Heart_4

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop miesięczny klasyczny - Byk - Lipiec 2021

Miłość: Lipiec dla Byków będzie owocnym miesiącem jeżeli chodzi o sprawy miłosne. Dojdziecie wspólnie z drugą połówką do ważnych wniosków, podejmiecie kluczowe decyzje, dotyczące Waszej wspólnej przyszłości, a także spraw dotyczących Waszych Bliskich. Będą to dobre plany, coś, co oboje chcecie od pewnego czasu osiągnąć.

Jednakże napotkacie również kilka przeszkód. Będziecie musieli razem pomyśleć nad rozwiązaniami i myślę, że uda się ominąć burzę, ale razem, decydujcie razem.

Wolne Byki, to jest Wasz czas! Mam tu karty podróży, wycieczek, wyjazdów – karty ruchu i przemieszczania się, owszem - może z pracy, a może prywatnie, ale w każdym razie będzie to świetna okazja do tego, by poflirtować, poznać kogoś nowego, nowe, ciekawe osoby. A na pewno okazja by dobrze się bawić.

Finanse: Lipiec będzie świetnym miesiącem do spłacania długów. Czy to jakaś nadpłata kredytu, czy oddanie znajomemu pożyczki, będzie to bardzo dobry moment na to, bowiem ta nadwyżka na waszym koncie, która pojawi się w lipcu nie będzie Wam do niczego innego potrzebna. Naprawdę wykorzystajcie ją teraz na to, by potem mieć po prostu lżej.

Dodatkowo mam pokazane karty możliwej premii, wypłaty dywidendy, dodatkowe pieniądze. Warto za to kupić coś co posłuży na lata.

Praca: W pracy atmosfera będzie leniwa, większość współpracowników będzie w nastroju wakacyjnym. To samo tyczyć się będzie szefostwa, dlatego chwila relaksu w pracy nie będzie niczym złym. Skorzystajcie z tego, pracujcie trochę lżej, dajcie sobie odpocząć. Spróbujcie prosić o pomoc, wspólna praca zawsze jest lepsza. Kochana Byki – lato latem, ale nie zapominajcie jednak o swoich obowiązkach całkowicie! Karty przestrzegają przed lenistwem i jego wpływem na przyszłość Waszej kariery.

Mała uwaga na pomyłkę, na źle wpisane, pomylone dane.

Byki szukający pracy powinni popracować trochę nad swoimi kwalifikacjami. Posada, która Was interesuje wymagać będzie większego doświadczenia w branży lub jakichś kursów praktycznych. Warto się tym zainteresować. Staże czy właśnie kursy umiejętności praktycznych mogłyby Wam teraz bardzo pomóc. Poszukajcie kursów, także kursów online. Dopiero po nadrobieniu wiedzy może otworzyć się dla Was nowe okno w karierze.

Zdrowie: Wam dopisze, kondycja, energia – super. Uwaga jest jedna - uważajcie na skórę! Może ona nie dostawać tyle nawilżenia ile potrzebuje. Zaopatrzcie się w krem albo balsam, a szybko zobaczycie zdumiewające efekty! Uwaga na słoneczko bo mam pokazane poparzenia skóry.

Panie Byki – latem czeka Was metamorfoza, coś zmienicie w swoim wyglądzie, zmiana będzie na duży plus.

Rada z karty Tarota
Karta wieści, wiadomości, nowych informacji. Karta pomysłów, inspiracji, karta oglądania się i obserwacji nowości. Ktoś „sprzeda” Wam fajny pomysł pod rozważenie. Oczy i uszy otwarte.

Horoskop miesięczny klasyczny został opracowany przez Mira Wróżka



Najnowsze horoskopy w astroczytelni

FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.