Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop tygodniowy dla Byka 15-21.07.2019 r.

Miłość: Udowodnij, że naprawdę ci zależy na partnerze. Romantyczna kolacja, wspólny wyjazd, mała niespodzianka. Tylko nie siedź w miejscu, nie popadaj w stagnację lub rutynę.

Praca: Tydzień dość ciężki w pracy, nerwówka. Na szczęście będzie to miało przełożenie na przyszłe wynagrodzenie. Uważaj na osoby w twoim otoczeniu, które chciałyby pozytywnych zmian, dość często twoim kosztem.

Finanse: Spore zakupy w tym okresie będą wymagały dużych oszczędności. Pamiętaj byś nie kusił losu i nie kupował wszystkiego w jednej promocji. Jeśli coś nie jest ci potrzebne po prostu powiedz NIE.

Zdrowie: W tym okresie mogą wystąpić dość spore bóle mięśniowe, oczywiście pod wpływem intensywnego treningu. Zwolnij tempo, skup się na ćwiczeniach, które także relaksują a nie tylko szlifują wygląd.

Horoskop tygodniowy został opracowany przez Wróżka JuliannaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.