Pomocnik
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

PROGRAMY NA ŻYWO

Wieczor_sd WrozkaApolonia

Wróżka Apolonia

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 18:00

Wieczor_hd Ayla

Ayla

Zapraszamy 2018-07-22
na żywo godz. 21:00

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop tygodniowy dla Byka 16.07.-22.07.18 r.

Miłość: W stałych związkach zastój lub "ciche dni". Lepiej to przeczekać niż próbować robić coś na siłę. W związkach, które od jakiegoś czasu borykają się z nieporozumieniami, możliwe separacja lub rozstanie. Ostateczne decyzje najlepiej dobrze przemyśleć w spokoju, bo zdecydowana większość z nich okaże się ostateczna. Samotne Byki będą bardziej wrażliwe niż zwykle na sentymentalne wspomnienia i rozgrzebywanie ran.

Praca: Jesteś na etapie weryfikacji dotychczasowych osiągnięć. To jeszcze nie czas, by pójść naprzód, dokonać radykalnych zmian czy podjąć ostateczne decyzje. Niemniej nie należy też z założonymi rękami czekać na "łaskawy los", bo to nic nie zmieni. Najlepiej wykorzystać ten czas na zaplanowanie kolejnych kroków. Takich, które zapewnią Ci sukces w niedalekiej przyszłości.

Finanse: Dość stabilne, choć niektóre Byki płci pięknej czekają niezaplanowane wydatki domowe. Warto postawić na sprawdzone metody gospodarowania środkami, by nie nadwyrężyć domowego budżetu. Jeśli potrzebujesz pożyczki, to zorganizuj wszystko jak najszybciej i zadbaj o wszelkie formalności.

Zdrowie: Niełatwy tydzień. Wiele Byków płci obojga będzie czuło się osłabione i okaże się bardzo podatne na hipochondrię. Zwiększona dawka snu i wygrzewanie się poprawią Ci nastrój. Może warto w tym tygodniu więcej czasu poświęcić samodzielnemu przygotowaniu zdrowych posiłków?

Horoskop tygodniowy został opracowany przez AkiaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2018 © All Connect Sp. z o.o.