74d6c10a60d658710f3eda1c2fc98f41
Pomocnik
Sugestia

Programy na żywo

Wieczor_hd Ayla

Ayla

Zapraszamy 2020-03-29
na żywo godz. 20:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Przyjaźń i uczucia w zodiaku - Bliźnięta

Bliźnięta są bardzo popularne, łatwo zyskują nowe znajomości. Zawsze wokół nich są rzesze wielbicieli, których prawdziwie fascynują Bliźnięta.

Bliźnięta kochają towarzystwo, wtedy czują się w swoim żywiole. Zawsze uśmiechnięte, wesołe, energiczne szybko zyskują miano duszy towarzystwa. Znajomi wprost kochają go za inteligencję i zmysł retoryki. Bliźniak natomiast doceni osoby, które potrafią prowadzić gry intelektualne i dyskusje. Za swoje walory umysłowe często zapraszany jest na imprezy, jest gwarancją na dobrą zabawę, potrafi rozbawić każde towarzystwo. Najlepiej się czuje jednak wśród osób, które już zna i potrafi trafić z humorem w ich gusta. Bliźniakowi czasem wymknie się jakaś tajemnica, ale znajomi znają go i długo nie chowają urazy. Nie ma problemu z zawieraniem nowych znajomości, każdy zabiega o jego względy i uwagę. Jest skłonny do pomocy, ale nie można od niego wymagać cudów. Wśród tłumów znajomych każdy jest jego przyjacielem, często na chwile z powodu zamiłowania do zmian, potrafi ich zmieniać jak rękawiczki.

 

Bliźnięta i zwierzęta domowe

Pełen energii Bliźniak, zwykle pracoholik, prowadzący niespokojny tryb życia ma nie lada problem z wyborem zwierzaka domowego. Zwykle w ogóle rezygnuje z jego posiadania. A jeśli już ma dokonać wyboru jego mały przyjaciel musi odzwierciedlać jego cechy. Bliźniak jest dobrym właścicielem, swojego pupila pokocha szczerze i zapewni mu dom. Jednak nie będzie potrafił sprostać systematycznej opiece. Bliźnięta najczęściej wybierają: charty, syjamskie koty, papugi żako i gwarki.
 Najnowsze horoskopy w astroczytelni

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.