Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Programy na żywo

Wieczor_hd Ayla

Ayla

Zapraszamy 2019-05-26
na żywo godz. 20:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop miesięczny klasyczny - Byk - Maj 2019

Uczucia: Nie uciekaj od odpowiedzialności, ponieważ dosięgnie cię szybciej sprawiedliwość, niż myślisz. Co prawda, nie wszystko jest takim, jakim ci się na pierwszy rzut oka wydaje, jednak nie pozostawiaj żadnych niedomówień.

Zdrowie: Kuracja, którą do tej pory stosowałeś, zacznie przynosić pozytywne rezultaty. W końcu odetchniesz pełną piersią. Nie wolno ci jednak zaniedbywać dotychczasowych sukcesów, bo pewne szanse dostaje się tylko raz.

Rodzina: W twoim przypadku, teraz będzie czas, gdzie powiedzenie "z rodzina najlepiej na zdjęciu", będzie jak najbardziej trafione. Nie przejmuj się zgryźliwościami i złośliwościami ze strony niektórych członków rodziny, rób co mówi ci twoje serce.

Pieniądze: W tym miesiącu, raczej nie będziesz miał powodów do narzekań. W zasadzie wszystko będzie zależało, od tego jak postrzegasz swoją sytuację. Jednak postaraj się nie zachowywać jak przysłowiowy Polak.

Horoskop miesięczny klasyczny został opracowany przez NadijaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.