Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop biznesowy na 2019 rok - Rak

W roku 2019 Rakom będzie przyświecać aura blokady, braku ruchu, niemożności zmian ale to tylko i wyłącznie stany mentalne nie rzeczywistość. Warto w tym czasie pozbyć się wszelkich oporów, zahamowań i ruszyć do przodu na polu biznesowym i finansowym. Może być to czas kiedy zdejmiecie ze swych barków dodatkowe zobowiązania finansowe, kredyty. Poczucie ulgi i ciężaru minie. Jeśli finanse kuleją, stanowisko przynosi więcej trosk a ludzie współpracujący nie stanowią oparcia to też czas by się pożegnać z dotychczasowym stanem rzeczy. Plusem jest mimo wszystko wcześniej wypracowana pozycja finansowa, oszczędności w banku, to będzie rosło. Panowie mają większą szansę na samorealizację w biznesie i silne przywództwo na stanowiskach na jakich obecnie są.

Horoskop biznesowy na 2019 rok został opracowany przez Kirke GajaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.