Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop miesięczny klasyczny - Byk - Październik 2020

Miłość: Do Byków w związkach wróci osoba z przeszłości. Nie będzie to jednak nachalne odzyskanie kontaktów, bardziej taktowne zaproszenie na kawę i ploteczki o starych dobrych czasach. Nic zobowiązującego, spokojnie. Jeśli jesteście szczęśliwi w obecnym związku to super, ekstra i w tym wypadku nie robicie nic. Jeżeli jednak nie jest to to, nie odpowiada wam do końca kierunek, w jakim idziecie tu i teraz, to może warto zastanowić się nad powrotem do tak zwanych „starych śmieci”…? Będzie tak czy tak wybór, trzeba będzie się opowiedzieć.

Byki poszukujące miłości od początku miesiąca rzucą się w wir „łowów”, jednak nie będzie to takie proste, jak moglibyście oczekiwać. Na początku będzie ciężko, nie znajdziecie osoby, z którą automatycznie złapiecie ten jeden rodzaj kontaktu. Sytuacja poprawi się jednak w drugiej połowie miesiąca, kiedy to więcej osób w waszym typie zacznie pojawiać się na waszej drodze. Wtedy pozostanie już tylko mądrze wybrać.

Finanse: Pokazuje mi się tu wygrana w jakąś grę, jakiś totolotek, Euro Jackpot, może zdrapka, coś takiego. Jeśli lubicie bawić się w takie rzeczy, to proponuje wam kupić jeden los chociaż, bo karty zaznaczają pewną wygraną. Nie będzie to główna, szóstki nie wygracie pewną kwotę.

Dodatkowo karty wskazują na konieczność sprawdzenia swojego stanu posiadania, podliczenia, ustawienia zleceń stałych, sprawdzenie lokat.

Praca: Dla Byków będzie to spokojny miesiąc, jeśli chodzi o życie zawodowe. Nie będzie jakiegoś wielkiego napięcia w miejscu pracy, wszyscy będą dla siebie mili i życzliwi, nie będzie kłopotów o przebieg pracy i jakoś wykonywanych przez was zadań. Dzięki temu odnajdziecie pewnego rodzaju świeże spojrzenie na wasze relacje z współpracownikami i odkryjecie się tak jakby na nowo. Może pójdziecie razem na jakieś wyjście, potańczyć, na kawę, coś w tym stylu? Warto spróbować zintegrować się.

Byki bez pracy - na rynku pracy będzie puściusieńko niestety. Jeśli szukacie pracy to to nie będzie moment dla was. Radzę nastawić się na następny miesiąc, bo teraz po prostu nie będzie jak. Zero nowych posad, zero nowych propozycji, zero możliwości. Przykro mi. Ale nie poddawajcie się, to nie jest koniec świata. Za miesiąc troszkę się polepszy, powinno być więcej ofert dla Was. I właśnie za miesiąc może trafić Wam się praca marzeń!

Zdrowie: Uważajcie na pęcherz w październiku, moje drogie Byki. Pęcherz, drogi moczowe, może nerki. To może być powód waszych zmartwień w tym miesiącu. Przy długich dolegliwościach zalecam odwiedzić lekarza, zadbajcie o to, nie usuwajcie swojego zdrowia na drugi plan.

Rada z karty Tarota
Powiem tak - jeśli coś runie to znaczy, że miało wątłe podstawy i dobrze się stało. Teraz trzeba uprzątnąć teren, WYRÓWNAĆ i zacząć od nowa budować pamiętając, że dobry, zdrowy fundament to podstawa każdej budowli.

Horoskop miesięczny klasyczny został opracowany przez Mira WróżkaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.