Heart_5

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Przyjaźń i uczucia w zodiaku - Ryby

Nie potrafiłbyś żyć bez ludzi dlatego przyjaźń ma dla ciebie szczególne znaczenie dlatego kontakty z przyjaciółmi dają ci wielką radość i szczęście.

Każdy chciałby mieć takiego przyjaciela. Jesteś zawsze gotowy do pomocy, na każdym kroku okazujesz serdeczność i szlachetność. Sam nie lubisz obnosić się ze swoimi problemami, co sprawia, że inni potrafią zasypywać cię prośbami o pomoc. Jesteś bardzo wrażliwy dlatego szybko dostrzegasz istotę kłopotów twoich przyjaciół, dzięki temu mogą liczyć na idealne rozwiązanie. Sam nie znosisz się żalić, opowiadać o swoich problemach, wtedy najczęściej uciekasz w samotność. Lubisz udzielać się charytatywnie ale najczęściej woli pozostać anonimowym darczyńcą. Mimo, że jesteś otwarty na przyjaźnie często znajomi nie potrafią zaakceptować twojego sprzecznego charakteru co sprawia, że dobre kontakty mogą się osłabić. Niestety w przyjaźni dużo dajesz , ale nie potrafisz przyjmować.


Ryby i zwierzęta domowe

 Na zwierzęta patrzysz jak na ludzi i niemalże je tak traktujesz. Tak jak biegniesz na pomoc każdemu przyjacielowi tak samo ofiarujesz ja każdemu zwierzęciu. Na szczególne miejsce w twoim sercu zasługują te po przejściach. Gdybyś mógł przygarną byś całe schronisko. Taki przyjaciel wzbudza w tobie sentymentalne, romantyczne uczucia. Dajesz mu dom, miłość i opiekę. Zamiast tresury, którą uważasz za traumatyczną będziesz godzinami rozpieszczać swojego pupila. Przy twoim boku najczęściej można spotkać spaniela ale często decydujesz na rybki, które przywracają ci spokój.
 Najnowsze horoskopy w astroczytelni

FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.