Pomocnik
Sugestia

Programy na żywo

Wieczor_hd Ayla

Ayla

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 20:00

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy 2020-07-06
na żywo godz. 22:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop tygodniowy miłosny - Horoskop tygodniowy dla Ryby 29.06-05.07.2020 r.

Ryby staną się nagle bardzo konkretne i szybkie. Nie będą długo rozwodziły się nad żalami innych lub ich problemami. Szybko znajdą rozwiązanie i albo ta osoba to zrobi albo Ryby przestana jej wysłuchiwać i tracić czas. Z pewnością nawet Partner zauważy, że nie da się teraz przekonywać Ryb na „ piękne oczy” tylko na „ twarde fakty i argumenty”. Takie same staną się Ryby w sypialni. Albo Partner robi co one chcą albo nic. Ten tydzień w związku będzie pod znakiem władczych Ryb.

W tym tygodniu wolne Ryby będą ustawiać wszystko pod siebie. Godziny spotkań, miejsce żadnych kompromisów. I największe zaskoczenie może przeżyć osoba, która drugi raz spotyka się z Rybami, bo okaże się nagle, że ma do czynienia z zupełnie inną osobą. Zdecydowaną, władczą i bardzo pewną siebie.

Horoskop tygodniowy miłosny został opracowany przez MargaretNajnowsze horoskopy w astroczytelni

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.