Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop miesięczny miłosny - Ryby - Wrzesień 2019

Spragnione miłości Ryby los postawi przed ważną próbą. Osoby pozostające w związkach, w których już od dawna się nie układa, mogą odczuwać chęć poszukiwania spełnienia za plecami partnera. Okazji ku temu będzie wiele, gdyż energetyka września poniekąd zachęcać cię będzie do odrzucenia rozumu, a słuchania emocji. Może warto zatrzymać się na chwilę i zastanowić się czego brakuje ci w związku i porozmawiać o tym z partnerem. Dokonywanie wyborów w przypływie emocji może okazać się zgubne a konsekwencje trudne do przerobienia. Wiele singli we wrześniu podchodzić będą do nowych relacji na chłodno i z dystansem. Doświadczenie nauczyło cię ostrożności i to uwidoczni się teraz. Może wkraść się chłodna kalkulacja przy podejmowaniu wyboru nowego partnera.

Horoskop miesięczny miłosny został opracowany przez Wróżka CesariaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.