Heart_5

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop miesięczny klasyczny - Byk - Październik 2021

Miłość: Miesiąc październik będzie dla Was łaskawy. Amor nie będzie Was odstępował na krok. Atmosfera w związku będzie pełna harmonii i zrozumienia, spędzicie wiele miłych, wspólnych wieczorów. Czeka Was też jakieś duże rodzinne wydarzenie związane z jakimiś młodymi osobami, tak jakby jakaś biesiada, uroczysta kolacja, jakby celebrowanie czegoś razem, przy stole, tych właśnie młodych osób, w dużym gronie. Będą to chwile do zapamiętania, karty wskazują na rozpoczęcie nowego rozdziału przez całą rodzinę. Czeka Was dobry czas.

Samotne Byki będą miały swój czas. Dużo nowych osób zmierza w Waszą stronę, Będziecie się dobrze bawić na wielu spotkaniach, zderzycie się z wieloma różnymi charakterami, typami osób, pojawi się kilka wspólnych zainteresowań. Październik będzie naprawdę owocny, niewykluczone, że wejdziecie w zimę już jako zajęte Byki.

Finanse: Bardzo bardzo dobre karty, zastrzyk gotówki wynikający z jakichś wypełnionych przez Was obowiązków, niezwiązanych z pracą, sprzedaży używanych rzeczy, coś czego może nie mogliście sprzedać właśnie zostanie przez kogoś kupione. Ogólny przypływ na konto, pozwoli Wam na zakup jakiejś wymarzonej rzeczy, może coś, co chcieliście sobie kupić na święta, zaległe urodziny, czy po prostu bo uważacie, że zasługujecie. Warto będzie jednak dokonać zakupu w grudniu, październik będzie miesiącem przypływu pieniędzy, dlatego karty odradzają spore wydawanie, by tego przypływu nie zakłócić.

Praca: Miesiąc rozpocznie się chaotycznie, będzie trochę za dużo informacji na raz, za dużo terminów do zapamiętania, za dużo osób chcących zdobyć Waszą uwagę. Ustatkuje się to dopiero w połowie października, nie wróci jednak do spokoju przed październikowego. Będzie po prostu trochę łatwiej, bo się do tego przyzwyczaicie, stanie się to Waszą normą i nauczycie się to opanowywać. I dobrze, będzie to okres, gdzie będziecie mogli udowodnić, czy nadajecie się na to stanowisko. Będzie wymagało to 100% skupienia i nie będzie najłatwiejsze, ale z odpowiednią ilością organizacji i opanowania poradzicie sobie idealnie.

Byki szukające aktualnie posady na rynku pracy będą musiały lekko podszlifować swoje CV. Karty pokazują wymianę maili między Wami, a firmami, ale nie mam rozmowy. Będzie wstępne zainteresowanie, ale nikt nie zaproponuje Wam właśnie takiej rozmowy kwalifikacyjnej. Dlatego popracujcie nad CV i zobaczymy jak będzie wyglądała sytuacja później.

Zdrowie: Dla Pań sprawy kobiece i konieczność odwiedzenia ginekologa. Nie odkładajcie tego. To jest drobna rzecz i można sobie z nią poradzić szybko i bezboleśnie. Warto zacząć suplementować witaminę D, zaczyna Wam jej brakować. Panowie – sport, ruch i rozpoczęcie nowej aktywności pokazują karty dla Was. SUPER – warto spróbować nowych dyscyplin sportu.

Rada z Karty Tarota
Balansuj, smakuj, powoli żyj. Doświadczaj, ale i się przyglądaj. Teraz pewne sprawy ulegną wyjaśnieniu, a Ty spokojnie, bez nerwów obserwuj sytuację. Wiele dobrego możesz zyskać, dzięki spokojnemu podejściu do sprawy.

Horoskop miesięczny klasyczny został opracowany przez Mira WróżkaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.