Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Programy na żywo

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy 2019-04-26
na żywo godz. 20:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop miesięczny miłosny - Koziorożec - Kwiecień 2019

Większość zodiakalnych Koziorożców skoncentruje się w kwietniu na rozwijaniu indywidualnych pasji i sumiennym wypełnianiu obowiązków zawodowych, co niekorzystnie przełoży się na relacje z partnerem. Ukochany też sobie znajdzie zajęcie i w konsekwencji częściej będziecie się mijać, niż rozmawiać ze sobą. Takie zamknięcie na partnera może przybrać na sile w drugiej połowie miesiąca. Należałoby w porę się obudzić, gdyż może okazać się, że więcej Was już dzieli niż łączy. Samotne Koziorożce nie będą narzekać na samotność, a nawet chętniej umówią się na luźne spotkanie koleżeńskie, niż będą biegać na randki. Potrzeba poznania nowej miłości pojawi się dopiero na przełomie kwietnia i maja.

Horoskop miesięczny miłosny został opracowany przez Wróżka CesariaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.