Heart_4

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop miesięczny klasyczny - Rak - Czerwiec 2021

Miłość: Oj raczki w stałych związkach uważajcie na nieporozumienia, uważajcie na plotki. Nie słuchajcie i sami nie twórzcie plotek na temat innych osób. Niestety zbierają się nad Wami ciemne chmury. Karty wskazują na to, że jest wokół Was osoba nieżyczliwa, która chciałaby popsuć coś w Waszym związku. Natomiast chcę wyraźnie podkreślić, że jeżeli odseparujecie taką osobę od siebie to już w drugim, trzecim tygodniu czerwca wchodzą bardzo miłe karty, wchodzi harmonia i spokój do Waszego domu. Dodatkowo karty wskazują na decyzje, które trzeba będzie podjąć na temat młodej osoby, wydaje mi się, że jest to nastolatek. Będą ważne teraz sprawy nastoletniej osoby z Waszego otoczenia, waszego domu.

Wolne raki nie do końca będą miały szczęście w miłości. Karty pokazują, że albo randki będą dosłownie nieudane, osoby, na które będziecie trafiać, nie będą w Waszym typie, bądź też będą okoliczności, które spowodują, że nie uda Wam się uczestniczyć w tak dużej ilości spotkań jak planowaliście. Może być taka sytuacja, że trzeba będzie zająć kimś z rodziny i fizycznie nie będziecie mieli czasu na romansowanie. Trzeba będzie przełożyć uwagę w inny punkt.

Finanse: Podobna informacja, wydatki na młodą osobę z rodziny, na nastolatka, na dzieci i planowanie wydatków na okres letni, planowanie wydatków na wyjazd, planowanie wydatków na szkolenie i edukację. Myślę, że powinno Wam wystarczyć pieniędzy na realizację, jeżeli nie wszystkich to na pewno na większość planów. Ale pamiętajcie że kwestie związane z młodymi osobami należy traktować priorytetowo.

Praca: Pierwsze dni czerwca to pewnego rodzaju nieporozumienia, które bardzo szybko uda się wyjaśnić i nie zostanie po nich nawet ślad. Następnie wchodzą karty silnego lidera w Waszym otoczeniu. Karty osoby, która mądrze i dobrze Was poprowadzi. Dobry miesiąc jeżeli chodzi o powiększenie zakresu obowiązków, dobry miesiąc jeżeli liczycie na premię bądź też podwyżkę. Na pewno miesiąc zakończycie z dużym sukcesem, może powiększyć się grono Waszych odbiorców, jeśli pracujecie w handlu.

Raki poszukujące pracy - tutaj skupiłabym się na ofertach pokazujących się w internecie. Jest gdzieś informacja o ofercie której możecie nie widzieć, może to być oferta związana z szeroko rozumianą służbą zdrowia, leczeniem rehabilitacją. Natomiast chcę podkreślić, że może to być szeroko związane z tą branżą. I jest pokazana oferta właśnie taka, która jest stworzona dla was. Znajduje się ona gdzieś w internecie, ale trzeba będzie poszukać tej oferty, znalezienie jej nie będzie łatwe.

Zdrowie: Przewód pokarmowy zdecydowanie, dobre zdrowe odżywianie. Uwaga na żywność nie tyle co przeterminowaną, a żywność, która Wami jest nie służy. Taka jest informacja od kart. Radzę omijać szerokim łukiem alkohol bo zdecydowanie nie będzie Wam służył w czerwcu. Dodatkowo pokazują się dla panów kolana, bóle nóg i bioder. Uważajcie panowie na możliwe kontuzję przy uprawianiu sportów.

Rada z karty tarota
Pewna osoba Was rozczaruje. Niestety pewna osoba, na którą liczycie zachowa się bardzo nieprofesjonalnie. Osoba, na którą liczycie może odwrócić się od Was w najmniej oczekiwanym momencie. Natomiast pragnę zwrócić Waszą uwagę na to, że lepiej, że ta informacja wyszła teraz i będziecie mogli się skupić na tym by radzić sobie z trudną sytuacją, a nie liczyć na fałszywych przyjaciół.

Horoskop miesięczny klasyczny został opracowany przez Mira WróżkaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.