Pomocnik
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop tygodniowy miłosny - Horoskop tygodniowy dla Ryby 18-24.03.2019 r.

Ryby będą bardzo empatyczne wobec współpracowników, rodziny i Partnera. Nawet własnym kosztem postarają się by każdemu pomóc i okazać zainteresowanie. Szczególnie Partner na tym skorzysta, bo Ryby bardzo go odciążą i przejmą część obowiązków. I choć Ryby będą szczęśliwe i poczują, że robią coś dobrego, to jednak zapłacą za to cenę. Już koło czwartku poczują się zmęczone a w weekend dosłownie padną. A co gorsze, Partner Ryb, który wypoczął nie za bardzo zrozumie, czemu nie ma ona sił by z nim wspólnie spędzać czas. Na dodatek powie to wprost, czym bardzo zrani dobre serce Ryb. Dlatego Ryby zrobią strajk w weekend i zawalczą o siebie i swój wypoczynek. Jednak świadomość, że one pomagały a Partner nie okazał im zrozumienia i wsparcia jak go potrzebowały bardzo je zaboli.

Wolne Ryby będą doskonale się bawiły i szalały na imprezach. Przestaną się tak kontrolować jak zawsze i pozwolą sobie na dużo więcej swobody. Dzięki temu poznają nowe osoby. Jednak kandydata do ich serca nie spotkają. Nie będą się jednak tym przejmować tylko uznają, że to znak i okazja. Okazja by szukać dalej i poznawać nowe osoby.

Horoskop tygodniowy miłosny został opracowany przez MargaretNajnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.