzystajcie.

Korzystajcie jak najwięcej! Może dłuższe spacery wzdłuż plaży, może wycieczka w góry, może rower z Ukochanym. Nie trzeba od razu biec maratonu - można zacząć łączyć przyjemne z pożytecznym. Uwierzcie, że więcej da Wam spacer niż rzucanie się na intensywny wysiłek, który nie będzie Was cieszył.

Uwaga na skaleczenia i przetarcia skóry. To jedyne co się zaznacza.

Rada z Karty Tarota
Planuj, marz, sięgaj wyżej. To jest dobry czas, możesz planować długofalowo. Dużo planów się spełni, tylko daj sobie do nich prawo, uwierz w siebie. Karta spełnionych życzeń - ale zacznij marzyć!

Horoskop miesięczny klasyczny został opracowany przez Mira WróżkaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.