Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Sławne pary - Ryby

Giulietta Masina i Fiderico Fellini
Ryby - Wodnik
Friderico urodził się w małym miasteczku we Włoszech ale jak każdy pan Ryba żądny był przygód i ciekawy świata i rok mieszkał we Florencji. Jego niespokojny charakter nie pozwoli mu długo pozostać w jednym miejscu przybył do Rzymu, miasta, które zauroczyło go do tego stopnia, że poświęci mu jeden ze swoich najsłynniejszych filmów. Tutaj też poznał piękną Giulette , której zaproponował rolę w radionoweli. Była spełnieniem jego marzeń o idealnej kobiecie, stała się dopełnieniem jego życia i z pewnością wywarła pozytywny wpływ na rozwój jego kariery reżyserskiej. Pobrali się rok po poznaniu. Rozdzieliła ich śmierć Giulietty, w kilka miesięcy po jej śmierci zmarł Friderico. Małżeństwem byli przez pięćdziesiąt lat i jeden dzień.

 

Bruce Willis i Demi Moore
Ryby - Skorpion

Bruce Willis i Demi Moore wspaniałe gwiazdy amerykańskiego kina. Ich droga do kariery nie była łatwa, Bruce był ochroniarzem, a Demi w wieku 16 lat opuściła dom i została modelką, oboje zaczęli występować w serialach telewizyjnych . Mimo wielu przeciwności udało im się zdobyć sławę, oboje wiedzieli czego chcą, siła i determinacji to główne cechy charakteru osób urodzonych pod znakiem Ryb i Skorpiona. Nie mogli więc przejść koło siebie obojętnie. Połączyła ich przyjaźń z której zrodziła się miłość. Pobrali się w 1987 roku i przeżyli razem 13 lat. Mimo, że małżeństwo zakończyło się rozwodem nadal pozostają w przyjacielskich stosunkach.

 

Madeleine Renaud i Jean - Louis Barrault
Ryby - Waga

Kiedy się poznali nic nie zapowiadało, że zdołają połączyć swoje drogi. Połączyła ich pasja do sztuki teatralnej, uzupełniali się, pragnęli swojego towarzystwa. Tak zrodziła się ich szalona miłość dla której Madeleine zostawiła męża. Czuła, że tylko Jean da jej szczęście. Jak każda pani Ryba rzuciła się w wir namiętności i potrafiła zaryzykować. Stali się nierozłączni, szybko się pobrali i przeżyli razem 53 lata.Najnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.