Pomocnik
ZALOGUJ MENU
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 72140 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

PROGRAMY NA ŻYWO

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy 2018-02-26
na żywo godz. 22:00

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop tygodniowy dla Byka 19.02.-25.02.18 r.

Miłość: Teraz łatwiej niż kiedykolwiek będzie Ci zapomnieć o tym, co było i do czego nie warto już wracać. Porzucisz krzywdzące myśli, pożegnasz niemiłe wspomnienia. Byki, które tkwią w niezdrowych relacjach mają wyjątkową szansę definitywnego ich zakończenia.

Praca: Oj, będzie się działo! Nie będziesz wiedział, za co się zabrać. Twoja kreatywność ma szansę się zmaterializować. Możliwe, że otrzymasz bardzo korzystną propozycję w obecnej pracy. Doda Ci to obowiązków, ale będzie warto je podjąć.

Finanse: Może się okazać, że będziesz musiał, drobi Byku zrezygnować z niektórych planów. Nie zawsze można mieć wszystko. Postaw na priorytety, a realizację całej reszty odłóż na przyszłość.

Zdrowie: Każdy z nas potrzebuje bliskości, miłości, dotyku. W najbliższych dniach możesz bardziej odczuwać te potrzeby. Pozwól sobie na to, przytulaj się do bliskich, a Twoje samopoczucie znacznie się poprawi.

Horoskop tygodniowy został opracowany przez Sylwia KuleszaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2018 © All Connect Sp. z o.o.