74d6c10a60d658710f3eda1c2fc98f41
Pomocnik
Sugestia

Programy na żywo

Wieczor_hd Ayla

Ayla

Zapraszamy 2020-03-29
na żywo godz. 20:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Przyjaźń i uczucia w zodiaku - Panna

Bojaźliwej, pełnej rezerwy Pannie z trudnością przychodzi zaufanie drugiej osobie, dlatego ciężko zdobyć jej przyjaźń. Przyjaciół ma niewielu, nie raz można policzyć ich na palcach jednej ręki.
Panna dla swych przyjaciół potrafi być prawdziwym skarbem. Zawsze wykazuje się zainteresowaniem i w mig zauważa, kiedy nękają ich problemy i w mgnieniu oka gotowa jest do niesienia pomocy. Szlachetna, oddana na każdym kroku pielęgnuje swoje przyjaźnie. Każdy z jej przyjaciół może być pewnie, że od niej pierwszej otrzyma życzenia urodzinowe, imieninowe czy z okazji świąt. Chętnie też obdarowuje prezentami, chociaż przyjaciele bardziej cenią ją za lojalność. Można jej powierzyć każdy sekret i tajemnice. Panna chętnie wybiera przyjaciół spośród swoich współpracowników, z którymi łatwiej znajduje wspólny język. Na szczególną aprobatę Panny zasługują osoby ze znaków Ziemi, u których znajduje zrozumienie i podobne spojrzenie na świat. Łatwo doprowadzić ją do irytacji a osobą za to odpowiedzialnym nie szczędzi słowa krytyki. Dlatego często traci przyjaciół, ale robi to jakby na swoje życzenie. Pannie zdarza się wtrącać w cudze sprawy, ale kiedy ktoś próbuje jej coś uzmysłowić, doradzić natychmiast się obraża. Jej pesymizm sprawia, że w każdej sytuacji znajduje ciemne strony, doradców krytykuje za wścibstwo, swoje winy chętnie przypisuje innym.

 

Panna i zwierzęta domowe

Panna najchętniej do swego domu przyjmie małe zwierzę, nie wymagające dużych nakładów pracy i czasu w ich wychowanie. Panna zagwarantuje mu ciepły dom, odwzajemni pozytywne uczucia. Lubi psy i koty, ale najlepiej żeby był dobrze ułożone, bez przejawów agresji. Najczęściej jednak wybiera gryzonie: chomiki, myszki, świnki morskie i króliki. Opieka nad nimi sprawia Pannom przyjemność, podobnie jak wnikliwa obserwacja.
 Najnowsze horoskopy w astroczytelni

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.