461956980ac1d9cb47f45a64e6445260
Pomocnik
Sugestia

Programy na żywo

Wieczor_hd TarocistaSzandor

Tarocista Szandor

Zapraszamy 2020-02-26
na żywo godz. 21:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop tygodniowy miłosny - Horoskop tygodniowy dla Ryby 24.02-01.03.2020 r.

Ryby mogą mieć tendencję do angażowania się w sprawy przyjaciół i rodziny. Na dodatek nie tylko dowiedzą się jakich ciekawych ploteczek na temat współpracowników, ale i same staną się tematem ploteczek. Dlatego dobrze będzie jak Ryby zajmą się więcej Partnerem i swoim związkiem, niż sprawami innych. Istotne też będzie by unikać cudzych kłopotów, bo tym razem będą się one przenosić na Ryby w tempie ekspresowym. Zajmij się zdrowiem, urodą, zdrową dietą i Partnerem a unikniesz niepotrzebnych plotek i zmartwień.

W weekend nie słuchaj narzekań Partnera bo dojdzie do spięcia. Zamiast tego wyciągnij go na spacer lub sport na świeżym powietrzu.

Wolne Ryby zatęsknią za prawdziwą bratnią duszą. I pod tym kątem zaczną szukać potencjalnej drugiej połówki. Jednak szybko się przekonają, że wyobraźnia to jedno a rzeczywistość to drugie. I mimo ich starań będą trafiać na osoby bardzo realnie myślące i stąpające twardo po ziemi. No cóż i może nie będą miały idealnych randek, ale na nudę Ryby też nie będą mogły narzekać.

Horoskop tygodniowy miłosny został opracowany przez MargaretNajnowsze horoskopy w astroczytelni

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © All Connect Sp. z o.o.