Pomocnik
Sugestia

Programy na żywo

Wieczor_hd Ayla

Ayla

Zapraszamy 2020-02-23
na żywo godz. 20:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop tygodniowy miłosny - Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 17-23.02.2020 r.

Skorpion zacznie bardzo przejmować się swoim zdrowiem. Zrobi badania kontrolne, zapisze do lekarza na badania dokładniejsze, skonsultuje się ze specjalistą jak będzie taka potrzeba. W to wciągnie też Partnera. Na dodatek wprowadzi Skorpion zdrową kuchnię, regularne posiłki i ograniczy używki. Jak Partner pali papierosy to zmusi go do walki z nałogiem. Nie zmobilizuje ale zmusi. Bo teraz Skorpion będzie walczyć o zdrowie w typowy dla siebie sposób bez kompromisów i narzuci Partnerowi decyzje odgórnie. W weekend zacznie Skorpion testować swoja kondycję i Partner będzie mógł się przekonać, czy dieta działa i zdrowy tryb życia czy nie, szczególnie na libido swoje i Skorpiona.

Wolne Skorpiony będą na etapie zauroczenia. Będą zachwycać się każdym potencjalnym kandydatem do randki i co ważniejsze, każda z tych osób będzie naj….najwspanialsza, najmądrzejsza i najładniejsza. Co prawda niektórzy z przyjaciół mogą ostrzegać Skorpiona przed niektórymi znajomościami, jednak nie będzie on chętnie słuchać i uzna, że po prostu inni mu zazdroszczą.

Horoskop tygodniowy miłosny został opracowany przez MargaretNajnowsze horoskopy w astroczytelni

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © All Connect Sp. z o.o.