Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop biznesowy na 2019 rok - Byk

W roku 2019 Bykom przyświecać będzie aura marzeń, tęsknot, snucia planów odnośnie finansów, pracy. Będzie to też czas niepewności co do nowych dróg. Wielu z Was zauważ sytuacje, ludzi, działania, które do tej pory były tajemnicze, niejasne w nowym świetle. Wiele kłamstw i zakulisowych działań zostanie odkrytych. To z pewnością da szanse na zakończenie niekorzystnej współpracy, umowy, zobowiązań biznesowych. Poczujecie ,że nastąpił kres tego codo tej pory i zakończycie niekorzystne sprawy dla biznesu. Czasem też poczujecie się przytłoczeni obowiązkami czy też sytuacją w pracy. Co dobre to nowe zobowiązania, umowy, współpraca, aneksy. Nowe działania biznesowe ale z pasji chęci ich tworzenia. Niektóre Panie będą musiały zmienić swoje plany z powodu zajścia w ciążę.

Horoskop biznesowy na 2019 rok został opracowany przez Kirke GajaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.