Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop biznesowy na 2019 rok - Koziorożec

W tym roku 2019 Koziorożcom przyświecać będzie aura silnej organizacji, stabilizacji ale też takiego intuicyjnego podejścia do finansów, będą inwestować tylko w to w czym czują się dobrze i co daje możliwości wzrostu i zabezpieczenia. Finanse stabilne i stanowiska też. Może wzrosnąć w tym czasie chęć na korzystanie z zasobów, głównie chodzi o wypoczynek, relaks i czas kontemplacji. Sfery dotyczące szerszych działań, angażowania się w biznesy, akcje, lokaty, nowe umowy zostaną przesunięte na kolejny rok, możliwe że przez brak chęci na zmianę, która by miała mocno zmienić Wasze życie. Plusem jest świadomość, że to co wypracowane i w zasobach może dać wiele szczęścia i luzu jeśli trzeba. Korzystna będzie współpraca z małymi grupami, we dwoje, we troje, na zasadzie dzielenia się doświadczeniem biznesowym. Warto też umacniać aktualne znajomości w obrębie sfery zawodowej.

Horoskop biznesowy na 2019 rok został opracowany przez Kirke GajaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.