Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Programy na żywo

Wieczor_sd Yosei

Yosei

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 12:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop biznesowy na 2019 rok - Ryby

W tym roku 2019 Rybom przyświecać będzie aura sporego entuzjazmu, wesołości ale też ogromnej liczby kontaktów, umów, plotek ale takich, które działają na plus, dają korzyści finansowe i biznesowe. Wiele inicjatyw finansowych, może nie o dużym zasięgu ale odpowiednim do podniesienia wydajności firmy. Warto zwrócić uwagę na kończące się umowy, aneksy wygasające czy też poczucie, że czas zakończyć pracę na danym stanowisku, w firmie. Będzie trzeba to uregulować i podjąć takie decyzje, które zrobią miejsce nowym przedsięwzięciom. Plusem jest wysoka umiejętność kreowania zdarzeń potrzebnych do rozwoju zawodowego, finansowego. Ponownie pomogą Wam kontakty, spotkania niezobowiązujące, które dadzą szanse na urozmaicenie działalności, stanowiska, współpracy z innymi ludźmi.

Horoskop biznesowy na 2019 rok został opracowany przez Kirke GajaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.