Pomocnik
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 72140 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

PROGRAMY NA ŻYWO

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 20:00

Wieczor_sd WrozkaApolonia

Wróżka Apolonia

Zapraszamy 2017-09-23
na żywo godz. 14:00

Wieczor_sd JasnowidzMajaPracon

Jasnowidz Maja Pracoń

Zapraszamy 2017-09-23
na żywo godz. 17:00

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop tygodniowy dla Byka 18.09.17 r. - 24.09.17 r.

Miłość: Nie zaniedbuj rodzinnych spraw, nie odwołuj spotkań z krewnymi i pamiętaj o wspólnym niedzielnym obiedzie. Nie lekceważ swoich obowiązków wobec bliskich. Ktoś może potrzebować Twojej pomocy, a Ty tego nie dostrzegasz. Poświęć więcej czasu rodzinie, a zapobiegniesz konfliktom i problemom. Jeśli wybierasz się w podróż, wykup ubezpieczenie. Nie pakuj się w tarapaty. Jeśli jesteś w związku, wykasuj z telefonu numer do byłego partnera, bo będzie Cię kusić, aby do niego zadzwonić. Bądź szczery z ludźmi, szczególnie bliskimi, bo zatajanie prawdy może doprowadzić do przykrych konsekwencji.

Praca: W tym tygodniu nie lekceważ wrogów i konkurencji. Postaraj się, aby ważne wiadomości szybko do Ciebie docierały. W ten sposób unikniesz niespodzianek i będziesz wiedział, jak właściwie zachować się w nowej sytuacji. Nie wierz we wszystko co usłyszysz, ponieważ ktoś będzie próbował zamydlić Ci oczy lub zrobić wrażenie mimo braku podstaw.

Finanse: Zapowiada się powodzenie w tej sferze, możesz spodziewać się nagłego przypływu gotówki – spadek, zwrot nadpłaty lub pieniędzy w wyniku korzystnego rozstrzygnięcia sporów majątkowych. Dla miłośników gier losowych - niespodziewana wygrana.

Zdrowie: Będziesz cieszyć się dobrym zdrowiem i samopoczuciem. Zwróć jednak uwagę na dietę, aby nie przeciążyć żołądka i nie narazić się na dolegliwości ze strony układu trawiennego.

Horoskop tygodniowy został opracowany przez Perełka

Strona jest zarządzana przez firmę Scenic Group Sp. z o.o.
Copyright 1998-2017 © Scenic Group Sp. z o.o.