Pomocnik
Sugestia

Programy na żywo

Wieczor_hd TarocistaSzandor

Tarocista Szandor

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 21:30

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop miesięczny miłosny - Skorpion - Lipiec 2020

Totalna odmiana losu na korzyść dla Skorpiona. Przygotuj się na miłą niespodziankę od losu, a najwięcej powodów do radości będą miały single. Samotny Skorpion będzie miał okazję zapoczątkować nową relację, bardzo dobrze rokującą na przyszłość. Możesz poznać swoją bratnią duszę, kogoś wyjątkowego, kto wywoła uśmiech na twojej twarzy. Ponownie uwierzysz w miłość i z nadzieją będziesz patrzył w przyszłość. W stałych związkach duży luz, swoboda, ale i czasem życie obok siebie. Poważniejszych zagrożeń dla związku Skorpiona nie będzie, ale wkradnie się rutyna i kilkudniowe milczenie. Chwilowych zastojów w całym miesiącu może być kilka, a życie uczuciowe mogą przysłonić sprawy materialne.

Horoskop miesięczny miłosny został opracowany przez Wróżka CesariaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.