Pomocnik
Sugestia

Programy na żywo

Wieczor_hd Ayla

Ayla

Zapraszamy 2020-05-31
na żywo godz. 20:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop tygodniowy dla Byka 25-31.05.2020 r.

Miłość: Wybierasz samotność, odgradzasz się od ludzi. Dystansujesz się, chcesz odpocząć, poukładać w głowie emocje, zaszufladkować poznaną osobę. Smutek, melancholia i skłonność do pofolgowania sobie, występek.

Finanse: Decyzja która odbija się echem, rozdarcie, konieczność obrony. Drobne kłopoty, mimo wszystko pomyślność. Powolna lecz skuteczna praca pozwala być pewnym osiągnięcia profitów.

Praca: Poczucie niedocenienia, buzujące emocje, chęć zadośćuczynienia. Sukcesy z których nie możesz się w pełni cieszyć, śmiałe i dobre pomysły. Sprawy lub osoby z przeszłości, usidlenie, konieczność ciągłego ratowania sytuacji.

Zdrowie: Możliwość interwencji lekarskiej, wybory, przecenianie stanu zdrowia. Wsparcie bliskiej kobiety, rekonwalescencja. Możliwy wymuszony odpoczynek, możliwe rzucanie nałogów.

Horoskop tygodniowy został opracowany przez RobertNajnowsze horoskopy w astroczytelni

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.