Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Programy na żywo

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 22:00

Wieczor_hd Inessa

Inessa

Zapraszamy 2019-05-21
na żywo godz. 20:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop miesięczny miłosny - Ryby - Maj 2019

Bardzo emocjonalne i wrażliwe Ryby będą w maju wyjątkowo podatne na wszelkiego rodzaju niespodzianki na polu uczuć i emocji, a takimi los będzie cię często obdarowywał. Nietypowe zachowania partnera, późne powroty do domu, nie odbieranie połączeń telefonicznych, szybko wywoła w tobie podejrzliwość i brak zaufania do niego. Pamiętaj, że wnioski najlepiej wyciągać na chłodno, a nie w sytuacji wzburzenia emocjonalnego. Jeśli nie masz dowodów na zdradę ukochanego, nie rzucaj oskarżeń, tym bardziej jeśli niepokojąca sytuacja trwa krótko. Samotne Ryby pragnące miłości, więcej szczęścia będą miały do tego, aby przyciągnąć do siebie osobników szukających flirtów i przelotnych romansów, niż stałego związku. Uzbrój się w cierpliwość i wytrwale szukaj swojej drugiej połówki, bo miłość przyjdzie w czerwcu.

Horoskop miesięczny miłosny został opracowany przez Wróżka CesariaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.