Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Finanse w zodiaku - Ryby

Ryby ze swojej natury są bardzo szczodre dla znajomych i bliskich, chętnie dzielą się wszystkim co posiadają. Często przejawia się to także lekkomyślnymi zakupami, wydawaniem zbyt dużych sum pieniędzy. Rzadko myślą o przyszłości, często kierują się emocjami.

Ryby nie mają głowy do pieniędzy. Nie przejawiają dobrymi pomysłami na biznes, uważają, że jakoś się ułoży, będą mieli szczęście lub fortuna się do nich wreszcie uśmiechnie. Z takim przekonaniem chętnie grają we wszystkie gry losowe, choć podświadomie wiedzą, że szansa na wygraną jest minimalna. Należy zaznaczyć, że Ryby nie pragną w gruncie rzeczy ani majątku, ani władzy czy wielkich wpływów. Nie myślą o pieniądzach, jako o konkretnej, realnej wartości. Nie przejmują się wydatkami i wpływami, zwyczajnie nie zwracają na to uwagi. Zdarza się że Ryba zbija olbrzymi majątek, ale jest to bardzo kruche zjawisko. Szybko trwonią swój majątek, lecz w tym czasie potrafią się nim nacieszyć i hojnie pomóc rodzinie i bliskim znajomym. Uwielbiają wspierać potrzebujących. Ryby ze swojej natury nie pragną bogactw, czują się wręcz nieszczęśliwe gdy posiadają olbrzymi majątek i nie mogą się nim dzielić z innymi. Cieszą się tym, co mają, nawet jeśli jest tego bardzo niewiele. Mając w kieszeni pieniądze nie potrafią oprzeć się pokusom, choć potem odczuwają z tego powodu wyrzuty sumienia. Zakupy dla Ryb to rodzaj rozrywki, zabawy, dlatego nie muszą być przemyślane i racjonalne. Jeśli spodoba im się dana rzecz, po prostu ją kupują nie zastanawiają się czy jest im to faktycznie potrzebne. Przez życie idą w przekonaniu, że pieniądz jest po to by go wydawać a nie trzymać na koncie. Wydają, gdy mają na to ochotę, nie myślą o targowaniu się czy szukaniu lepszej okazji. Nie myślą o stanie swoich finansów i taki stan nieświadomości bardzo im odpowiada. Niestety następstwem tego może być wysokie zadłużenie, które trudno już spłacić. Wtedy Ryby wpadają w rozpacz, gdyż martwią się bezpieczeństwo i łatwo wpadają w panikę. Kiedy trzeba wybrnąć z tarapatów, Ryby potrafią posunąć się do pewnych nadużyć, ale o dość niewinnym charakterze. Zwykle szybko radzą sobie z problemami materialnymi.
 Najnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.