Pomocnik
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

PROGRAMY NA ŻYWO

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy 2019-02-18
na żywo godz. 22:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop miesięczny miłosny - Koziorożec - Luty 2019

Zapał Koziorożców do robienia rzeczy dobrych, spełniania pragnień partnera i zarażania innych swoją radością, spowoduje że wielu z Was da rade rozwiązać nurtujące problemy. Poczujesz w sobie chęć dominacji i kierowania związkiem tak, jak wcześniej tego chciałeś. Dlatego też w tym miesiącu wiele zależeć będzie od ciebie, a partner chętnie podda się twoim inicjatywom. Również w ważniejszych sprawach będziesz miał decydujące słowo, co umocni twoją pozycję w związku. Pamiętaj tylko, aby nie nadużywać władzy, bo partner może czuć się skrępowany i ostatecznie nabrać niechęci do ciebie. Samotne Koziorożce mogą powoli zapominać o etapie życia w pojedynkę. Luty bowiem zapewni wam możliwość zapoczątkowania relacji, która pielęgnowana i rozwijania przeobrazi się w przyszłości w stabilny, długoletni związek.

Horoskop miesięczny miłosny został opracowany przez Wróżka CesariaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.