Pomocnik
Sugestia

PROFIL

MarylaKrzemieniec
teraz dostępny

Maryla Krzemieniec

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 50807

Średnia ocen: 5
(1712)
Ilość rozmów na chacie

(44)
Ilość rozmów przez email

(20509)
Ilość rozmów przez smschat

(0)
Ilość rozmów przez telefon

(0)
Ilość rozmów przez 700

(0)
Ilość rozmów przez GSM

(0)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

Babciny magiczny kajecik


Maryla Krzemieniec

 

 

Wychowałam się w gronie mistycznych silnych kobiet. Babcia i jej siostry, mama i jej siostry, ja – jedynaczka. Byłyśmy jak upleciony przez przeznaczenie wianuszek z jednego gatunku kwiatów – siedem kobiet powołanych w różnym czasie, by czytać los. Jestem ostatnią z owego kręgu. W jesieni życia nawet bardziej niż za młodu pragnę przekazywać dalej co wiem, co widzę w kartach.

Gdy w emocjach nie chcecie zadawać pytania do kart a prosicie mnie o moc magii jako remedium na to i owo, zaglądam do kajeciku mej babci. Czego w nim nie ma… Codzienne notatki, przepisy, praktyczne dla zdrowej urody rady zielnika, przemyślenia po snach, szkice układów i opisy kart, sposoby co z czym połączyć, by osiągnąć to lub tamto…, co, jak, kiedy powiedzieć, co zrobić, by on lub ona…

Babcia ma spisywała przez czterdzieści lat do 1935 roku z wiedzy co cenne, a ulotne dla pamięci. Chętnie podzielę się tym co wiem. Kocham wiedzę! Kochać wiedzę, to dać jej żyć w innych.


 


Pod adresem poniżej zamieściłam ujęcia, które może kogoś zaciekawią, może skłonią do zadumy.

Symbolicznie kilka skarbów starej wróżki flickr.com/photos/marylakrzemieniec

Wpis dedykuję pamięci prababci, babci i mamy, trzy imieniem Antonina oraz babci i mamy sióstr.

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.