Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

PROFIL

MarylaKrzemieniec
teraz niedostępny

Maryla Krzemieniec

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 14441

Średnia ocen: 5
(593)
Ilość rozmów na chacie

(32)
Ilość rozmów przez email

(5995)
Ilość rozmów przez smschat

(0)
Ilość rozmów przez telefon

(0)
Ilość rozmów przez 700

(0)
Ilość rozmów przez GSM

(0)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

Maryla Krzemieniec

POLSKI 
ABY DODAĆ EKSPERTA DO ULUBIONYCH PROSIMY SIĘ ZALOGOWAĆ

Pozostałe usługi eksperta: Imprezy firmowe Salonik wróżb
Kategorie: Sennik, Karty Klasyczne, Karty Lenormand, Karty Cygańskie

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Zdrowie, Finanse, Rozwój duchowy
Maryla Krzemieniec

Wspomnienia mojego dzieciństwa zapisały się w zapachu książek i świeżo pieczonego chleba. W domu hołdowano zasadzie, że nie można żyć tylko dla siebie. Tato - prześladowany za poglądy skromny nauczyciel, po godzinach bezinteresownie pomagał ludziom pisząc im pisma do urzędów. Mama - doskonała kucharka, mimo niedostatków i smutków z radością prowadziła tzw. otwarty dom. Pomocna dłoń, to szeroko rozumiane pojęcia towarzyszy mi od zawsze. Szacunek do Człowieka i znajomość kart wyniosłam z rodzinnego domu. Wróżyła moja babcia i mama, z tej samej talii kart czytam los również ja. Dlaczego wróżę?

„Oto pragnę odgadnąć bieg życia strumieni -

Dni przyszłe, dni wysiłkiem godzin rozszalałe -

W dłoni mam karty zżółkłe jak liście jesieni

Od wichru wróżb trawiących. Układam kabałę...”

 

Karty nie mają przede mną tajemnic, wróżę od prawie 40 lat. Właściwie od zawsze trafiali do mnie ci, którym ktoś mnie polecił. Nigdy się nie reklamowałam. Portal to dla mnie kompromis pomiędzy wiernością sobie, a wyjściem naprzeciw komuś zagubionemu. Wybrałam najlepszy portal, Ty także.

Jestem tylko tutaj, to gwarantuje Ci moje całkowite skupienie, spokój, zaangażowanie. Ważny dla mnie jest Człowiek. Nie myślę szablonem, nie oceniam. Pytaj więc… Dokąd zmierzasz? Czy to właściwy kierunek? Którą drogę wybrać? Czy kocha? Co myśli? Na te i każde inne nawet nietypowe pytania odpowiem z sercem na dłoni.

Maryla Krzemieniec


OPINIE:

(2019-08-09 14:00:40) 5
Cudowna, cudowniejszej nie ma, nie spotkalam za kazdym razem po rozmowie wraca mi wiara w siebie czuje sie szczesliwa, dziekuje Kochana Pani Marylko
Odpowiedź eksperta: Wzruszona dziękuję! Drodzy moi wszyscy rozmówcy, moje Promyczki – dziękuję, że ufacie, że pamiętacie, wracacie. Cieszy mnie, że sprawdza się dla Waszego dobra! Ile sił, zdrowia pozwoli chcę być dla każdego z Was. Cenię, szanuję, wdzięczna jestem.
(2019-08-08 22:36:04) 5
Pani Marylo:) bardzo lubię drożdżowe ciasto:) z rabarbarem i z serem najbardziej:) wobec tego niech wyrasta:) Niech wyrasta❤.
Odpowiedź eksperta: Smakowite i trafne to porównanie. Talent, czas, cierpliwość, zdrowe proporcje, a efekt nie zaszkodzi i wyjdzie na dobre. Dziękuję za słodkie słowa!
(2019-08-02 18:28:54) 5
Pani Maryla, jest nieoceniona, ma niesamowity dar, widzi wszystko jka na dloni, mam 100% zaufanie do jej rad
Odpowiedź eksperta: Do serca chowam zaufanie i sympatię od Pani. Nie zapomnę! Dziękuję ślicznie.
(2019-08-02 14:19:05) 5
Cyt."dobry człowiek jest jak małe światełko. Wędruje poprzez mroki naszego świata i na swojej drodze zapala zgaszone gwiazdy" Tak widzę Panią Marylę --- zapala zgaszone gwiazdy.
Odpowiedź eksperta: Gwiazdo, gwiazdko, gwiazdeczko, dziękuję najnajnajmilej!

Grafik:

Poniedziałek:
Jeśli
Wtorek:
pomyślisz o mnie
Środa:
dłużej niż tylko chwilę
Czwartek:
i powrócisz na mój profil,
Piątek:
to znak, że to właśnie ja jestem
Sobota:
tą osobą, od której uzyskasz pomoc.
Niedziela:
Zapraszam w dogodnym dla Ciebie dniu i czasieStrona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.