Pomocnik
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop tygodniowy dla Byka 22-28.10.18 r.

Miłość: Niespokojny duch każe Ci pędzić dalej, coraz dalej, nie możesz wytrzymać na jednym miejscu i z jedną osobą obok siebie. Jeśli masz wątpliwości, czy dobrze robisz, możesz je rozwiać, bo zyskasz przez to szanse na nową znajomość.

Praca: Jeśli planujesz rozwój zawodowy, jakieś szkolenia, kursy, czy coś takiego, to niestety w tym tygodniu plany Ci nie wyjdą. Na razie skup się na codziennych obowiązkach i zbieraj siły, aby zdobyć pracę marzeń.

Finanse: W sprawach finansowych karty żadnych wstrząsów nie przewidują w tym tygodniu, ale możesz otrzymać jakąś propozycję, która może mocno nadszarpnąć Twój budżet, więc uważaj.

Zdrowie: Twoje wesołe podejście do życia zapewni Ci w tym tygodniu świetne samopoczucie i mnóstwo słonecznej energii. Jednak w sobotę ogranicz ilość wypijanych drinków, bo w niedzielę będziesz cierpieć.

Horoskop tygodniowy został opracowany przez *Bogumiła*Najnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2018 © All Connect Sp. z o.o.