Pomocnik
Sugestia

Programy na żywo

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 22:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Sławne pary - Lew

Jacky Kennedy i John F. Kennedy
Lew - Bliźnięta

Losy tej prezydenckiej pary śledził cały świat. Jecky jako 30 letni senator - kawaler nie miał szans zostać prezydentem bez rodziny u swego boku. Poślubił więc 12 lat młodszą od siebie Jacky. Nie przeszkadzało jej życie w cieniu swego męża, zawsze kochająca i wspierająca, zrobiła by wszystko żeby zadowolić męża i opinię publiczną. Według plotek godziła się na romanse męża, mimo, że ją to raniło, za każdym razem dumnie stawała u jego boku. Każdy pamięta wspaniałą Jacky, gdy pochyla się nad zamordowanym mężem, jak każda pani Lew była silna i gotowa do poświęceń.

 

David Hallday i Estelle Hallday
Lew - Byk

Nie bez przyczyny David wybrał na swoją żonę super modelkę Estel , przecież jak każdy pan spod znaku Lwa kocha piękne kobiety. Ona urocza, o naturalnej urodzie, pełna zmysłowości i inteligencji oczarowała młodego piosenkarza. On wprowadzał w związek pikanterii, a stała na straży ich bezpieczeństwa finansowego. Przeżyli, ze sobą wiele lat wychowując dwie córki.


Bill Clinton i Hillary Clinton
Lew - Skorpion

Kolejna wspaniała para prezydencka. Pani adwokat i prezydent Stanów Zjednoczonych, nie można sobie wyobrazić bardziej zgranego zespołu. Ona pani Skorpion zapragnęła władczego i męskiego Lwa. On zagorzały polityk czuł się pewniej przy boku pięknej i inteligentnej pani Skorpion. Mimo przeciwieństw jakie muszą stale znosić, stworzyli pełen miłości i partnerstwa związek. Ich para to idealny przykład nowoczesności i stylu życia epoki.Najnowsze horoskopy w astroczytelni

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.