Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Programy na żywo

Wieczor_sd TarocistaSzandor

Tarocista Szandor

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 21:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop miesięczny miłosny - Koziorożec - Czerwiec 2019

W czerwcu zodiakalne Koziorożce podejmować będą wiele ważnych dla siebie decyzji. Nie tylko sprawy w zakresie uczuć i związku będą istotne, ale znaczenie będzie miał również przełom w sferze zawodowej. Przygotuj się na rewolucję w swoim życiu, którą partner pomoże ci przejść. Tematem częstych rozmów z ukochanym będzie wspólne zamieszkanie, zamiana mieszkania lub wyjazd zagranicę. Pary pozostające w narzeczeństwie podejmować będą kroki w kierunku zalegalizowania związku. Również w czerwcu, wiele Koziorożców wejdzie w związek małżeński. Single w tym miesiącu pożegnają się z samotnością … i to na długo. Los na twojej drodze postawi człowieka, którego oczarujesz na tyle, że będzie chciał przy twoim boku pozostać na dłużej.

Horoskop miesięczny miłosny został opracowany przez Wróżka CesariaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.