Pomocnik
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).
x Info-premium

Szanowni Państwo! Udostępniamy informacje na temat wprowadzenia w dniu 12.12.2018 r. nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego dla limitów Usług Premium Rate (usługi o podwyższonej płatności SMS i połączenia głosowe typu 708) przez poszczególnych Operatorów oraz sposobie informowania abonentów o limitach.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

PROGRAMY NA ŻYWO

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 22:00

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop miesięczny miłosny - Koziorożec - Grudzień 2018

Nadchodzi trudny czas dla zodiakalnych Koziorożców. Warto, aby w tym miesiącu Koziorożce trzymały swoje emocje na wodzy w kontaktach z partnerem. Nawet jeśli masz wątpliwości, straciłeś zaufanie do partnera, nie okazuj tego ostentacyjnie i nie atakuj go w sposób dla niego nie zrozumiały. Postaw raczej na szczerą rozmowę w przyjaznej i spokojnej atmosferze. Inaczej, w nerwach możecie powiedzieć sobie słowa, których oboje będziecie żałowali, a rozstanie może być nieodwracalne. Jeśli nie jesteś w 100% pewny, że chcesz zakończyć związek, to poczekać. Samotne Koziorożce wejdą w grudniu w relację całkowicie wolną i niezobowiązującą. Oboje będziecie zadowoleni z układu, który wspólnie ustalicie. Postawicie na niezależność, swobodę w relacji i czerpanie z niej jak najwięcej przyjemności.

Horoskop miesięczny miłosny został opracowany przez Wróżka CesariaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2018 © All Connect Sp. z o.o.