Heart
Wyszukaj Eksperta
Programy na żywo
Wieczor_hd JasnowidzMajaPracon

Jasnowidz Maja Pracoń

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 14:00

Wieczor_hd Ayla

Ayla

Zapraszamy 2020-11-29
na żywo godz. 20:00

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop miesięczny klasyczny - Rak - Listopad 2020

Miłość: Moje miłe ulubione Raki, jeżeli mówimy o kwestiach związkowych, kwestiach uczuć, to muszę powiedzieć, że listopad może być miesiącem w kratkę. Co to oznacza? Oznacza to, że będzie trochę śmiechu, trochę zabawy, trochę łez i trochę zazdrości, troszeczkę może uzasadnionej zazdrości, ale to za chwilkę powiem. Karty mówią, że początek miesiąca macie szansę spędzić w gronie znajomych osób i tam może zaistnieć taka sytuacja, że partner, czy też partnerka, mąż czy też żona może troszeczkę za dużo czasu spędzać z inną osobą. Tutaj mogą z tego powodu pojawić się nerwy, będzie odrobinka zazdrości. Ale, powtarzam wszystko wróci do normy i wszystko uda się wam bardzo ładnie sobie wyjaśnić. Więc Raki nie ma co wyciągać armaty na muchę. Koniec miesiąca wręcz bajkowy.

Wolne Raki mogą wdać się w krótki, ale bardzo intensywny romans. Krótki romans, albo aż romans, to już musicie sami ocenić. Przestrzegam tylko żeby nie romansować z mężem przyjaciółki, to jest rada dla pań Raków. Natomiast wszystkie Raki mają szansę w samej końcówce miesiąca poznać bardzo wartościową osobę do związku.

Finanse: Całkiem przyjemne karty, po pierwsze pokazuje się informacja taka, że możecie otrzymać jakieś pismo urzędowe czy też bankowe, może sądowe podpisane przez kobietę mówiące o pieniądzach, albo dla was albo na wasze dzieci. To zaraz na początku miesiąca, a następnie mam pokazane wydatki związane z drogą, z poruszaniem się, z przemieszczaniem się, bądź też wyjazdem, wycieczką. Ale to tak jakby było to w ostatnich dniach miesiąca.

Praca: Wiadomości z daleka, informacje z zagranicy, kontakty z zagranicą, wymiana handlowa z zagranicą. Wszystko co dotyczy dużej odległości będzie teraz ważne. Wasza pozycja w pracy nie jest zagrożona, natomiast uważajcie na pewną kobietę, która może plotkować na wasz temat, a powodem do tego będzie zazdrość. Nie bójcie się, powtarzam wasza pozycja nie jest zagrożona. Dobre wieści, dobre informacje także pod koniec miesiąca. Tak jakby dla was ostatnie 10 dni listopada w każdej materii było bardzo, bardzo ważne.

Zdrowie: Raki uważajcie bo macie pokazany kontakt z lekarzem mniej więcej w połowie miesiąca. Raki uważajcie na układ moczowy, uważajcie na nerki, uważajcie żeby nie zaniedbać, nie zaziębić pęcherza.

Panowie układ krążenia, serduszko. Uważajcie, uważajcie żeby się za bardzo nie ekscytować.

Rada z karty tarota
Będzie was prowadzić dobra energia, dużo fajnych rzeczy ma szansę się wydarzyć w listopadzie. Mówi się, że to taki ponury miesiąc, natomiast karta podpowiada, że możecie liczyć na pewnego rodzaju szczęśliwy znak, może zbieg okoliczności, dobrą wiadomość, dobrą informację. Tak czy tak spełni się coś dobrego dla was, może to być jakieś marzenie. Bardzo gorąco tego wam życzę.

Horoskop miesięczny klasyczny został opracowany przez Mira WróżkaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.