461956980ac1d9cb47f45a64e6445260
Pomocnik
Sugestia

Programy na żywo

Wieczor_hd TarocistaSzandor

Tarocista Szandor

Zapraszamy 2020-02-26
na żywo godz. 21:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop miesięczny miłosny - Koziorożec - Luty 2020

Zmiana reguł i zasad gry. Niespodziewanie twój partner może chcieć dokonać zmian w waszej relacji, na które nie jesteś przygotowany. On pragnąc spontaniczności może mieć problem przekonać cię do swoich propozycji. Nie warto trzymać się utartych schematów, szczególnie jeśli nuda i rutyna od dawna niszczy waszą relację. Pozwól sobie na szczyptę szaleństwa i bezpieczną zabawę w związku, a przekonasz się, że minimalne popuszczenie wyjdzie wam obojgu na dobre. Dla samotnych Koziorożców miesiąc bardzo dobry. Pojawią się dwie okazje na zapoczątkowanie stałej relacji. Jeśli przegapisz tą pierwszą szansę, to nie martw się, bo na horyzoncie będzie czekał już ktoś inny. Uważaj jednak, aby za bardzo nie grymasić i nie zastanawiać się za długo, bo mogą ci te dwie szanse uciec bezpowrotnie.

Horoskop miesięczny miłosny został opracowany przez Wróżka CesariaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © All Connect Sp. z o.o.