Pomocnik
Sugestia

Programy na żywo

Wieczor_hd Yosei

Yosei

Zapraszamy 2020-04-01
na żywo godz. 13:00

Wieczor_hd TarocistaSzandor

Tarocista Szandor

Zapraszamy 2020-04-01
na żywo godz. 21:30

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop miesięczny miłosny - Skorpion - Marzec 2020

Coś się posypie i nie pójdzie po twojej myśli. Może na ciebie spaść informacja o zdradzie partnera, jego nielojalności lub innych zachowaniu, które mocno cię rozczaruje. Trudny emocjonalnie marzec będzie się dla ciebie wydłużał, tym bardziej że ukochany nie będzie ułatwiał ci poradzenia sobie z negatywnymi emocjami. Nie zamykaj się jednak w sobie i szukaj wsparcia i pomocy u bliskich. Nawet jeśli podejmiecie decyzję o chwilowym zawieszeniu relacji, nie trać nadziei, bo może akurat jest to na chwilę obecną najlepsze rozwiązanie. Również w życiu singli może nadejść trudny czas, w którym mimo starań Skorpionów nie nadchodzi jeszcze satysfakcja i zadowolenie. Problemy w znalezieniu odpowiedniej dla siebie osoby są jednak przejściowe i już z końcem miesiąca energia zacznie się zmieniać.

Horoskop miesięczny miłosny został opracowany przez Wróżka CesariaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.