Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Programy na żywo

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 21:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop miesięczny miłosny - Koziorożec - Styczeń 2020

Kryzys osobowościowy i brak porozumienia z partnerem może popchać Koziorożca w chęć poszukiwani atrakcji poza związkiem. Zaniedbany Koziorożec może na tyle skupić się na własnych uczuciach, że posuwać się będzie aż do nieuczciwości. Istnieje duże ryzyko, że twoje nielojalne występki jeszcze w tym miesiącu wyjdą na jaw i będziesz się musiał mocno tłumaczyć przed ukochanym. Samotne Koziorożce wykazywać się będą niezdecydowaniem. Z wielu opcji trudno będzie wybrać tą najlepszą dla siebie, dlatego też, obok emocji w grę wejdzie chłodna kalkulacja. Potencjalnych kandydatów oceniać będziesz przez pryzmat własnych emocji, ale również ich wkładu w rozwój relacji. Uważaj tylko, aby z tego przesytu, nie pozostać z niczym, gdyż wówczas nie będziesz się miał już nad czym zastanawiać.

Horoskop miesięczny miłosny został opracowany przez Wróżka CesariaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © All Connect Sp. z o.o.