Pomocnik
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 72140 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

PROGRAMY NA ŻYWO

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy 2018-04-20
na żywo godz. 20:00

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop tygodniowy dla Byka 16.04.-22.04.18 r.

Miłość: Samotne zodiakalne Byki spotkają na swojej drodze kolejne ciekawe osoby z którymi będą aktywnie spędzały czas podczas wypadów poza miasto, nabierając przy tym większego dystansu do siebie jak i otaczającego ich świata. Możliwe jest poznanie swojej bratniej duszy, która okazać się może życiowych mentorem.

Związane Byki czeka kontynuacja dobrego porozumienia z partnerem. Jednak mogą pojawić się drobne spory o błahostki, które spowodować mogą dość poważny konflikt pomiędzy partnerami. Zatem powinny one pamiętać, że czasami warto pomimo odmiennego zdania, pójść na ugodę.

Praca: W sferze zawodowej na zodiakalne Barany czekają spotkania z szefem, dotyczące opracowywania nowych strategii oraz możliwych zmian organizacyjnych. Jednak nie obawiaj się, rozmowa ta nie będzie dotyczyła ewentualnych zwolnień bądź degradacji, a usprawnienia codziennej pracy zespołu. Warto zatem wyrazić swoją opinie w tym temacie. Może okazać się kluczowym elementem układanki.

Finanse: Po wprowadzeniu w życie swojego nowego planu finansowego związanego z zarządzaniem domowym budżetem, odczujesz w końcu, że odzyskujesz nad nim kontrolę, której od dawna oczekiwałeś. Pamiętaj by kurczowo i konsekwentnie trzymać się tego planu by uniknąć ewentualnych rozczarowań.

Zdrowie: Ostatnio chodzenie na łatwiznę i kupowanie gotowych dań jest u Ciebie na porządku dziennym. Pamiętaj jednak, że te nie dadzą organizmowi niezbędnych witamin i na dłuższą metę mogą negatywnie wpłynąć na Twoje zdrowie. Zadbaj zatem o wprowadzenie w swój plan żywieniowy więcej zdrowej żywności, którymi mogą być owoce i warzywa.

Horoskop tygodniowy został opracowany przez Wróżbita NereuszNajnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2018 © All Connect Sp. z o.o.