Pomocnik
Sugestia

Programy na żywo

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 21:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop miesięczny klasyczny - Rak - Lipiec 2020

Miłość: W lipcu będziecie wulkanami energii. Rekomenduję jakieś aktywności dla par, może domowe ćwiczenia, wspólne gotowanie, gry w planszowe. Podobno to teraz modne. Będzie wam potrzebne ujście dla całej tej energii, więc spróbujcie jakoś wykorzystać ten czas razem. Jeżeli podejdziecie o tego wystarczająco kreatywnie to czeka was naprawdę sielankowy czas w domu. Nie trzeba od razu wyjeżdżać na koniec świata.

Jeżeli szukacie drugiej połówki to internetowe randkowanie przychodzi wam z odsieczą. Jeżeli go jeszcze nie próbowaliście, to nie ma na co czekać. Wiem, że może być to na początku trochę oszałamiające i ciężkie do opanowania, ale gwarantuję, że trening czyni mistrza i już niebawem będziecie mogli szukać miłości z własnej kanapy.

Generalnie karty wskazują dla Raków na czas spędzany w domu, razem. Może taki przedłużony weekend, może tydzień wolnego na odpoczynek w domowym zaciszu - co wolicie.

Finanse: Na horyzoncie wydatki. Wydawać by się mogło, że w obecnej sytuacji będzie ich mniej. Nic bardziej mylnego. Spróbujcie się zastanowić, czy wszystkie z nich są absolutnie konieczne i czy nie lepiej z niektórych zrezygnować, kosztem większego spokoju i zabezpieczenia finansowego w przyszłości. Zastanówcie się porządnie z ołówkiem w ręku.

Karty także pokazują by przyjrzeć się temu jakie i kiedy zakładaliście konta w bankach - coś mogliście przegapić. I mogą się tam pojawić opłaty.

Praca: W lipcu będziecie musieli się mocno zaangażować w pracę żeby móc zostać zauważonym. Może to sprawiać pewnie trudności, na pewno nie będzie wam łatwo, bardzo dużo będzie się wokół was działo i możecie poczuć się zagubieni. Najlepiej w takiej sytuacji jest się wyciszyć, uspokoić i poukładać pracę, by o niczym nie zapomnieć. Będzie to wymagający miesiąc, ale karty mówią o sukcesie na koniec miesiąca. A jeśli już wszystko spada na Was na jeden raz, to rada od kart jest taka - weźcie kilka dni urlopu na wyciszenie się, na relaks, właśnie w domowym zaciszu, z ukochaną osobą, w ciszy i spokoju.

Dla szukających pracy Raków mam dobre wieści, bo niedługo zawitają do was nowe możliwości pracy dorywczej. Będzie to praca z domu, wymagająca czasu, ale oferująca wygodę. Musicie się zastanowić, czy taka forma zarobku wam odpowiada i ile jesteście w stanie poświecić dla dodatkowej pensji.

Zdrowie: Karty pokazują problemy z odżywianiem, brak apetytu, możliwe również rewelacje żołądkowe. Układ pokarmowy! Pomóc mogą lekkie ziółka, może trochę zmniejszona ilość i wielkość posiłków. Nie obciążajcie żołądka, mniejsze porcji, dużo płynów, zdrowy błonnik i zero cukru. Brzuszek podziękuje wam.

Rada z Karty Tarota
Informacje, które otrzymacie mogą być ważne, przepływ informacji i ich kolejność. Teraz informacja, wiadomość, a może ktoś czeka na Waszą zgodę. Trzeba mieć uszy otwarte, wszystko może być ważne. Słuch to główny zmysł w lipcu.

Horoskop miesięczny klasyczny został opracowany przez Mira WróżkaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.