Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Programy na żywo

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 21:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop miesięczny miłosny - Koziorożec - Grudzień 2019

Przygotuj się na bardzo trudny i ciężki miesiąc. W stałych związkach Koziorożce powinny mieć szeroko oczy otwarte, gdyż partner może szukać dróg ucieczki z relacji. Nie wykluczone, że pojawią się osoby trzecie, które istotnie wpływ będą miały na postawę ukochanego. Nieuczciwość i niewierność partnera może zostać przez ciebie ujawniona w połowie miesiąca, co postawi twój związek pod dużym znakiem zapytania. Ważne, abyś nie kumulował w sobie negatywnych emocji, jeśli czujesz potrzebę wypłakania. Nie tłum uczuć również przed partnerem. Samotne Koziorożce mogą w tym miesiącu również spotkać się z porażką na polu uczuć. Możesz mieć wrażenie, że mimo prób i starań, twoje działania są niedoceniane przez drugą stronę. Budować to w tobie może blokady, a nawet bunt przed poznawaniem nowych ludzi.

Horoskop miesięczny miłosny został opracowany przez Wróżka CesariaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.