Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Programy na żywo

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 21:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop tygodniowy miłosny - Horoskop tygodniowy dla Raka 02-08.12.2019 r.

U Raków w związku będzie spokojnie do czasu pojawienia się plotek. Co ciekawsze Raki dowiedzą się o nich ostatnie. Dlatego niech nie będą zaskoczone jak Partner zacznie patrzeć na nie trochę podejrzliwie. W końcu Raki zapytają wprost o co Partnerowi chodzi. Na szczęście nieporozumienie uda się szybko wyjaśnić. Choć Raki same się przy okazji dowiedzą, że nabroiły i za dużo ujawniły w Internecie. Na szczęście w weekend w związku będzie już spokojnie a osoby zazdrosne i plotkarze dostana po nosie jak zobaczą jak Rak jest szczęśliwy z Partnerem. I dopiero wtedy zaczną się plotki.

Wolne Raki nie będą miały czasu na zmartwienia lub plotki. Zajęte będą randkami i imprezami. Poczują się w swoim żywiole i więcej czasu spędzą na imprezach niż w domu. A ponieważ powodzenia u płci przeciwnej im nie zabraknie to Rak poczuje się wspaniale.

Horoskop tygodniowy miłosny został opracowany przez MargaretNajnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.