Pomocnik
Sugestia

Programy na żywo

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 22:00

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop miesięczny miłosny - Ryby - Wrzesień 2020

Czeka cię zwariowany, szybki i bardzo nerwowy miesiąc. Z jednej strony, w związkach zodiakalnych Ryb nie będzie się układało po ich myśli, z drugiej zaś pojawią się nowości i inicjatywy ze strony partnera. Jeśli je docenisz, to super. Jeśli nie, to mogą pojawiać się spory, kłótnie i nieporozumienia. Istnieje ryzyko, że niektóre Ryby będą bardziej pobudliwe i podejrzliwe. Pojawi się w rozmowach temat nieuczciwości, nie koniecznie podstawny. Częściej na różne dziwne sytuacje reagować będziesz bardzo emocjonalnie, niż ze spokojem. W życiu singli przypływ energii i nowych kontaktów. Sam będziesz bardziej towarzyski, co da ci możliwości do rozpoczęcia nowej znajomości. Czy ona przerodzi się w trwalszy związek, to pokaże życie.

Horoskop miesięczny miłosny został opracowany przez Wróżka CesariaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.