Pomocnik
Sugestia

Programy na żywo

Wieczor_hd Ayla

Ayla

Zapraszamy 2020-07-05
na żywo godz. 20:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop tygodniowy miłosny - Horoskop tygodniowy dla Raka 29.06-05.07.2020 r.

W związku Raka wszystko będzie grało z wyjątkiem rodziny. Wszyscy będą chętnie udzielać rad jak Rak ma żyć i jak powinien postępować. A przez to zacznie dochodzić do nieporozumień między Rakiem i jego rodziną. A ponieważ Partner nie za bardzo będzie wiedział czyją stronę powinien wziąć, to dojdzie do bardzo nieciekawej sytuacji. Dlatego Rak będzie zawiedziony jego postawą i postanowi pomilczeć przez jakiś czas. Na szczęście postanowią sobie wyjaśnić w końcu całą sytuację i to będzie najlepsze posunięcie w tym wszystkim. Pod koniec tygodnia sytuacja unormuje się.

Wolne Raki nie za bardzo będą wiedziały z kim się umówić na spotkanie. I nie dlatego, że kandydatów będą miały mało, ale dlatego, że nie za bardzo same będą wiedziały czego chcą.

Horoskop tygodniowy miłosny został opracowany przez MargaretNajnowsze horoskopy w astroczytelni

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.