Pomocnik
Sugestia

PROFIL

MarylaKrzemieniec
teraz dostępny

Maryla Krzemieniec

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 50807

Średnia ocen: 5
(1712)
Ilość rozmów na chacie

(44)
Ilość rozmów przez email

(20509)
Ilość rozmów przez smschat

(0)
Ilość rozmów przez telefon

(0)
Ilość rozmów przez 700

(0)
Ilość rozmów przez GSM

(0)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

Wróżba przez telefon


Maryla Krzemieniec

 

 

Kochani moi,

Począwszy od nastoletniego wieku przez blisko 55 lat pisałam na maszynie. Pracowałam w wydawnictwach pedagogicznych. W pracy wspierały mnie różne modele mocarnej „Eriki”, w domu jako jedyna królowała elegancka „Efka” (Erika i FK tzw. „efka” - nazwy maszyn do pisania). Z biegiem czasu zaznajomiłam się z komputerem, choć nie zastąpił wspomnianych przyjaciółek, umożliwił nawiązanie serdecznego kontaktu z Wami.

Doświadczenie życiowe i wróżbiarskie nauczyło mnie, że słowo mówione ulatuje a wraz z nim magia. Uwielbiam słowo pisane! Polubiłam wróżyć pisemnie. Mam poczucie i przeczucie, że ta forma wróżby zostanie z Wami na dłużej, na lata. Zawsze możecie wrócić do treści bez wyrywania jej z kontekstu. Może stać się iskierką, drogowskazem w ważnych lub trudnych momentach.

Szanuję Was, różnorodność pytań, oczekiwań, poglądów i wyborów, pozwólcie proszę również mnie pozostać przy swoim zdaniu, którym jest słowo pisane. Nigdy nie będę wróżyła przez telefon.

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.