Pomocnik
Sugestia

Programy na żywo

Wieczor_hd TarocistaSzandor

Tarocista Szandor

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 21:30

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop miesięczny miłosny - Koziorożec - Lipiec 2020

Podobnie jak w ubiegłym miesiącu Koziorożec zmagać się będzie z samotnością. Większość singli skoncentruje się na sobie, aby podnieść swoją samoocenę i realizować własne pasje. Jest to dobry kierunek, bo nie ma sensu na siłę poszukiwać kogoś kto umili czas. Jeśli koncentrację skierujesz na inny cel, ktoś do towarzystwa, a może i nie tylko … pojawi się nieoczekiwanie. W stałych związkach chwilowy zastój i bezruch. Może pojawić się moment, kiedy nie będziecie mieli ze sobą o czym rozmawiać. Będzie to wynikiem problemów partnera, nie związanych z życiem osobistym. Wykaż się zrozumieniem sytuacji, w jakiej ukochany się znajduje, a uda ci się odmrozić jest skostniałe serce. Pamiętaj, że to co się dzieje na chwilę obecną to stan przejściowych, po którym wszystko wróci do normy.

Horoskop miesięczny miłosny został opracowany przez Wróżka CesariaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.