Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Programy na żywo

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 22:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop miesięczny miłosny - Koziorożec - Sierpień 2019

Część zodiakalnych Koziorożców zdecyduje się na powrót do dawnej relacji, mimo swoich obaw i niepewności. Niektórzy otworzą się na nowy związek, choć zupełnie bez przekonania, czy właśnie tego chcą. W tym miesiącu większość Koziorożców będzie rozbitych emocjonalnie, gdyż pragnienie miłości na już i z kimkolwiek będzie ciągnęło ich do dokonywania nieprzemyślanych wyborów. Również osoby pozostające w stałych związkach będą odczuwać niezadowolenie, a pod względem uczuć, aż do końca miesiąca będą czuły się jak na huśtawce. Spowodowane będzie to brakiem poczucia stabilizacji i bezpieczeństwa, jakiego od dawna im brakuje. Dlatego też, ważne jest, aby Koziorożce w tym miesiącu odsunęły od siebie emocje, a zaczęły dokonywać myślowych analiz nad swoim życiem uczuciowym.

Horoskop miesięczny miłosny został opracowany przez Wróżka CesariaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.