Heart
Wyszukaj Eksperta
Andrzejki z logo
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 22:00

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Horoskop biznesowy na 2020 rok

Horoskop biznesowy na 2020 rok opracował Jur Popiel

Tendencja ogólna – To zmiana jest bramą, przez którą przyszłość może wejść do naszego życia. Nadchodzący rok rozpatrywany przez pryzmat koniunktury gospodarczej to okres wielkich zmian. To, co dotychczas uchodzi za intratne, zacznie się stawać coraz mniej opłacalne, z kolei pomysły dziś jeszcze uchodzące za niszową egzotykę w roku 2020 wystrzelą w górę. Osoby życiowo nastawione na literalny zysk w tym jakże burzliwym okresie mogą spodziewać się rozczarowań, a prawdziwi pasjonaci będą mieli niebywałą szansę, by czerpać materialne korzyści ze swoich pasji. Nadchodzący czas będzie bardzo dobry na startowanie z małymi biznesami, które mają swe źródło w czystej kreatywności i pasji. Nastaje ta chwila, by poszerzyć swój punkt widzenia, bo hossa przyciąga prywatnych inwestorów i to u nich najlepiej szukać finansowania dla swoich przedsięwzięć, albowiem nic nie wskazuje na większą przychylność banków i państwowych programów finansowania działalności gospodarczej.

Wybierz znak zodiaku:

  

 Horoskop roczny - Koziorożec       Horoskop roczny - Wodnik       Horoskop roczny - Ryby 

 

 Horoskop roczny - Baran       Horoskop roczny - Byk       Horoskop roczny - Bliźnięta

 

 Horoskop roczny - Rak       Horoskop roczny - Lew       Horoskop roczny - Panna

 

  Horoskop roczny - Waga       Horoskop roczny - Skorpion       Horoskop roczny - Strzelec

 


EKSPERCI

Dlaczego Wróżby online są właśnie dla Ciebie?

Wróżby online to największy serwis ezoteryczny w Polsce

Znajdziesz tu w 100% godnych zaufania Ekspertów udzielających wsparcia duchowego i doradztwa życiowego, którzy są gotowi znaleźć odpowiedzi na najtrudniejsze pytania.

Uzyskaj odpowiedzi od naszego Eksperta na swoje pytania, w dowolnym miejscu i czasie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24/7 – przez telefon, SMS, e-mail lub chat.FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.