Heart_2
Wyszukaj Eksperta
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaSzandor

Tarocista Szandor

Zapraszamy 2021-01-20
na żywo godz. 22:00

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop tygodniowy miłosny - Horoskop tygodniowy dla Ryby 18-24.01.2021 r.

Ryby zaczną zastanawiać się nad ich związkiem. A wszystko przez to, że w ich pobliżu pojawi się osoba, która zrobi na nich niesamowite wrażenie. I mimo, że do niczego nie dojdzie nawet do flirtu, to Ryby zaczną patrzeć bardziej krytycznym wzrokiem na swojego obecnego Partnera. Przez to Ryby więcej czasu poświęcą sobie niż związkowi. Partner będzie próbował porozmawiać, jednak teraz to się nie uda, bo Ryby nie będą chciały być szczere i powiedzieć dokładnie co ją dręczy.

W weekend może dojść do awantury, szczególnie, jeżeli Partner zaprosi Ryby na kolację lub imprezę. Wtedy może dojść do ważnej rozmowy i nawet poważnych deklaracji.

Wolne Ryby będą korzystały ze swojego uroku i dosłownie będą oczarowywać płeć przeciwną. Dzięki temu będą się doskonale bawić a spora ilość adoratorów, podniesie również ich pewność siebie. Dlatego Ryby staną się kapryśne a nawet mogą zacząć zachowywać się jak celebryci, jednak to tylko doda im uroku. I co ważniejsze przyciągnie jeszcze więcej wielbicieli do nich.

Horoskop tygodniowy miłosny został opracowany przez MargaretNajnowsze horoskopy w astroczytelni

FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.