Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop tygodniowy miłosny - Horoskop tygodniowy dla Ryby 16-22.09.2019 r.

Ryby będą myślały głównie o seksie, powiększeniu rodziny albo o zmianie zamieszkania. Na pewno Partner Ryb będzie miał wiele ciekawych pytań do rozważenia. A co gorsze, z odpowiedziami będzie musiał być ostrożny, bo Ryby teraz będą bardzo wrażliwe szczególnie na punkcie macierzyństwa lub urządzania domu. Tu najmniejsza krytyka będzie mogła się skończyć wielkim płaczem. A Partnera łzy Ryb też bardzo zabolą. Na szczęście w weekend uda się mu odciągnąć uwagę Ryb od bardzo ważnych egzystencjalnych planów i spędzą miło czas w gronie przyjaciół na grillu lub w restauracji.

Wolne Ryby mogą mieć do czynienia z osobą, która dosłownie je osaczy swoim zainteresowaniem. A co ważniejsze, będzie przy Rybach cały czas. I choć z początku osoba ta nie będzie wydawała się Rybom odpowiednia i ciekawa, to jednak jej wytrwałość zrobi na niej wrażenie i da tej osobie szansę. Nie pożałuje tego, bo ta osoba okaże się dla niej naprawdę idealna.

Horoskop tygodniowy miłosny został opracowany przez MargaretNajnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.