Sephora

Sephora

teraz niedostępny
USŁUGI EKSPERTA
USŁUGI SPECJALNE
Talizmany Energetyczne - personalizowane kamienie szlachetne i półszlachetne, wzmacniające energię dla Ciebie lub Twoich bliskich. Miłość, praca, relacje. Talizman wsparty rozkładem Tarota dla sprawdzenia gdzie Twoja energia potrzebuje wsparcia EcoTerra Design - projektowanie wnętrz: mieszkanie, restauracja, biuro i gabinet, pensjonat lub hotel, a także sklepy i wystawy, dla wyzwolenia lub wzmocnienia konkretnej energii. Energetyczne Doradztwo Personalne z pomocą kart Tarota. Sprawdzam gdzie ucieka Twoja energia, jaka jest przyczyna blokad i rozprawiamy się z nimi! Personalizowane wsparcie ezo-terapeutyczne jednorazowe, lub stałe. Strategie biznesowe i zawodowe - dyskretnie i anonimowo. Firma, praca, awanse, sojusze, kariera, rozwój i inwestycje oraz kuluary od strony sprzyjających energii i niekorzystnych wpływów, ze wsparciem Tarota 4 miesiące z Tarotem - miłość, praca, rodzina, finanse, relacje. Analiza obecnej sytuacji w wybranym aspekcie, Twoje uczucia, energetyczna sytuacja i prognoza na 4 nadchodzące miesiące w 48h. Co nas wspomaga, co wzmacnia, co osłabia i na co uważać. Prywatna sesja, dedykowane spotkanie dla grup - kameralne sesje dla grupy do 10 osób. To nie jest oferta na imprezy firmowe. Lotny Gabinet EzoTerrapii - spotkanie na żywo w umówionym miejscu i czasie. Najbliższe spotkania: Warszawa 27.08/ Poznań 30.08 / Łódź 15.10 PROMOCJA ANDRZEJKOWA! - TALIZMAN ENERGETYCZNY Z KAMIENI SZLACHETNYCH – DLA CIEBIE LUB BLISKIEJ OSOBY.
STATYSTYKI
105 Rozmów na chat
21 Zrelizowanych e-maili
464 Odpowiedzi na SMS
14 Rozmów przez telefon
12 Rozmów przez 708
1 Lat na portalu
Ostatnio
online
5799 Wyświetleń profilu

Strategie biznesowe i zawodowe - dyskretnie i anonimowo. Firma, praca, awanse, sojusze, kariera, rozwój i inwestycje oraz kuluary od strony sprzyjających energii i niekorzystnych wpływów, ze wsparciem Tarota

Jeśli myślicie, że jako Internetowa Wróżka poleruję szklana kulę i głaszczę kota - błąd.  Jestem młodą, dynamiczną specjalistką, obracam się w swerze biznesu i spotykam z najróżniejszymi ludźmi na wysokich stanowiskach zarządzajcych. Sama prowadzę firmę i zawsze kilka projektów na raz, jestem doświadczona menadźerką wysokiego szczebla z dużej korporacji, a taże samodzielną specjalistką. Mam doświdczenie tworzenia wielu grup nieformalnych i projektów społecznych pro publico bono i znam się na strategii biznesowej, umiem w HR i Social Media. Wiem też, że analiza potencjalnych zysków i strat jest kluczowa dla udanego przedsięwzięcia, podobnie jak kalkulacja zasobów i zagrożeń. Tarot pozwala nam odkryć to co niewidoczne, zwrócic uwagę na ukryte szczegóły, dostrzec szanse i inny punkt widzenia. Może nas finanie przestrzec.

Firma, praca, awanse, sojusze, kariera, rozwój i inwestycje oraz kuluary od strony sprzyjających energii i niekorzystnych wpływów, ze wsparciem Tarota. To nie wstyd 3 razy zapytać, wstyd to mieć możliwość  uzyskania rady i źle zrobić nie pytając o nią. 

Zapraszam do kontaktu - dyskretnie, anonimowo i fachowo. 

Odwiedź mnie na FB: Sephora EzoTerrapia - darmowe rozkłady Tarota, horoskopy, porady i informacje o moich projektach.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.