Heart_5

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop miesięczny klasyczny - Rak - Październik 2021

Miłość: Karty pokazują nadejście rozejmu w Waszych związkach. Partner wyciągnie do Was dłoń, jednak nie obejdzie się bez Waszych przeprosin. Będziecie musieli oboje przełknąć dumę, przyznać się do popełnionych błędów i pojednać się. Tak zalecają karty, bez obopólnego zaangażowania w ten rozejm, nic z niego nie będzie. Czas sprzyja rozmowom, wspólnym planom na przyszłość, ale zaznaczam – wspólnym i wspólnie.

Niebawem wolne Raki odnajdą nową, niesamowitą i ekscytującą miłość. Nie będzie to chwilowa ekscytująca przygoda, choć na początku może na taką wyglądać. Powoli się będzie to uczucie rozkręcać, ale jak już wejdzie na wysokie rejestry to…. Karty wskazują na utworzenie się dłuższej, wartościowej relacji.

Finanse: Zmiany na duży plus, polepszy się Wasza jakość życia. Czekają Was większe pieniądze, jakieś podwyżki czy bonusy w pracy. Zdecydowanie większy komfort psychiczny, mniej stresu, czy zabraknie, czy dacie radę zapłacić ratę kredytu czy czynsz, po prostu będzie luźniej i docenicie ciężką pracę, którą włożyliście w dojście tu, gdzie jesteście. Wszystko zaczyna się dobrze układać.

Praca: Tak jak mówiłam, zbliża się jakaś podwyżka czy też awans. To co mieliście w pracy udowodnić, to już udowodniliście. Czeka Was okres o mniejszej intensywności, wszyscy bowiem będą zajęci swoją pracą, marząc o tym, by podążyć w Wasze ślady. Tak więc korzystajcie z luźnego miesiąca, odpoczynek Wam się przyda. Ale… nie straćcie celu z oczu, dopiero zaczynacie Waszą drogę na szczyt.

Rynek pracy dla poszukujących Raków będzie istnym rarytasem! Będzie wręcz pękał w szwach od poszukujących na Wasze stanowiska potencjalnych pracodawców. Wasze CV będzie jednym z wielu godnych podziwu, jednak bardzo szybko znajdziecie nową pracę, tych otwartych pozycji będzie po prostu tak dużo. Trzeba będzie rozważyć jaka opcja jest dla Was najlepsza, gdzie chcecie pozostać na dłużej i czyja „polityka” bardziej Wam odpowiada.

Zdrowie: Karty wskazują mi tu na problemy głownie w obszarze głowy. Zadbajcie o swoje zatoki, uszy, oczy, nos i gardło. Czyżby pierwsze grypy przed Wami? Mam nadzieję, że nie!!!

Wzbogaćcie swoją dietę o orzechy, ryby, suplementujcie, jeśli nie możecie uwzględnić czegoś w diecie. Skorzystajcie z rady dobrego dietetyka, taka jednorazowa porada nie jest droga, a taka osoba pomoże Wam ustawić dietę dobrą dla Waszego zdrowia, dla Waszego organizmu.

Rada z Karty Tarota

Mogą być w tym miesiącu ważne kobiety, sprawy z kobietami i dla kobiet. Może też pewna kobieta decydować o Waszej sprawie. Tak czy tak osąd będzie sprawiedliwy. Zachowaj spokój, wszystko jest na dobrej drodze.

Horoskop miesięczny klasyczny został opracowany przez Mira WróżkaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.