Pomocnik
Sugestia

Programy na żywo

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy 2020-09-25
na żywo godz. 21:00

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Przyjaźń i uczucia w zodiaku - Baran

Baran dla swych przyjaciół to prawdziwy dar losu, zawsze lojalny i gotowy do największych poświęceń.

Baran to idealny kandydat na przyjaciela. Jego cierpliwość jest godna pochwały, zawsze można na niego liczyć, mimo, że nie lubi wynurzeń pozwoli swojemu przyjacielowi na zwierzenia, a żeby przerwać jego chandrę chętnie obsypie go komplementami, ale trzeba pamiętać, żeby jemu też ich nie szczędzić. Zadowolony Baran z pewnością namówi się na wyjście do kina czy pubu. Nie raz potrafi zaskoczyć oryginalnymi pomysłami na spędzenie nudnego weekendu. Baran mimo, ze jest samotnikiem i najlepiej czuje się w swoim towarzystwie, szybko zyskuje nowe znajomości i wokół niego zawsze jest tłum wielbicieli. W śród znajomych postrzegany jest za osobę uczciwą, szczerą czasem aż do bólu. Kontakty z ludźmi nie stanowią dla niego problemu, ale wśród tłumu ciężko wypatrzyć prawdziwego przyjaciela. Dla Barana przyjaźń opiera się na zaufaniu, zdrady, więc nie potrafi wybaczyć.

 

Baran i zwierzęta domowe

Baran lubi być w ciągłym ruchu, zawsze energiczny prowadzi aktywne życie. Mając to na względzie, zdaje sobie sprawę ze swych ograniczeń. Jeśli zdecyduje się na przyjęcie zwierzaka do domu to tylko takiego, który posiada wrodzone predyspozycje do aktywnego życia. Najczęściej Barany wybierają psy o żywiołowym temperamencie. Na szczególe zainteresowanie zasługują owczarki niemieckie, gryfony, labradory. Aby nie zrobić sobie szkody z pewnością zdecyduje się na tresurę, bowiem jego pupil musi być bezwzględnie jemu posłuszny. Baran ma w sobie cierpliwość by wychować psa na dobrego towarzysza i z pewnością będzie go często zabierał na poranne przechadzki czy nawet dalekie wyjazdy w teren.
 Najnowsze horoskopy w astroczytelni

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.