C918292aff1494027109fd95da7e4f27
Heart_5
Sephora

Sephora

teraz niedostępny
USŁUGI EKSPERTA
USŁUGI SPECJALNE
Talizmany Energetyczne - personalizowane drobne przedmioty wzmacniające energię dla Ciebie lub Twoich bliskich. Miłość, praca, relacje. Talizman wsparty rozkładem Tarota dla sprawdzenia gdzie Twoja energia potrzebuje wsparcia EcoTerraEnergy Design - projektowanie wnętrz: mieszkanie, restauracja, biuro i gabinet, pensjonat lub hotel, a także sklepy i wystawy, dla wyzwolenia lub wzmocnienia konkretnej energii. Energetyczne Doradztwo Personalne z pomocą kart Tarota. Sprawdzam gdzie ucieka Twoja energia, jaka jest przyczyna blokad i rozprawiamy się z nimi! Personalizowane wsparcie ezo-terapeutyczne jednorazowe, lub stałe. Strategie biznesowe i zawodowe - dyskretnie i anonimowo. Firma, praca, awanse, sojusze, kariera, rozwój i inwestycje oraz kuluary od strony sprzyjających energii i niekorzystnych wpływów, ze wsparciem Tarota 4 miesiące z Tarotem - miłość, praca, rodzina, finanse, relacje. Analiza obecnej sytuacji w wybranym aspekcie, Twoje uczucia, energetyczna sytuacja i prognoza na 4 nadchodzące miesiące w 48h. Co nas wspomaga, co wzmacnia, co osłabia i na co uważać. Prywatna sesja, dedykowane spotkanie dla grup - kameralne sesje dla grupy do 10 osób. To nie jest oferta na imprezy firmowe. Lotny Gabinet EzoTerrapii - spotkanie na żywo w umówionym miejscu i czasie. Najbliższe spotkania: Warszawa 27.08/ Poznań 30.08 / Łódź 15.10 PROMOCJA KOŃCA LATA! - TALIZMAN ENERGETYCZNY Z KAMIENI SZLACHETNYCH – DLA CIEBIE LUB BLISKIEJ OSOBY.
STATYSTYKI

Ostatnio online:

Ilość wyświetleń profilu: 1870

Średnia ocen: 5

66 Rozmów na chat
7 Zrelizowanych e-maili
283 Odpowiedzi na SMS
6 Rozmów przez telefon
3 Rozmów przez 700
0 Wizyt w saloniku
0 Udziałów w imprezach

Sephora

POLSKIANGIELSKI 
Sephora

 Nie powiem Tobie, jak będzie wyglądać przyszłość, ale powiem gdzie jesteś,  jakie przed tobą rozpościerają się ścieżki i dokąd mogą Cię zaprowadzić. To co się stanie nie zależy od kart, a od drogi, którą potem wybierzesz. 
Przyszłość możesz projektować tylko dzięki wiedzy. i umiejętnościom. Tarot może powiedzieć Ci jak się znalazłaś, skąd wziąłeś się w tym miejscu drogi oraz jakie są Twoje mocne i słabe strony w zaistniałej sytuacji.
A ja pomogę Ci zrozumieć co mówi Tarot.

Gdy byłam dziewczynką ze zdziwieniem odkryłam, że nie wszyscy czują wibrujące energie, mają prorocze sny, wiedzą i rozumieją rzeczy bez słów. Potem okazało się, że moja energia potrafi nieść ukojenie w bólu ... ale nie umiałam jej używać.
Rozumiałam już wtedy, że to jest dar, który może stać się przekleństwem, gdy nieumiejętnie się nim posługujesz. Zaczęłam się więc uczyć jak być w tym dobra ... a to całożyciowa nauka. Zajmuję się Tarotem, energiami - jestem kinetyczką. 
Jestem już dorosłą kobietą, nabyłam wiedzy w wielu dziedzinach i łączę je dla zwiększenia sumy dobrej energii we Wszechświwcie. Oprócz bycia Internetowa Wróżką ;) jestem konsultantką, koordynatorką złożonych projektów, terapeutką i projektantką. Mam przygotowanie psychologiczne, społeczne oraz architektoniczne i biznesowe, jestem czynną designerką, a to jak mieszam tą wiedzę z ezoteryką, nazywam Ezo-Terra Designem - projektowanie z wydobyciem naturalnej energii, podbiciem jej i ukierunkowaniem.  Więcej na temat projektów, przestrzeni (mieszkanie, biuro, restaurcja, hotel, sklep) w usługach dodatkowych. Tam też znajdziecie więcej o wzmacniających talizmanach energetycznych, oraz prognozach biznesowych i strategiach dla firm. Usługą dodatkową jest też 4 mieięczna analiza wybranego aspektu Twojego życia - miłość, praca, rodzina, finanse, a także 2 opcje spotkań prywatnych na żywo.

Pierwszy kontakt z talią Tarota Ridera Waite'a pozwolił mi zrozunmieć, że oto rozkłada się przedemną historia ludzkich ścieżek, muszę je tylko rozczytać. Karty mówiły do mnie, a ich symbolika wyjawiała mi sprawy takimi, jakie są. Po kilku latach  pracy z Tarotem, postanowiłam narysować własna talię by wiedzieć, że ta symbolika drogi przeszła przezemnie i jest już moją częścią. To co Ci daję, to nie jest przepowiedna przyszłości, a wiedza na jej temat. 
Uczucia, praca, relacje, ogólna sytuacja i jej ukryte aspekty - te sprzyjające, wzmacniające i te potencjalnie niebezpieczne. Katyu nie powiedzą Tak / Nie, ale wskażą droge i opcje, których możemy nie dostrzegać.


Rozmawiamy przez Chat Online lub SMS. Umówimy sie na Chat Video oraz Callback  - potrzebuję tylko Twego imienia, daty urodzenia  i sprecyzowanego pytania. Nie gniewaj sie proszę, gdy o coś dopytam - chcę jak najdokładniej skupić się na Twoim rokładzie. Zapytam też, czy - jeśli mamy mało czasu, zajmujemy sie ogólnym rozkładem, czy - jeśli więcej, szczegółowym. Pamiętaj proszę, że SMS to ograniczona forma kontaktu - mamy limit 200 znaków, odpowiedzi bedą zatem bardziej zwięzłe, a rozkład adekwatnie krótki.


Zawsze możesz napisać do mnie email z pytaniem - na pewno odpowiem.
Mejlowo podaję pełną interpretację rozkładu, umawiam się na indywidualne sesje, rozmawiamy też o usługach dodatkowych. Mejle to też przestrzeń pytań. Zapraszam.


Jeśli masz mniej niż 15 minut czasu, przed połączeniem proszę zastanów się poważnie, czy traktujesz karty choć trochę serio, czy szukasz chwilowej rozrywki - w tym drugim wypadku również zapraszam, lecz może się to zwyczajnie nie udać. Wybierz więc proszę inną osobę do rozmowy, tak, byś czuł/a, że nie tracisz tego krótkiego, cennego czasu. 

USŁUGI DODATKOWE - PERSONALIZOWANE 

Ezo-Terra Design - projektowanie wnętrz dla wyzwolenia lub wzmocnienia konkretnej energii: mieszkań, przestrzeni komercyjnych - restauracja, pensjonat, hotel, biuro, gabinet. a także przestrzeni tymczasowych sklepów,  wystaw, scenografii. Tworzenie dedykowanych przedmiotów w tym mebi i elementów wyposażenia wnętrz.
 Proponuję różny poziom złożoności usługi, od koncepcji, ukierunkowania, sprawdzenia co wspiera a co przeszkadza i dobraniu rozwiązań, po pełen projekt: koncepcja, wizualizacje, dobór eklementów, wzmocnienie ich energią. Na życzenie klientek/tów, równiez projektowanie dedykowanych mebli i elementów wystroju, wraz z ich wykonaniem. Usługa personalizowana. 

Energetyczne Doradztwo Personalne - personalizowane wsparcie ezo-terapeutyczne jednorazowe, lub stałe. Z pomocą kart Tarota. Sprawdzam gdzie ucieka Twoja energia, jaka jest przyczyna blokad i rozprawiamy się z nimi!

Strategia biznesowe i zawodowe - dyskretnie i anonimowo. Firma, praca, awanse, sojusze, kariera, rozwój i inwestycje oraz kuluary od strony sprzyjających energii i niekorzystnych wpływów, ze wsparciem Tarota. To nie wstyd 3 razy zapytać, wstyd to mieć możliwość  uzyskania rady i źle zrobić nie pytając o nią.

4 miesiące z Tarotem - miłość, praca, rodzina, finanse, relacje.  To analiza i interpretacja zawierający 6 rozkładów: rozpatrzenie obecnej sytuacji w wybranym aspekcie, Twoje uczucia i energetyczna sytuacja oraz prognza na 4 nadchodzące miesiące. dowiesz się co Cię wspomaga, co wzmacnia, co osłabia i na co trzeba uważać. Usługa realizowana w maksymalnie 48 h również w weekendy.

Talizmany Energetyczne - personalizowane drobne przedmioty wzmacniające energię dla Ciebie lub Twoich bliskich. Miłość, praca, relacje. Talizman wsparty rozkładem Tarota dla sprawdzenia gdzie nasza energia potrzebuje wsparcia, jakie cechy potrzebują wzmocnienia a jakie wytłumienia w danej sytuacji. Zaprojektujemy tez dedykowany Talizman "na zawsze" - Twój personalny akumulator! Czy zdażyło Ci się kiedyś przywiązać do jakiejś rzeczy i czuc się bez niej niepewnie i nieswojo? To właśnie był Twój naturalny energetyczny talizman i teraz, po tym przykładzie juz wiesz, że to działa! 

Prywatna sesja, dedykowane spotkanie dla grup - kameralne sesje dla grupy do 10 osób. Dużo podróżuję. Wszystkie moje działania wymagaja bycia w ciągłym ruchu dla ich realizacji i dalszej inspiracji. Chętnie odwiedzę też Ciebie, by zainspirować i zdobyć nowe doświadczenie. Jeśli z jakiejkolwiek okazji chcesz zorganizować wieczór wróżb dla siebie i najbliższych Tobie osób, będę zaszczycona, jeśli zaprosisz mnie do  Waszego grona. To nie jest oferta "wróżki' na imprezy firmowe :) 

Lotny Gabinet EzoTerrapii - spotkanie na żywo w umówionym miejscu i czasie - Chcę wykorzystać wszystkie swoje podróże i miejsca do tego by czerpać, dawać, interagować i doświadczać. Wszędzie gdzie jestem, mogę tez pomagać, bo cel jest jeden - już wiecie - zwiększenie ilości dobrej energii we Wszechświecie :) Organizuję Lotny Gabinet EzoTerrapii, czyli rezerwuję 1 dzień w danym mieście i dacie na spotkania z Wami.

Serdecznie zapraszam do kontaktu, a raczej czekam na Twoje zaproszenie mnie na wspólny spacer Twoją ścieżką życia. Dziekuję i szanuję zaufanie, którym mnie w swojej drodze obdarzasz.

Dostepnosć: Jestem dostępna gdy jestem zalogowana a na pewno czekam od poniedziałku do piątku 09:00-17:00. 
Zwsze możesz napisać do mnie wiadomośc email.

Do zobaczenia w kartach. 

Grafik:

Poniedziałek
08:00-22:00
Wtorek
08:00-22:00
Środa
08:00-22:00
Czwartek
08:00-22:00
Piątek
08:00-22:00
Sobota
Zawsze gdy jestem zalogowana
Niedziela
mam czas dla Ciebie :)

Pozostałe usługi eksperta: e-mail
Kategorie: Sennik, Tarot, Sex horoskop, Horoskop, Wahadełko, Horoskop tygodniowy, Wróżby za darmo, Talizmany, Horoskop miłosny, Horoskop tygodniowy partnerski, Horoskop tygodniowy biznesowy, Horoskop tygodniowy miłosny, Wróżba weekendowa, Wróżba dla biznesmenów, Jak ubrać się na randkę?, Jak ją/ jego uwieść?, Miłosne talizmany, Horoskop miesięczny partnerski, Horoskop miesięczny miłosny, Horoskop miesięczny biznesowy

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Samopoczucie, Praca, Biznes, Finanse, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe

Opinie eksperta:

loading


FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.