Sephora

Sephora

teraz niedostępny
Sephora

Nie powiem Tobie, jak będzie wyglądać przyszłość, ale powiem gdzie jesteś,  jakie przed Tobą rozpościerają się ścieżki i dokąd mogą Cię zaprowadzić. To co się stanie nie zależy od kart, a od drogi, którą potem wybierzesz. Przyszłość możesz projektować tylko dzięki wiedzy i umiejętnościom. Tarot może powiedzieć jak się znalazłaś, skąd wziąłeś się w tym miejscu drogi oraz jakie są Twoje mocne i słabe strony w zaistniałej sytuacji.
Ja natomiast pomogę Ci zrozumieć co mówi Tarot.

Zajmuję się Tarotem i energiami. Nabyłam wiedzy w wielu dziedzinach i łączę je dla zwiększenia sumy dobrej energii we Wszechświecie.  Jestem konsultantką, koordynatorką złożonych projektów, terapeutką i projektantką. Mam akademickie przygotowanie psychologiczne, społeczne oraz z zakresu projektowania wnętrz. Posiadam wieloletnie doświadczenie warsztatu pracy terapeutycznej, a także projektowej.

To co Ci daję, to nie jest przepowiednią przyszłości, a wiedza na jej temat. Tarot, to dla mnie analiza i interpretacja, nie czary - mary, choć tak! Magia jest w Tarocie obecna. Bo jeśli magia to ukierunkowanie energii zgodnie z wolą, to jest ona w Tarocie obecna tak jak we wszystkich Twoich decyzjach. Pomogę Ci tą magię znaleźć, wydobyć i ukierunkować energię do pracy na Twoją korzyść.Tarot wskazuje drogę i podpowiada rozwiązania, decydujesz Ty. Ja z radością pomogę podjąć dobre decyzje tłumacząc, co mówi o uczuciach, pracy, relacjach, karierze, związkach i emocjach, przekażę wsparcie duchowe, energetyczne i ezoterrapeutyczne. Mam niekonwencjonalne metody a Tarot towarzyszy mi od 20 lat i jest to jeden z ciekawszych podręczników psychologii człowieka, jakie znam.
 

Moje prognozy, to interpretacja i ezoterapeutyczna analiza na postawie badania Twojej sytuacji energetycznej za pomocą kart Tarota - sprawdzonego podręcznika ludzkiej psychologii, oraz energetycznego przekazu, w którym magia Tarota oznacza ukierunkowanie naszej energii ku wskazanej przez karty możliwej zmianie. Jeśli chcesz, żebym powiedziała Ci gdzie jesteś i dokąd mogą zaprowadzić Cię rozpościerające się przed Tobą ścieżki, zapraszam i do zobaczenia w kartach!

Dostępność: Jestem dostępna gdy jestem zalogowana, zazwyczaj od poniedziałku do piątku 09:00 - 22:00. i w weekendy. Zawsze możesz napisać do mnie wiadomość email.

Do zobaczenia w kartach

Dziedziny: Miłość i partnerstwo, Praca i kariera, Wsparcie duchowe, Finanse

Metody: Tarot

Styl porady: łagodnie i spokojnie

Dostępność Eksperta

Poniedziałek
Zawsze gdy
Wtorek
jestem zalogowana
Środa
z radością
Czwartek
odpowiem
Piątek
na Twoje pytania!
Sobota
Do zobaczenia
Niedziela
w kartach :)

Opinie klientów

loading
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.