Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Programy na żywo

Wieczor_sd Yosei

Yosei

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 12:00

Wieczor_sd TarocistaSzandor

Tarocista Szandor

Zapraszamy 2019-11-20
na żywo godz. 21:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop tygodniowy miłosny - Horoskop tygodniowy dla Ryby 18-24.11.2019 r.

Ryby będą miały szalone pomysły i na dodatek od razu będą gotowe je realizować. Dlatego zanim zaczną kupować nowe dodatki do mieszkania lub zmieniać cel wakacyjnej wycieczki niech porozmawiają z Partnerem. Może on nie do końca podzielać twoje zdanie w tych kwestiach. Daj sobie trochę czasu na przemyślenia. W weekend spędźcie jak najwięcej czasu razem. Dobrze wam to zrobi. Szczególnie jak planujecie dziecko.

Będziesz mieć za wielu kandydatów do wyboru i przez to twój humor bardzo się popsuje. Każdy z kandydatów będzie miał w sobie coś, co sprawia Ci przyjemność i co lubisz. Najlepiej zrobiłabyś z kilku jednego ale ponieważ tak się nie da, to może poszukasz jeszcze kogoś innego . Z pewnością weekend zapowiada się ciekawie a kto wie, może z jedna osoba przyjdziesz na randkę a z inną ją skończysz. To może być weekend pełen niespodzianek.

Horoskop tygodniowy miłosny został opracowany przez Margaret



Najnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.