Pomocnik
Sugestia

Programy na żywo

Wieczor_hd Ayla

Ayla

Zapraszamy 2020-02-23
na żywo godz. 20:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop miesięczny miłosny - Skorpion - Luty 2020

Sprawy zawodowe i obowiązki w pracy na tyle cię pochłoną, że możesz stracić kontakt z całym światem. Twój pracoholizm może spowodować, że partner będzie czuł się zaniedbany i zupełnie niepotrzebny. Dla wzajemnego komfortu warto wziąć pod uwagę zmianę organizacji dnia, tak aby nikt w całej sytuacji nie był pokrzywdzony. Inaczej będziesz musiał włożyć dużo wysiłku w odbudowanie relacji z partnerem, gdy on straci cierpliwość. Dla samotnych Skorpionów los szykuje niespodziankę w postaci wartościowych partnerów biznesowych. W okolicznościach typowo zawodowych single będą miały okazję zapoczątkować nową relację partnerską. Nie będzie to jeszcze romans ani związek, ale jest szansa, że partnerstwo biznesowe przerodzi się kiedyś w głębsze uczucie.

Horoskop miesięczny miłosny został opracowany przez Wróżka CesariaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © All Connect Sp. z o.o.