Pomocnik
Sugestia

Programy na żywo

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 22:00

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop tygodniowy miłosny - Horoskop tygodniowy dla Ryby 28.09-04.10.2020 r.

Ryby będą w bardzo filozoficznym nastawieniu do życia. Bo może ten świat to ułuda a może widzimy wszystko inaczej niż jest naprawdę. W każdym razie staną się bardzo refleksyjne. Ich podejście do obowiązków domowych również stanie się bardziej filozoficzne niż praktyczne, jednak tu ich Partner wkroczy do akcji i zadziała. Ryby na siłę zostaną wprowadzone do domowej rzeczywistości i zwykłej codzienności. Nie obejdzie się bez dyskusji o złym podejściu Partnera a może nawet będzie foch. Na szczęście do weekendu Ryby uspokoją się i zrozumieją, że życie jest takie jakie jest. Pogodzą się z Partnerem i wynagrodzą mu ciche dni.

Wolne Ryby będą wolały więcej czasu spędzić nad książką niż na imprezach. Przez to ich znajomi nie będą mieli łatwo wyciągnąć ich na zabawę. Na szczęście na jednej z imprez Ryba pozna miłośnika literatury, który również lubi uciekać w świat książek i razem znajdą wspólny temat.

Horoskop tygodniowy miłosny został opracowany przez MargaretNajnowsze horoskopy w astroczytelni

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.