Pomocnik
Sugestia

Programy na żywo

Wieczor_hd Ayla

Ayla

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 20:00

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy 2020-07-06
na żywo godz. 22:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop miesięczny miłosny - Ryby - Lipiec 2020

Dla samotnych Ryb lipiec zapowiada się różnie. Z jednej strony los dla Wielu Ryb będzie łaskawy, ale one same mogą mieć wątpliwości co do autentyczności oferty, jaka zostanie im w obecnym miesiącu złożona. Niektórzy single mogą już stracić nadzieję w prawdziwą miłość, co będzie efektem nieudolnych starań. Paradoksalnie wokół singli pojawiać się będą potencjalni kandydaci, ale mogą oni być niezauważeni przez zniechęcone do zawierania relacji Ryb. Więcej powodów do radości będą miały Ryby pozostające w stałych związkach. One bowiem czuć będą stałość, bezpieczeństwo i akceptację. Przełoży się to na widoczną poprawę relacji między partnerami. Dodatkowo umocnić związek może zajście w ciąże, bo w tym zakresie los będzie bardzo łaskawy. Starający się o dziecko powinni więc wziąć się do roboty.

Horoskop miesięczny miłosny został opracowany przez Wróżka CesariaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.