Pomocnik
Sugestia

Programy na żywo

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy 2020-09-25
na żywo godz. 21:00

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop tygodniowy dla Byka 21-27.09.2020 r.

Miłość: Z początkiem tygodnia możliwe kłótnie w związku. Nie będzie lekko w Twoich relacjach z drugą połową, warto zważać na słowa. Pod koniec tygodnia dopiero ,może nastąpić nieoczekiwany zwrot i lekka poprawa.

Praca: Przygniecie Cię mozolność pracy i będziesz mieć wrażenie że brakuje Ci na wszystko czasu. Warto się skupić na różnych sprawach i działać systematycznie. Tylko tak uda się to przetrwać w miarę bez obrażeń.

Finanse: Musisz uważać by nie przesadzić podczas zakupów, niestety będą tendencje do wydawania pieniędzy . Twój stan finansowy pozwoli Ci co prawda na wiele, jednak warto uważać by nie przesadzić..

Zdrowie: Niestety na horyzoncie widać przeziębienie , jednak Twój organizm szybko to przezwycięży. Za to w sferze psychicznej odczujesz sporo energii do działania.

Horoskop tygodniowy został opracowany przez GracjanNajnowsze horoskopy w astroczytelni

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.