Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Programy na żywo

Wieczor_sd Yosei

Yosei

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 12:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop miesięczny miłosny - Ryby - Listopad 2019

Dla zodiakalnych Ryb listopad może być trudnym czasem, w którym trzeba będzie skonfrontować z samym sobą swoje uczucia i emocje. Samotne Ryby nieco zablokują się na nowe znajomości. Część singli pozostanie nawet w wyczekiwaniu dawnej miłości, odbierając sobie szansę na nowego partnera. Te Ryby, których związek posypał się całkiem niedawno potrzebować będą dłuższego czasu na emocjonalne podniesienie się, ale ten okres w końcu minie, a ty podniesiesz się silniejszy. W stałych związkach mogą pojawić się nieporozumienia na polu finansów. Niewykluczone, że któraś ze stron w poczuciu zaniedbania uciekać będzie w pracę lub używki. Jeśli zauważasz u swojego partnera odcięcie, nie odwracaj od tego głowy, bo może to być początek poważniejszego kryzysu.

Horoskop miesięczny miłosny został opracowany przez Wróżka CesariaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.