Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop miesięczny miłosny - Ryby - Lipiec 2019

Zodiakalne Ryby przygotować powinny się na trudny czas, jaki w ich życiu się rozpoczyna. Dla wielu zakochanych Ryb, które nie przeżyły nigdy rozczarowania, lipiec może okazać się zderzeniem z rzeczywistością, którą nie będą chciały przyjąć. Rozczarowanie i ból to trudne emocje, które mogą ci towarzyszyć przez cały miesiąc. Jeśli jest coś co możesz zrobić, aby zapobiec kryzysowi w związku, to zrób to, zanim partner zaskoczy cię niewiernością lub inną nieuczciwością. Owszem, pewnych sytuacji nie przewidzisz, ale zapobieganie zawsze jest lepszym rozwiązaniem niż naprawianie. Dla samotnych Ryb lipiec również nie będzie najbardziej udanym miesiącem. Wielu singli może spotkać się z odrzuceniem lub brakiem akceptacji ze strony osoby potencjalnie zainteresowanej. Niemniej jednak, nie zrażaj się po pierwszej nieudanej próbie, gdyż kolejne okażą się trafione.

Horoskop miesięczny miłosny został opracowany przez Wróżka CesariaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.