Pomocnik
Sugestia

Programy na żywo

Wieczor_hd Ayla

Ayla

Zapraszamy 2020-07-05
na żywo godz. 20:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Horoskop miłosny na 2020 rok

Rok 2020 zapowiada w Waszym życiu ogromne zmiany. Zanim jednak to nastąpi, część z Was będzie musiała zmierzyć się z konsekwencjami wzięcia na swoje barki zbyt dużej ilości obowiązków. Ci, którzy w ubiegłym roku nie mieli szczęścia w miłości, mogli oddać się w wiar pracy, co ostatecznie może odbić się na ich zdrowiu na początku 2020 roku. Okres rekonwalescencji i odpuszczenia sobie nadmiaru pracy, zaowocuje w nowe znajomości. Mając więcej czasu dla siebie, wyjdziecie do ludzi i będzie to naprawdę dobra decyzja. Nowe znajomości to szansa na miłość. Nowy partner lub partnerka pojawią się w Waszym życiu na wiosnę i mogą być spod żywiołu wody, chociaż nie jest to konieczne. Z pewnością jednak ta osoba wprowadzi do Waszego życie fundamentalne zmiany, które nastąpią szybciej niż myślicie – ich apogeum widoczne w okresie wakacyjnym. Po nim nastąpi czas wzrostu uczuć, siły, wiary w samych siebie, a koniec roku ustabilizuje Wasze życie uczuciowe. Możecie zdecydować się zamieszkać z nowym partnerem, a nawet dość prędko planować ślub – zwłaszcza, że dla wielu z Was rok 2020 może zwiastować pojawienie się dziecka.

Barany w związkach mogły oszukiwać partnera lub być przez niego oszukiwane. Kłamstwo jednak ma krótkie nogi i nieszczerość prędzej, czy później wyjdzie na jaw, co może doprowadzić do separacji. Jednakże powroty są u Was wskazane, pod warunkiem, iż oboje zdecydujecie się na zmiany w swoim wspólnym życiu, a także w postrzeganiu partnera. Popracujcie nad zaufaniem, seksualnością i pasją w związku. Do końca roku część z Was zdecyduje się na ślub, dziecko, bądź rozwód. Wszystko zależy od tego, w jaki sposób pokierujecie zmianami w swoim życiu. Niewykluczone, że silna kobieca postać będzie pojawiać się w Waszym życiu w tym roku. Jeśli jesteście kobietami, to Cesarzowa oznacza Was, dla innych może to być kochanka, przyjaciółka lub matka, której pomoc będzie bezcenna.

Rada dla Was: Cesarz. Karta, która w Tarocie symbolizuje właśnie Barany. Uwierzcie zatem w swoją siłę i swoją intuicję. Bądźcie szczerzy, ale i stanowczy. Kierujcie się rozsądkiem, nie zaś temperamentem. Spójrzcie na sprawy z dystansu, a dzięki temu macie szanse dostrzec coś, co przez długi czas było dla Was niewidoczne. Doceńcie wartości rodzinne, autorytety i sprawiedliwie oceniajcie otaczającą Was rzeczywistość.


EKSPERCI

Agra
POLSKI 
Tarot Horoskop Karty Lenormand
Dziedziny: Uczucia Zdrowie Praca
Ekspert nie ma włączonych usług telefonów bezpośrednich. Wejdź na profil Eksperta aby zobaczyć metody kontaktu z Ekspertem
teraz niedostępny


x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.