Pomocnik
Sugestia

Programy na żywo

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 21:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Dar uwodzenia w zodiaku - Baran

Baran jest śmiały w działaniach jeśli pragnie podbić czyjeś serce. Czym trudniejsza zdobycz tym wykazuje większy zapał i zaangażowanie. Nie boi się rywali wręcz przeciwnie podnieca go perspektywa walki, czym cięższe zwycięstwo tym bardziej je ceni.

 

Pan spod znaku Barana – nie bez przyczyny kobieta dla niego jest jak forteca do zdobycia, przecież ma na niego wpływ bóg wojny – Mars. Dlatego nigdy nie walczy bez odpowiedniej broni, wie czym ująć kobietę, wynajmie ekskluzywną limuzynę, kupi bukiet róż i zaprosi swą wybrankę na wystawną kolację. W miłości kieruje nim pożądanie i dopóki obiekt jego uczuć nie ulegnie będzie adorował, rozpieszczał i zaskakiwał na wszelkie sposoby. Niestety kiedy osiągnie zwycięstwo szybko się nim nudzi i robi się dość leniwy w działaniu. Niejedna Pani może zauważyć postępującą z dnia na dzień obojętność. Jednak jeśli któraś z pań chce zdobyć pana Barana nie może pokazać zainteresowania. Bycie w jego otoczeniu ale w otoczce tajemnicy to sygnał dla niego, że przyszedł czas do „boju” , wtedy sam zaczyna zabiegać. A tym będzie dłużej zabiegał im okres miłosnych zalotów będzie trwał dłużej, dlatego wobec pana Barana należy zachować nieprzystępność.

 

Pani spod znaku Barana – walczy zacięcie o swojego wybranka i jest skłonna podjąć największe ryzyko by zdobyć jego miłość. Nie jest taka kochliwa jak pan Baran ale bywa skłonna do miłosnych przygód. Jest jednak bardziej stała w uczuciach. Niekiedy chce narzucić partnerowi swoją miłość, lubi dominować co niejednokrotnie spotyka się ze sprzeciwem i zostaje odrzucona. Lecz mimo niepowodzeń nie rezygnuje szybko, próbuje postawić na swoim, choćby znów miało przynieść jej to rozczarowanie. Pan który zapragnie zdobyć panią Baran musi postawić na indywidualność, jeśli będzie wyróżniał się z tłumu sama się nim zainteresuje. Lubi tajemniczych mężczyzn, wręcz chłodnych w obyciu, bo zdobywanie musi mieć dla niej poczucie wyzwania.
 Najnowsze horoskopy w astroczytelni

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.