Pomocnik
Sugestia

PROFIL

MarylaKrzemieniec
teraz niedostępny

Maryla Krzemieniec

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 45259

Średnia ocen: 5
(1493)
Ilość rozmów na chacie

(32)
Ilość rozmów przez email

(18799)
Ilość rozmów przez smschat

(0)
Ilość rozmów przez telefon

(0)
Ilość rozmów przez 700

(0)
Ilość rozmów przez GSM

(0)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

Maryla Krzemieniec

POLSKI 
ABY DODAĆ EKSPERTA DO ULUBIONYCH PROSIMY SIĘ ZALOGOWAĆ

Pozostałe usługi eksperta: Salonik wróżb
Kategorie: Sennik, Karty Klasyczne, Karty Lenormand, Karty Cygańskie

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Zdrowie, Finanse, Rozwój duchowy
Maryla Krzemieniec

Wspomnienia mojego dzieciństwa zapisały się w zapachu książek i świeżo pieczonego chleba. W domu hołdowano zasadzie, że nie można żyć tylko dla siebie. Tato - prześladowany za poglądy skromny nauczyciel, po godzinach bezinteresownie pomagał ludziom pisząc im pisma do urzędów. Mama - doskonała kucharka, mimo niedostatków i smutków z radością prowadziła tzw. otwarty dom. Pomocna dłoń, to szeroko rozumiane pojęcia towarzyszy mi od zawsze. Szacunek do Człowieka i znajomość kart wyniosłam z rodzinnego domu. Wróżyła moja babcia i mama, z tej samej talii kart czytam los również ja. Dlaczego wróżę?

„Oto pragnę odgadnąć bieg życia strumieni -

Dni przyszłe, dni wysiłkiem godzin rozszalałe -

W dłoni mam karty zżółkłe jak liście jesieni

Od wichru wróżb trawiących. Układam kabałę...”

 

Karty nie mają przede mną tajemnic, wróżę od ponad 40 lat. Właściwie od zawsze trafiali do mnie ci, którym ktoś mnie polecił. Nigdy się nie reklamowałam. Portal to dla mnie kompromis pomiędzy wiernością sobie, a wyjściem naprzeciw komuś zagubionemu. Jestem tu od 8 kwietnia 2019 roku. Wybrałam najlepszy portal, Ty także.

Jestem tylko tutaj, to gwarantuje Ci moje całkowite skupienie, spokój, zaangażowanie. Ważny dla mnie jest Człowiek. Nie myślę szablonem, nie oceniam. Pytaj więc… Dokąd zmierzasz? Czy to właściwy kierunek? Którą drogę wybrać? Czy kocha? Co myśli? Na te i każde inne nawet nietypowe pytania odpowiem z sercem na dłoni.

Maryla Krzemieniec


OPINIE:

(2020-04-07 16:04:02) 5
Pani Maryla.. kobieta na fotografii długo mnie intrygowała. Kontakt rzeczywisty poprzez chat okazał się być wielkiej klasy sztuką wróżenia i przekazu. Dziękując zacytuję słowa...." Dobry człowiek jest jak małe światełko. Wędrując poprzez mroki naszego świata i na swojej drodze zapala zgaszone gwiazdy"...
Odpowiedź eksperta: Ze słodkim wzruszeniem czytam słowa Miłej Pani. Zupełnie się nie spodziewałam, nie oczekiwałam. Z serca dziękuję, skromnie a wielce mocno!
(2020-04-06 13:24:08) 5
Najcudowniejsza na Świecie rozjaśnia swym darem i przekazem niebo i gwiazdy???? wielki kunszt słowa i wróżenia!
Odpowiedź eksperta: Bądź jasnym słońca promieniem dla tych, co światła mają za mało. Dawno, dawno temu zadedykowano mi te słowa – dziś ja w podzięce z uszanowaniem przekazuję owe Pani.
(2020-04-03 21:04:52) 5
"Całuje Twą dłoń madame..."-Pani wie,co chcę przez to powiedzieć,bo kiedyś wspominałyśmy tę piosenkę i dawne czasy.Kochana Pani Marylko-dziękuję,że Pani jest. Cieszy mnie każda rozmowa z Panią.Dziękuję za wsparcie, życzliwość i dobre słowo i życzę Pani ze szczerego serca zdrówka i wszystkiego, co najlepsze.
Odpowiedź eksperta: Kwiatuszku - Pani wie, co chcę przez to powiedzieć, czemu tak nazywam... Z serca dziękuję za zaufanie do kart w moich dłoniach, sympatię i miły kontakt. Dziękuję za urocze słowa pozostawione w komentarzu.
(2020-03-23 07:28:07) 5
Dziękuję Pani serdecznie i cudowności życzę.
Odpowiedź eksperta: Dziękuję za dobre słowo. Serdeczności z serca posyłam.
(2020-01-30 12:32:05) 5
Pani Marylko, Pani mnie tak zawsze wspiera.Jest Pani przecudowna.Z wdzięcznością:)Zdrówka życzę.
Odpowiedź eksperta: Dziękuję z serca! Co najlepsze niech do Pani przybywa.
(2020-01-30 12:28:08) 5
Najcudowniejsza na Świecie❤.
Odpowiedź eksperta: Za te słowa, za zaufanie podziękę z serca przesyłam.
(2020-01-21 15:38:55) 5
Pani wiedziala dokladnie,ze powinnam uniesc sie duma i nie przyjac nowej oferty pracy.Faktycznie nastapila niemila sytuacja,bardzo dziwna i odmowie ta oferte. Pani ma dar. Dziekuje.
Odpowiedź eksperta: Niech się sprawdza co ważne, potrzebne, co dobre! Na zdrowie, na szczęście, dla szczęścia niech się sprawdza! Dziękuję za miłe słowo.
(2020-01-17 23:44:24) 5
Dziękuję za cierpliwość, ogromne serce i wsparcie.Zadaję mnóstwo pytań, ale Pani Marylka zawsze cierpliwie odpowiada i zadziwia mnie precyzją i dokładnością informacji. Słów brakuje, z takim darem trzeba się urodzić. Rozmowa z Panią stawia na nogi i daje dużo pozytywnej energii. Pozdrawiam Panią i ściskam mocno
Odpowiedź eksperta: Zachowam w pamięci te przemiłe słowa! Z serca dziękuję.
(2020-01-17 23:24:57) 5
Spotkało mnie ogromne szczęście,bo udało mi się połączyć z Panią Marylką. Już wcześniejsze wróżby smsowe zadziwiły mnie precyzyjnością i dokładością informacji (np. nowa praca dokładnie w takim czasie jak, to Pani opisała) i cieszę się niezmiernie, że moja cierpliwość zostałą wynagrodzona i mogłam z Panią porozmawiać. Jest Pani cudowną kobietą, która posiada ogromny dar, a oprócz tego daru ma Pani ogromne serce, cierpliwość i empatię dla drugiego człowieka.Pozdrawiam Panią ciepło-życzę dużo zdrowia i niech się szczęści.
Odpowiedź eksperta: Kwiatuszku dziękuję za miłe memu sercu słowa. Chcąc być całym sercem uczciwie dla jednej osoby, nie mogą być w tym samym czasie dla każdego - dziękuję za wyrozumiałość i wytrwałość w próbach łączenia się na czat.
(2019-12-24 10:18:27) 5

Odpowiedź eksperta: Dziękuję serdecznie. Przed Tobą droga życia długa, przed Tobą sam życia kwiat. Kochaj i bądź kochana, nigdy nie zaznaj goryczy - tego Ci me serce życzy.

Grafik:

Poniedziałek:
Jeśli
Wtorek:
pomyślisz o mnie
Środa:
dłużej niż tylko chwilę
Czwartek:
i powrócisz na mój profil,
Piątek:
to znak, że to właśnie ja jestem
Sobota:
tą osobą, od której uzyskasz pomoc.
Niedziela:
Zapraszam w dogodnym dla Ciebie dniu i czasiex Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.