Heart_5

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop miesięczny klasyczny - Panna - Wrzesień 2021

Miłość: Miłe Panny, wrzesień będzie dla Was bardzo fajny miesiącem, będzie się działo bardzo dużo dobrych rzeczy na polu miłości.
Zacznijmy od tego, że wolne Panny zakochają się z wzajemnością w bardzo interesującej, inteligentnej, sympatycznej osobie. Będzie to osoba, która może wykonywać i nietypowy zawód choć też ma bardzo ciekawe hobby. Osoba ta zostanie Wam przedstawiona więc przyjmujcie wszystkie zaproszenia towarzyskie, szukajcie wyjść ze znajomymi.

Panny w stałych związkach poczują na nowo motyle w brzuchu, będziecie z ukochaną osobą spędzać jak najwięcej czasu, będziecie obudować i kreślić plany na przyszłość. Mogę podpowiedzieć, że dużo z tych planów uda się zrealizować już właśnie we wrześniu. Pokazują się karty bardzo romantyczne, pokazują się wspólne kolację, pokazują się śniadania, pokazuje się także możliwość krótkiego wypadu we dwoje za miasto. Zostawcie dzieci u dziadków i spróbujcie wybrać się na romantyczną kolację połączoną ze śniadaniem. To znacznie wzmocni Wasz związek, a dzięki temu odkryjecie siebie na nowo.

Finanse: Bardzo poprawne, stabilne karty. Kwotą, którą będziecie mieli na wydanie nie będzie ani większa ani mniejsza niż w poprzednich miesiącach. Jedyne co mogę podpowiedzieć to to, że pokazują się wydatki, których trudno będzie uniknąć natomiast będzie można wspólnymi siłami, na przykład prosząc rodzinę o pomoc, kupić potrzebne rzeczy. Wśród Was są Panny, które będą rozważały zakup samochodu.

Praca: Początek miesiąca to karty rozleniwienia, każdy będzie żył jeszcze odchodzącymi powoli wakacjami, ale już w połowie miesiąca trzeba będzie ostro wziąć się do pracy. Nie wykluczam, że dostaniecie nowe obowiązki, bądź będziecie musieli za kogoś wykonać pracę. Karty wskazują na to, że może być w miejscu pracy konflikt, który zacznie się od bardzo drobnej rzeczy. Nie dzielcie się w pracy swoimi prywatnymi przemyśleniami, unikajcie tematu polityki, wyznania, Bo karty podpowiadają, że z małej wymiany zdań może powstać sprzeczka na długie długie miesiące.

Panny poszukujące pracy powinny jeszcze raz rozejrzeć się w miejscach, które wcześniej uznaliście za mniej wartościowe. Może być tak, że na jednym z mniejszych portali znajdziecie interesujące ogłoszenie. Karty wskazują, że ogłoszenie początkowo albo będzie mylące co do stanowiska albo będzie tam jakiś błąd. Szukajcie właśnie na mniejszych portalach.

Zdrowie: Na pewno uwaga na kontuzję,karty pokazują tutaj że jest wśród was panna, która może mieć kontuzję, upadek, wypadek komunikacyjny i może to się skończyć unieruchomieniem, a w najgorszym wypadku nawet operacją. Więc uważajcie bardzo na swoje zdrowie, uważajcie podczas przemieszczania się.

Miłe Pannę zwróćcie także uwagę na dietę, na to co jecie, może warto we wrześniu skusić się na wizytę u dobrego dietetyka i rozpisać sobie nowy plan żywieniowy. Na pewno wskazane jest dbanie o jelita.

Rada w karty Tarota
Koniecznie kochane Panny spróbujcie czegoś nowego, czegoś czego nigdy do tej pory nie robiliście, odważcie się otworzyć na nowe. Spróbujcie może z ukochaną osobą na początek zrobić coś wspólnie coś o czym skrycie marzyliście ale baliście się zacząć. Zawsze najtrudniejszy jest pierwszy mały kroczek i każda rzecz zaczyna się od pierwszego kroku. Wrzesień niech będzie miesiącem Kiedy wasza głowa i wasza serce otwiera się na nowe sprawy i nowe tematy mojej kochane Panny.

Horoskop miesięczny klasyczny został opracowany przez Mira WróżkaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.