Program Andrzejkowy na żywo

28.11.2020 godz. 20:00 - 21:30, Ekspert: Ayla

Oglądaj
Andrzejki

Wróżby które sami możecie wykonać w domu: KRĄG SZCZĘŚCIA

Dziewczyny poszukujące wiedzy o terminie swojego zamążpójścia, mogą poprosić jednego ze swoich wspólnych znajomych, aby stał się ich wskazującym, zdając się na los, oraz jego przeczucie. Aby dokonać tej wróżby, dziewczyny stają w kole, a chłopiec w środku, pomiędzy nimi, z zawiązanymi oczami. Należy nim zakręcić kilkakrotnie, tak aby stracił na chwilę orientację w kierunkach, gdzie która dziewczyna stoi, i aby mógł zdać się całkowicie na swoją intuicję, pozbawiając się osobistych sympatii i antypatii. W ten sposób wróżba będzie najtrafniejsza. Udając się wtedy w kierunku dziewczyny, wywróży jej jako pierwszej, z kręgu wszystkich uczestniczących we wróżbie, wyjście za mąż.

NASI EKSPERCI

Dlaczego Wróżby online są właśnie dla Ciebie?

Wróżby online to największy serwis ezoteryczny w Polsce

Znajdziesz tu w 100% godnych zaufania Ekspertów udzielających wsparcia duchowego i doradztwa życiowego, którzy są gotowi znaleźć odpowiedzi na najtrudniejsze pytania.

Uzyskaj odpowiedzi od naszego Eksperta na swoje pytania, w dowolnym miejscu i czasie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24/7 – przez telefon, SMS, e-mail lub chat.

FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.