461956980ac1d9cb47f45a64e6445260
Pomocnik
Sugestia

Programy na żywo

Wieczor_hd TarocistaSzandor

Tarocista Szandor

Zapraszamy 2020-02-26
na żywo godz. 21:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop miesięczny miłosny - Ryby - Luty 2020

Bardzo zmienny, chaotyczny i niestały miesiąc. W twoim życiu pojawią się sytuacje całkowicie destabilizujące równowagę, jaką udało ci się osiągnąć w ubiegłych miesiącach. Możesz czasem mieć wrażenie, że los gra ci na nosie. Czasami możesz czuć rozdrażnienie i niezrozumienie przez partnera. Będziesz miał wrażenie, że sprawy, które niedawno jeszcze kontrolowałeś wymykają ci się z rąk. Jest to jednak mylne uczucie, gdyż realnie nie ma żadnych zagrożeń. Samotne Ryby wykażą w lutym mega zaskakującą inicjatywę. Single pozostające bez partnera już od dłuższego czasu znajdą w sobie wiarę w ułożenie sobie życia, co będzie miało przełożenie w praktyce. W konsekwencji pojawi się okazja na zapoczątkowanie ciekawej relacji, dającej wam obu wiele satysfakcji.

Horoskop miesięczny miłosny został opracowany przez Wróżka CesariaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © All Connect Sp. z o.o.