Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop miesięczny klasyczny - Rak - Grudzień 2019

Miłość: Chciałabym część raczków przestrzec przed ognistym romansem. Mam to oczywiście na myśli raki w stałych związkach, nawet powiedziałabym w związkach małżeńskich z długim stażem. Przestrzegam, przestrzegam, przestrzegam przed ognistym romansem!!! Trochę to do mnie niepodobne, bo uważam, że dobry ogień w kominie nie jest zły. Natomiast tutaj widząc te karty, wiem, że to się bardzo źle skończy dla was, łącznie z tym, że mam karty dosłownie rozwodu. Oby były to tylko karty. I tak zostawię tą sprawę dla Raków. W stałych związkach, które absolutnie nie planują skoku w bok, mam także karty mówiące o tym, że trzeba się przyjrzeć problemom, że pewne rzeczy trzeba przegadać i mówiące o tym, że partner ma jakiś problem. Wstydzi się wam o tym powiedzieć. Chyba potrzeba chwili romantyzmu w sypialni, szczera rozmowa i taka zwykła przyjaźń między wami. Wróćcie do tego co było na początku.

Wolne raki będą szaleć, rwać partnerów, partnerki, poznawać, bywać, przebywać. Wszystko wam wyjdzie, każdego kogo wskażecie palcem będziecie mogli posiąść. Grudzień będzie miesiącem intensywnie towarzyskim. Wśród tego towarzystwa nie wykluczam osoby, od was starszą na dobrym stanowisku, która skradnie wasze serce na dłużej.

Finanse: Pieniądze będą stabilne. Mam maleńką premie na początku grudnia, w połowie grudnia. Jest to premia finansowa bądź jakiś prezent. Bardzo szybko wykorzystacie te pieniądze na rzeczy domowe, na zakup czegoś do domu. Te pieniądze będą miłym dodatkiem, ale tak jakby raki wiedziały o tym, że te pieniądze przyjdą. Pieniądze bądź ten rzeczowy prezent, który otrzymacie.

Praca: Bardzo fajne, bardzo przyjemne karty. Spokojny miesiąc. Tak naprawdę upłynie wam wyczekiwaniu na końcówkę roku. Owszem część rzeczy trzeba będzie zamknąć, część rzeczy trzeba będzie dokończyć, coś będzie zaległe, ale to będą drobne sprawy. Sprawy, z którymi sobie bardzo szybko i łatwo poradzicie. Nic skomplikowanego, nawet zaznacza mi się tutaj urlop dla was i w samej końcówce grudnia wyjazd. Tak jakby udało wam się wygospodarować kilka dodatkowych dni wolnych, bądź może wykorzystać zaległy urlop. Obowiązki zrobią się szybko, prawie same tak mogę powiedzieć. A wy będziecie pakować walizeczkę.

Dla Raków bez pracy mam możliwość podjęcia, ale krótkiego zlecenia za nieduże pieniądze. Coś na zasadzie szybka robota, szybkie zlecenie. Uwaga dla panów, może być to coś fizycznego na zasadzie wniesienie – przyniesienie, coś co jest związane z ściśle z noszeniem przenoszeniem i pracą fizyczną. To pieniądze zarobione od razu, prosto do ręki.

Zdrowie: Nie mam kart mówiących o dużych problemach, mam raczej karty mówiące o tym, że część spraw udało wam się już wyleczyć i choroby w szerokim tego słowa znaczeniu są za wami. Przychodzi czas odnowienia, przychodzi czas nabierania sił. Pokazują mi się tutaj witaminy, może trochę odpoczynku, rekonwalescencji, może preparaty wzmacniające jako takie, ale karty wskazują, że choroby są za wami. Jedyne coś przyczepi się do pań. Raczyce muszą uważać na pięknie nazwane sprawy kobiece.

Rada z Karty Tarota
Odpoczynek, wyciszenie, przyjrzenie się temu co jest bardzo blisko was. Rozmowa w skupieniu i tak naprawdę chwile, aby pomyśleć o tym co jest ważne dla was i co jest ważne dla waszych najbliższych. Bardzo piękna ta karta tarota, koresponduje z tym co wyżej napisałam w części mówiącej o miłości po raz kolejny. Jest to dowód na to, że karty ze sobą rozmawiają.

Horoskop miesięczny klasyczny został opracowany przez Mira WróżkaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.