Sephora

Sephora

teraz niedostępny
USŁUGI EKSPERTA
USŁUGI SPECJALNE
Talizmany Energetyczne - personalizowane kamienie szlachetne i półszlachetne, wzmacniające energię dla Ciebie lub Twoich bliskich. Miłość, praca, relacje. Talizman wsparty rozkładem Tarota dla sprawdzenia gdzie Twoja energia potrzebuje wsparcia EcoTerra Design - projektowanie wnętrz: mieszkanie, restauracja, biuro i gabinet, pensjonat lub hotel, a także sklepy i wystawy, dla wyzwolenia lub wzmocnienia konkretnej energii. Energetyczne Doradztwo Personalne z pomocą kart Tarota. Sprawdzam gdzie ucieka Twoja energia, jaka jest przyczyna blokad i rozprawiamy się z nimi! Personalizowane wsparcie ezo-terapeutyczne jednorazowe, lub stałe. Strategie biznesowe i zawodowe - dyskretnie i anonimowo. Firma, praca, awanse, sojusze, kariera, rozwój i inwestycje oraz kuluary od strony sprzyjających energii i niekorzystnych wpływów, ze wsparciem Tarota 4 miesiące z Tarotem - miłość, praca, rodzina, finanse, relacje. Analiza obecnej sytuacji w wybranym aspekcie, Twoje uczucia, energetyczna sytuacja i prognoza na 4 nadchodzące miesiące w 48h. Co nas wspomaga, co wzmacnia, co osłabia i na co uważać. Prywatna sesja, dedykowane spotkanie dla grup - kameralne sesje dla grupy do 10 osób. To nie jest oferta na imprezy firmowe. Lotny Gabinet EzoTerrapii - spotkanie na żywo w umówionym miejscu i czasie. Najbliższe spotkania: Warszawa 27.08/ Poznań 30.08 / Łódź 15.10 PROMOCJA ANDRZEJKOWA! - TALIZMAN ENERGETYCZNY Z KAMIENI SZLACHETNYCH – DLA CIEBIE LUB BLISKIEJ OSOBY.
STATYSTYKI
102 Rozmów na chat
21 Zrelizowanych e-maili
456 Odpowiedzi na SMS
13 Rozmów przez telefon
12 Rozmów przez 708
1 Lat na portalu
Ostatnio
online
5240 Wyświetleń profilu
Sephora

Nie powiem Tobie, jak będzie wyglądać przyszłość, ale powiem gdzie jesteś,  jakie przed Tobą rozpościerają się ścieżki i dokąd mogą Cię zaprowadzić. To co się stanie nie zależy od kart, a od drogi, którą potem wybierzesz. Przyszłość możesz projektować tylko dzięki wiedzy i umiejętnościom. Tarot może powiedzieć jak się znalazłaś, skąd wziąłeś się w tym miejscu drogi oraz jakie są Twoje mocne i słabe strony w zaistniałej sytuacji.
Ja natomiast pomogę Ci zrozumieć co mówi Tarot.

Zajmuję się Tarotem i energiami. Nabyłam wiedzy w wielu dziedzinach i łączę je dla zwiększenia sumy dobrej energii we Wszechświecie.  Jestem konsultantką, koordynatorką złożonych projektów, terapeutką i projektantką. Mam akademickie przygotowanie psychologiczne, społeczne oraz z zakresu projektowania wnętrz. Posiadam wieloletnie doświadczenie warsztatu pracy terapeutycznej, a także projektowej.

To co Ci daję, to nie jest przepowiednią przyszłości, a wiedza na jej temat. Tarot, to dla mnie analiza i interpretacja, nie czary - mary, choć tak! Magia jest w Tarocie obecna. Bo jeśli magia to ukierunkowanie energii zgodnie z wolą, to jest ona w Tarocie obecna tak jak we wszystkich Twoich decyzjach. Pomogę Ci tą magię znaleźć, wydobyć i ukierunkować energię do pracy na Twoją korzyść.Tarot wskazuje drogę i podpowiada rozwiązania, decydujesz Ty. Ja z radością pomogę podjąć dobre decyzje tłumacząc, co mówi o uczuciach, pracy, relacjach, karierze, związkach i emocjach, przekażę wsparcie duchowe, energetyczne i ezoterrapeutyczne. Mam niekonwencjonalne metody a Tarot towarzyszy mi od 20 lat i jest to jeden z ciekawszych podręczników psychologii człowieka, jakie znam.
 

Moje prognozy, to interpretacja i ezoterapeutyczna analiza na postawie badania Twojej sytuacji energetycznej za pomocą kart Tarota - sprawdzonego podręcznika ludzkiej psychologii, oraz energetycznego przekazu, w którym magia Tarota oznacza ukierunkowanie naszej energii ku wskazanej przez karty możliwej zmianie. Jeśli chcesz, żebym powiedziała Ci gdzie jesteś i dokąd mogą zaprowadzić Cię rozpościerające się przed Tobą ścieżki, zapraszam i do zobaczenia w kartach!

Dostępność: Jestem dostępna gdy jestem zalogowana, zazwyczaj od poniedziałku do piątku 09:00 - 22:00. i w weekendy. Zawsze możesz napisać do mnie wiadomość email.

Do zobaczenia w kartach

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Samopoczucie, Praca, Biznes, Finanse, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe

Metody: Sennik, Tarot, Sex horoskop, Horoskop, Wahadełko, Horoskop tygodniowy, Wróżby za darmo, Talizmany, Horoskop miłosny, Horoskop tygodniowy partnerski, Horoskop tygodniowy biznesowy, Horoskop tygodniowy miłosny, Wróżba weekendowa, Wróżba dla biznesmenów, Jak ubrać się na randkę?, Jak ją/ jego uwieść?, Miłosne talizmany, Horoskop miesięczny partnerski, Horoskop miesięczny miłosny, Horoskop miesięczny biznesowy

Dostępność Eksperta

Poniedziałek
Zawsze gdy
Wtorek
jestem zalogowana
Środa
z radością
Czwartek
odpowiem
Piątek
na Twoje pytania!
Sobota
Do zobaczenia
Niedziela
w kartach :)

Opinie klientów

loading
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.