Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Programy na żywo

Wieczor_sd TarocistaSzandor

Tarocista Szandor

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 21:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop miesięczny miłosny - Koziorożec - Październik 2019

Znudzone przygodami i niezobowiązującym seksem, samotne Koziorożce zapragną stabilizacji. Niestety, im bardziej będziesz próbował zbudować mocniejszą relację, tym bardziej przekonywać się będziesz, że nie jest to odgórnie ustalone. Nie wszystko dostajemy od życia to co chcemy, na zawołanie. Będziesz musiał wykazać się cierpliwością i pokorą. Po imprezowym i swobodnym wrześniu, los wymusi na Tobie stagnację. Będziesz musiał nauczyć się żyć sam ze sobą, mimo że pragnąć będziesz chciał drugiej osoby. W stałych związkach nowości. Narzeczeni przygotowywać się będą do związku małżeńskiego, niewykluczone że starać się będziecie też o dziecko. Najtrudniej będą miały pary w wieloletnich związkach, gdyż może wkraść się rutyna. Trzeba zadbać o aktywność.

Horoskop miesięczny miłosny został opracowany przez Wróżka CesariaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.