Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Programy na żywo

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 22:00

Wieczor_hd Inessa

Inessa

Zapraszamy 2019-05-21
na żywo godz. 20:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop tygodniowy miłosny - Horoskop tygodniowy dla Ryby 20-26.05.2019 r.

Ryby będą zajęte historiami i wydarzeniami z życia innych osób. Rodzina, przyjaciele, koledzy w pracy bardzo chętnie będą się zwierzać Rybom ze swoich problemów i rozterek miłosnych. Dodatkowo będą oczekiwali, by Ryby znalazły jakieś rozwiązanie dla ich spraw lub chociaż by coś doradziły. I przez to Ryby zaniedbają dom i Partnera. Dodatkowo Partner będzie wysłuchiwał przemyśleń Ryb na różne tematy i oceniał ich pomysły na rozwiązanie problemów. Jedynie Ryby powinny się zastanowić nad jednym, by nie za mocno się angażować, szczególnie w konflikty między kochankami. Bo oni się pogodzą a Ryby stracą przyjaciół i staną się dla nich wrogiem.

Wolne Ryby będą szalały i bawiły się. Będą pełne optymizmu i radości z życia. Ich humor będzie udzielał się wszystkim w ich otoczeniu. I choć kandydatów do randek nie znajdą za wielu, to i tak będą szczęśliwe. W weekend pomyślą nad poświęceniem trochę czasu samym sobie na rozwój duchowy lub relaks.

Horoskop tygodniowy miłosny został opracowany przez MargaretNajnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.