Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop tygodniowy miłosny - Horoskop tygodniowy dla Ryby 15-21.07.2019 r.

Ryby postanowią więcej postawić na siebie. Dlatego powiedzą wprost Partnerowi czego oczekują i jak chcą by zmienił się ich związek. Ponieważ będą miały do tego odpowiednie argumenty to Partner chętnie przedyskutuje zmiany. Dzięki temu Ryby zyskają więcej przestrzeni dla siebie w związku i co ważniejsze atmosfera poprawi się. Bo szczęśliwe Ryby będą chętniej spędzać czas z Partnerem a chwile te będą bardziej intensywne i radosne. Na wyjeździe Ryby też więcej czasu spędza same niż usługując bliskim. Jasno powiedzą, że nie są tu po to by usługiwać i sprzątać tylko po to by wypoczywać. I choć z początku inni mogą nie okazać zrozumienia, to jednak Partner poprze Ryby i stanie po ich stronie. Inni nie będą mieli wyboru tylko będą musieli się dostosować do nowych ustaleń.

Wolne Ryby będą miały powodzenie w miłości. Teraz z łatwością uwiodą każdą osobę jaka się im spodoba. A co ważniejsze zainteresowanie będzie obustronne. Ryby poczują się szczęśliwe i ich pewność siebie wzrośnie. Jednak powinny uważać by nie przesadzić bo mogą zranić uczucia innej osoby.

Horoskop tygodniowy miłosny został opracowany przez MargaretNajnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.