Pomocnik
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop miesięczny miłosny - Ryby - Marzec 2019

Dla zodiakalnych Ryb marzec będzie miesiącem obfitym w trudne przeżycia i chwile smutku. Zbyt emocjonalne podejście Rybek do spraw partnerskich, nieumiejętność słuchania partnera, wyciąganie pochopnych wniosków bez przeprowadzenia głębokiej analizy, częściowo przyczynią się do pogłębiania rozgoryczenia i żalu, jaki Ryby będą odczuwały. Sytuacja między partnerami, choć trudna, będzie możliwa do rozwiązania, ale wymagać będzie od Ryb spokoju, trzeźwej oceny sytuacji i przyznania się do własnych błędów. W innym wypadku związek będzie szedł ku rozwiązaniu, co mocniej obciąży Ryby. Samotność i niezaspokojone potrzeby uczuciowe, łatwiej znosić będą single, gdyż los nie pozwoli im stracić nadziei. Po długim okresie samotności, single po raz pierwszy zainicjują nową relację, co mocno ich uskrzydli i podniesie wartość własnej osoby.

Horoskop miesięczny miłosny został opracowany przez Wróżka CesariaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.