Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Programy na żywo

Wieczor_hd Ayla

Ayla

Zapraszamy 2019-05-26
na żywo godz. 20:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop tygodniowy miłosny - Horoskop tygodniowy dla Byka 20-26.05.2019 r.

Byki mogą mieć troszkę melancholijny nastrój. Wieczorami zamiast rozmawiać z Partnerem będą wolały oglądać seriale i zajadać słodycze. Dlatego nie tylko mogą przybrać na wadze ale również płakać po nocach, z powodu miłosnych rozterek bohaterki z jakiegoś serialu. Partner Byka nie za bardzo wyczuje jego nastrój ani z czym on się wiąże. Dlatego może mieć problem jak z nim rozmawiać. Na szczęście wpadnie na pomysł by wyciągnąć Byka na spacer lub zakupy i od tego momentu Byk zacznie dochodzić do siebie. W weekend jeszcze troszkę jego nastrój będzie związany z przeżyciami z serialu, ale już powolutku Byk zacznie wracać do rzeczywistości.

Wolne Byki będą miały okazje odnowić dawną znajomość a nawet uczucie. Osoba, o której już dawno nie myślały odezwie się niespodziewanie i zaproponuje spotkanie. Ciekawość wygra i Byk wybierze się na nie .

W weekend okazja do szalonej zabawy w gronie znajomych i miłosnych podbojów.

Horoskop tygodniowy miłosny został opracowany przez MargaretNajnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.