Heart_4

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop miesięczny klasyczny - Panna - Czerwiec 2021

Miłość: Panny w stałych związkach, jest wśród Was osoba, która może mieć w czerwcu dylematy co do wyboru. To znaczy pokazuje się, że na Waszej drodze może stanąć interesująca Was bardzo osoba… natomiast Wy jesteście już w stałym związku. Nie mówię, że to będzie dotyczyło wszystkich pań, natomiast na pewno jest wśród Was taka osoba. Jeżeli to co mówię koresponduje z Wami, to mogę jedynie doradzić w spróbować na chłodno przeanalizować sytuację.

Panny w stałych związkach - karty pokazują, że będzie to miesiąc gdzie trzeba będzie podejmować różnego rodzaju decyzję, ale będą to po pierwsze decyzje zawodowe, decyzje związane z pracą, z prowadzonym biznesem, ze sprawami dotyczącymi urzędów i sądów. Pokazuje się tutaj także informacja, że trzeba będzie zabezpieczyć pieniądze, które należą się Wam i trzeba będzie trochę o to powalczyć.

Panny stanu wolnego, będą bardzo dbać o urodę, o ubiór, fryzurę, o całą otoczkę związaną z Waszą osobą, będą teraz dbać o sylwetkę. Wszystkie te działania przyniosą bardzo dobre rezultaty, bo uwaga! panna spotka osobę do stałego związku. Jestem wręcz przekonana, że część z Was zechce za jakiś czas powiedzieć tej osobie „tak”. Uważam, że macie szansę znaleźć swoją drugą połowę. I tego Wam serdecznie życzę.

Finanse: To co powiedziałam wyżej, karty wskazują na to, że są gdzieś pieniądze, o które musicie zadbać, musicie przypilnować. Nie wykluczam, że część z Was będzie miała sprawę sądową, będzie miała rozliczenia z bankiem, czy też w pewnego rodzaju instytucją, ale są pokazane pieniądze, które trzeba przypilnować. Same do was nie przyjdą - o tak powiem. Dodatkowo pokazują się wydatki związane ze starszą osobą z rodziny, może to być kobieta. Są to wydatki związane z leczeniem tej osoby, z rehabilitacją, bądź też z zakupem pewnego rodzaju sprzętu dla tej osoby właśnie.

Praca: Dobre karty na pracę, zwłaszcza dla osób, które pracują z innymi ludźmi, dla osób które pracują jako terapeuci, jako osoby, które pomagają innym, jako osoby, które są doradcami w pewnej branżach. Karty podpowiadają, że praca przyniesie Wam bardzo dużo satysfakcji, będzie to dobry spokojny miesiąc przepełniony tak naprawdę uśmiechem. Jeżeli właśnie Wasza praca polega na pomocy drugiej osobie, to przyniesie Wam ona właśnie teraz bardzo dużo satysfakcji, bardzo dużo. Możecie rozwiązać jakąś zaległą sprawę, która od dawna spędzała Wam sen z powiek.

Panny, które poszukują pracy - karty podpowiadają, że należy szukać dalej. Praca jest dalej od Waszego miejsca zamieszkania, jest tutaj pokazana odległość i tam powinniście szukać. Dla części z Was nawet układ kart sugeruje wyjazd za granicę. Ale to już pozostawiam Waszej ocenie.

Zdrowie: Karty zwracają uwagę na podwójne organy. Tak więc mogą to być zarówno oczy jak i uszy, mogą to być płuca, nerki. Dla pań mogą to być jajniki. Zwróćcie uwagę na podwójne organy. Dodatkowo zaznacza się kręgosłup, głównie odcinek lędźwiowy.

Rada z karty tarota
Karta mówi o tym, że zapanuje harmonia i radość, możecie spodziewać się satysfakcjonujących wieści. Możecie zmienić poglądy na pewne tematy z korzyścią dla Was. Możecie załatwić pewne zaległe sprawy z korzyścią dla Was. Jest również osoba, która w czerwcu może zajść w ciążę, a jeśli jesteś mężczyzną możesz spłodzić syna. Karty mówią by wykorzystać ten miesiąc maksymalnie na realizację dobra, bo otrzymacie podwójny zwrot.

Horoskop miesięczny klasyczny został opracowany przez Mira WróżkaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.