3627477ad79e15fd05459f0bb88d37b6
Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Programy na żywo

Wieczor_hd Ayla

Ayla

Zapraszamy 2020-01-26
na żywo godz. 20:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop tygodniowy dla Byka 20-26.01.2020 r.

Miłość: Pochłonie Cię magiczny świat miłość, ale i poczuciem bezpieczeństwa otuli. Nie wykluczone łzy szczęścia i maksymalne odprężenie po ostatnim długotrwałym okresie napięcia.

Praca: Wykażesz się ogromną wyrozumiałością w stosunku do słabości osób z którymi współpracujesz. Rozwaga w działaniu, ale i znalezienie dobrego wyjścia z trudnej zawodowej sytuacji, przysporzy Ci wiele satysfakcji ale i szacunek innych.

Finanse: Pieniądze trwonić będziesz z rozwagą choć na polot i fantazję też będziesz mieć ochotę. Cierpliwe i systematyczne odkładanie nadwyżek, już wiosną zainwestujesz w swój rozwój i niezaspokojone w aktualnym czasie potrzeby.

Zdrowie: Twoje gwałtowne reakcje mogą mieć przykre konsekwencje, a to nadziejesz się na kant stołu a to w biegu źle postawisz stopę i kontuzje gotowe. U

Horoskop tygodniowy został opracowany przez MokaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © All Connect Sp. z o.o.