Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Programy na żywo

Wieczor_sd TarocistaSzandor

Tarocista Szandor

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 21:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Planety a znaki zodiaku - Koziorożec

Koziorożcowi patronuje Saturn. Planeta utożsamiana z początkiem i końcem, cyklem życia. W starożytności Saturn na początku patronował rolnictwu, później stał się synonimem cyklu natury. Współcześnie, symbolikę tej planety można przyrównać do dwóch stwierdzeń; „co zasiejesz to zbierzesz” oraz „wszystko ma swój początek i koniec”. Saturn jako dawca życia, jest równocześnie zapowiedzią śmierci. Stoi na straży równowagi życia i śmierci, pilnując odwiecznego cyklu narodzin i śmierci.


Kolorem Saturna jest ochra – kolor dojrzałych zbóż.


Saturn obdarza swych podopiecznych dużą wytrwałością i cierpliwością. Dla osób, którym patronuje czas nie ma znaczenia. Wiedzą, że prędzej czy później osiągną zamierzony cel. Duża stabilność emocjonalna i cierpliwość pozwalają im spokojnie pracować na swój sukces. W życiu rodzinnym osoby objęte patronatem tej planety są dobrymi, cierpliwymi partnerami, którzy potrafią w razie potrzeby zakasać rękawy i podjąć się kolejnych obowiązków.


W negatywnych aspektach swojego patronatu Saturn może powodować skłonność do demagogii, popadania w apodyktyczność i wygłaszania długich monologów o swoich racjach. Na polu uczuciowym Saturn może sprzyjać wycofywaniu się i popadaniu w monotonię.

 

Panowie, którym patronuje Saturn to osoby bardzo odpowiedzialne i stabilne emocjonalnie. Można na nich polegać, ale nie są dobrymi partnerami do rozmów. Mówienie o uczuciach i emocjach może sprawiać im trudność.

 

Panie, objęte patronatem Saturna będą dużą wagę przywiązywały do spokoju w domu rodzinnym. Są dokładne i uporządkowane. Niestety potrafią być bardzo surowe, ciężko przebaczają wyrządzone im krzywdy.

Planety a znaki zodiaku został opracowany przez Tom Shay'anNajnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.