Pomocnik
Sugestia

Programy na żywo

Wieczor_hd TarocistaSzandor

Tarocista Szandor

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 21:30

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop tygodniowy miłosny - Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 06-12.07.2020 r.

Skorpion postanowi spędzać więcej czasu ze swoim Partnerem. Zacznie go zamęczać pomysłami, niespodziankami lub nagłymi chwilami namiętności. Partner przez to pogubi się trochę, a co najważniejsze spojrzy na to zachowanie bardzo nieufnie. Dlaczego? Bo Skorpion nastawiony romantycznie jak zobaczy, że Partner nie dostosowuje się do jego wizji, zacznie atakować i to dość nieprzyjemnie. Dlatego Partner Skorpiona lepiej niech uważają na słowa , bo w jednej chwili z raju mogą trafić do piekła.

Wolne Skorpiony zaczną poszukiwanie Partnera i to na poważnie. Jednak tym razem intuicja może ich zawodzić i zamiast trafiać na ciekawych i energicznych ludzi, raczej będą im się trafiać osoby bez zainteresowań i dość płytkie. Jednak lepiej zastanów się Skorpionie, czemu przyciągasz takie osoby. Może problem tkwi gdzieś indziej. A może cały czas przyciągasz takich samych Partnerów.

Horoskop tygodniowy miłosny został opracowany przez MargaretNajnowsze horoskopy w astroczytelni

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.