Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop tygodniowy miłosny - Horoskop tygodniowy dla Byka 19-25.08.2019 r.

Byki będą skoncentrowane na swoim zdrowiu. Szczególnie te, które maja przewlekłe dolegliwości. I dobrze, bo lepiej przeciwdziałać niż leczyć. Na szczęście wszystko będzie dobrze. No może Byk tylko poczuje się zirytowany wprowadzaniem nowej diety lub różnymi wynalazkami, które będą mu się wydawać zdrowe ale zupełnie nie będą w jego smaku. Dlatego Byku zamiast katować siebie dietą a rodzinę i Partnera swoim złym humorem z powodu diety, lepiej zacznij wprowadzać powoli zdrowe nawyki. Twój Partner nie odczuje dzięki temu twojej zmienności humoru. A w weekend w ramach zdrowego trybu życia wyciągnij go na spacer lub do parku na zdrowy piknik.

Wolne Byki zaczną więcej czasu poświęcać na szukanie miłości. Ale nie dlatego, że czas je goni tylko po to by znaleźć bratnią duszę. Zapragną Partnera z którym łączy je nie tylko seks ale i zainteresowania i podobne spojrzenie na świat.

Horoskop tygodniowy miłosny został opracowany przez MargaretNajnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.